Jump to content

Marty Friedman


fap_mashina

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrav svima sa ovog topica,marty je legenda..

mene zanima samo jedna stvar,jel neko mozda ima sliku od martijeve zene,zivo me interesuje..chiciro se zove ako se ne varam?..japnaka..

ako ima nek je postuje ovde...ceo net sam prevrnuo ali nista...ili ako ima bar fotke od ovih riba sto svira sa njima po japanu..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

2006 - Loudspeaker

 

Slusam upravo pred spavanje ... neverovatno !!! Album je genijalan !!! Apsolutna milina !!! Skino sam s neta i pustio tek da cujem kako zvuci radeci neke druge poslove, ali onako iz backgrounda me muzika odusevila skroz !!! Sutra ce ovo da mi pichi ceo dan !!!

 

HIGHLY RECOMENDED !!!!!!!! musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga jednom preslusao...i ne smem ponovo icon_smile.gif ...ja ne znam sta si ti Soli bate slusao, posto ja gore i neinspirativnije sranje dugo nisam cuo icon_smile.gifno.gif ...u principu nisam ni ocekivao da ce album biti nesto preterano dobar posto sam pre mesec-dva gledao neke Marty-jeve emisije u kojima je prilicno ocigledno da je covek puko' s'mozgom i da vise ne zna ni sta prica ni sta radi icon_sad.gif ...a da li je to posledica nervnog sloma ili mozda pak nuspojava dugogodisnjeg uzimanja extazija zaista ne znam, ali mi je mnogo zao coveka...i mislim da je ovaj album, nazalost pravi pokazatelj njegove trenutne svesti...neispirativan, isforsiran, "pre-Japanizovan" i povrh svega bljutavo komercijalan...kao da su mu ciljna publika postale sesnaestogodisnje japanske devojcice koje gledaju Puffy Ami Yumi na Cartoon Networku icon_smile.gifpukeface.gif

 

Ali ono, ako se nekom to svidja, It's fine with me icon_wink.gifpivopije.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga jednom preslusao...i ne smem ponovo icon_smile.gif ...ja ne znam sta si ti Soli bate slusao, posto ja gore i neinspirativnije sranje dugo nisam cuo icon_smile.gifno.gif ...u principu nisam ni ocekivao da ce album biti nesto preterano dobar posto sam pre mesec-dva gledao neke Marty-jeve emisije u kojima je prilicno ocigledno da je covek puko' s'mozgom i da vise ne zna ni sta prica ni sta radi icon_sad.gif ...a da li je to posledica nervnog sloma ili mozda pak nuspojava dugogodisnjeg uzimanja extazija zaista ne znam, ali mi je mnogo zao coveka...i mislim da je ovaj album, nazalost pravi pokazatelj njegove trenutne svesti...neispirativan, isforsiran, "pre-Japanizovan" i povrh svega bljutavo komercijalan...kao da su mu ciljna publika postale sesnaestogodisnje japanske devojcice koje gledaju Puffy Ami Yumi na Cartoon Networku icon_smile.gifpukeface.gif

 

Ali ono, ako se nekom to svidja, It's fine with me icon_wink.gifpivopije.gif

uhh,that`s hard mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...