Jump to content

Recommended Posts

svejedno, ali punk nije muzika!!!!!!!!!!!! - dostojna truda sviranja bilo kog instrumenta

 

bitno su textovi, ali zato postoje i pesnicke veceri po oderdjenim klubovima.

a nacin zivota punkera je jako slican jednom klosaru.....

 

Мали,немој да сереш о стварима о којима немаш појма!!! Укуси су различити,зато на овом форуму и постоје подфоруми за све могуће музичке правце.На теби је само да нађеш онај који ти се свиђа и тамо потражиш истомишљенике!!! Провокатора и неистомишљеника ми је више пун курац,тако да боље заобиђи ову тему!!! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svejedno, ali punk nije muzika!!!!!!!!!!!! - dostojna truda sviranja bilo kog instrumenta

 

bitno su textovi, ali zato postoje i pesnicke veceri po oderdjenim klubovima.

a nacin zivota punkera je jako slican jednom klosaru.....

 

Koliko videh, pitanje je upuceno meni, tako da hvala, ali sama cu odgovoriti!

 

Punk je stil zivota - dok si klinac (ono, kao buntovnik, ne postujes nikakav autoritet, mislis da matorci nemaju pojma ni o cemu, ne slusas ih kad te savetuju i tako to).

Onda, jednog dana, kad diplomiras, a u nekim slucajevima i ranije, ti isti matorci prestanu da te izdrzavaju, pa si primoran da odrastes, da radis, budes odgovoran...

E, onda muzika postaje muzika, a ne stil zivota!

I ko god pokusa da vam ufura pricu o tome kako to sto slusa (pravac uopste nije bitan) nije muzika nego stil zivota (a pri tom nije muzicar, samo oni su izuzetak) - znajte da laze! Ili jos bolje, pitajte ga to isto za deset godina, pa vidite sta ce da vam odgovori!

 

I pesnicke veceri nemaju nikakve veze sa punkom! Cak, vecina nasih mladih, savremenih pesnika (koje, by the way, poznajem licno, pa mogu da pricam o tome), ne slusa punk.

 

A klosar je klosar, sa punkom ili bez njega.

 

FOREVER PUNK !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punk stil zivota:dobijas keceve u skoli a na faksu gubis godine i godine,slusas Gobline i Kud Idijote,pijes pivo u parku(i uvek smrdis na pivo),bunis se na sve nepravde ovoga drustva,moras da imas makar jednu Sex Pistols majcu i tako dalje znate...

 

Odoh sad da se divim textovima i muzickim umecem benda Alogija,i da igram RPG i gledam Gospodare Prstenova

 

 

HEAVY METAL IZ DA LAAAAAAAAAAW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pank, kao i anarhiju, mnogi iskljucivo dozivljavaju kao negativnu/destruktivnu pojavu pa se ponasaju s tim u skladu... ali nije tako

cela ta filozofila je nastala da se drustvo popravi, a ne unisti, da se ukaze na greske a ne da se namerno prave sranja....

poenta je taj bunt i tu energiju iskoristiti na pravi nacin...

a te fore klosarenje, hocu da smrdim na znoj, hocu da budem los djak, jebe mi se za sve... pa nekako mi deluje vise kao frustracija nego kao nesto sto ima veze sa pankom....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е за те фрустриране ЕВО САВЕТА:

"Нервне фрустрације, стресне ситуације

нервозу, тикове,

депресивне изолације,

психичке кризе -

доктор Хофман лечи све

лечи све...

Уау!!!"

 

@Scum:Не кажу за џабе у нашем народу:"Ја га крстим,он прди!" :D У потпуности те подржавам у намери,али једноставно постоје људи којима и када бисмо "нацртали" неке ствари,они то не би разумели!!! :bigblue: Јер "глупост је неуништива",у Србији поготово!!! :D:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е за те фрустриране ЕВО САВЕТА:

"Нервне фрустрације, стресне ситуације

нервозу, тикове,

депресивне изолације,

психичке кризе -

доктор Хофман лечи све

лечи све...

Уау!!!"

 

@Scum:Не кажу за џабе у нашем народу:"Ја га крстим,он прди!" :D У потпуности те подржавам у намери,али једноставно постоје људи којима и када бисмо "нацртали" неке ствари,они то не би разумели!!! :bigblue: Јер "глупост је неуништива",у Србији поготово!!! :D:bigblue:

Postovani, gospodine "matori covece" (ovo "matori", zakljucujem po tome sto ste u prethodnom izlaganju nazvali doticnog provokatora "malim", predpostavljam da ste ga hteli nazvati "mladim" ali necemo sitnicariti).

Ja nisam strucnjak za pank, ali mozda bi vi mogli da mi pojasnite neke pojmove vezane za isti. Da li se pank pokret zalaze za svakodnevnu onlajn borbu tridesetgodisnjaka protiv klinaca? Neistomisljenici imaju apsolutno jednako pravo kao i vi da vode diskusiju sa pozicijom na bilo kom pod-forumu, na kraju svega, forumi upravo tome i sluze. Mozda mogu da vam pomognem da pronadjete mesto gde vas prokleti mali neistomisljenici nece ometati u uzivanju foruma? Posetite http://ispred-dragstora.com/ Srpski punk portal, siguran sam da ce vam se dopasti ukoliko nista culi za njega ranije.

 

Iskreni pozdravi.

 

Punk's not dead!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е па Mamlaz,пази овако! Дотичном дечку дугујем извињење ако је то схватио као увреду,јер сам свега годину дана старији од њега!!! Јбг,висок сам 1.95м и сваки дан људе гледам са висине,па ми је то постала ружна узречица!!! :bigblue:

 

Е сад оно битније! Ова замерка да и неистомишљеници треба да се појављују по форумима је сасвим ОК.

Али да би био неистомишљеник,мораш да имаш неки аргумент,а шта је он урадио? Мене и мени сличне је ословио клошарима a priori,поделио нам неке "епитете" (баш као и овај Milaneeeee) који немају везе са животом.Е,то мене нервира,ПРЕДРАСУДЕ!!! Шта ако сам од оних који слушају панк,али ми он не представља начин живота? Ако се облачим нормално,не клошарим,не смрдим на зној,ако нисам студент који губи годину за годином, ... ШТА ОНДА??? Коју ћете ми "етикету" тада доделити? :confused:

 

 

Као Антифашиста,једино бих те замолио да нађеш прикладнији Аватар! Хвала унапред!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, sasvim se slažem sa tobom!

Nikada nisam imala loše ocene u školi,

nikada nisam obnovila godinu,

i treba mi još par meseci do magistrature

i volim PUNK!

I šta sad?

Misliš da sam folirant zbog svega toga?

What6's the point?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dugic_Bora

@K1nG5L0rdDemonSatanHeavy : izvinjavam se sto moram ovako da se obratim. jebi ga .....

 

 

JEBO SAM VAS SVE, KAD VAS STIGNEM !!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgubidani :cool:

 

Момче,сад ћу ја да ти кажем ко су згубидани!!! ТО СУ СВИ ОНИ ДЕДОВИ КОЈИ СУ ГИНУЛИ,БИЛИ РАЊАВАНИ И ОБОГАЉИВАНИ,ТРПЕЛИ ТОРТУРЕ ПО ЛОГОРИМА БОРЕЋИ СЕ ПРОТИВ ФАШИЗМА,ДА БИ ИМ УНУЦИ ПОПУТ ТЕБЕ ПИШАЛИ ПО СВЕМУ ТОМЕ,ЗАЛАЖУЋИ СЕ ЗА ТО ЗЛО!!! "... Глупост је неуништива ..."

 

Има много на које сам поносан,али на то што сам Србин и антифашиста посебно!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Момче,сад ћу ја да ти кажем ко су згубидани!!! ТО СУ СВИ ОНИ ДЕДОВИ КОЈИ СУ ГИНУЛИ,БИЛИ РАЊАВАНИ И ОБОГАЉИВАНИ,ТРПЕЛИ ТОРТУРЕ ПО ЛОГОРИМА БОРЕЋИ СЕ ПРОТИВ ФАШИЗМА,ДА БИ ИМ УНУЦИ ПОПУТ ТЕБЕ ПИШАЛИ ПО СВЕМУ ТОМЕ,ЗАЛАЖУЋИ СЕ ЗА ТО ЗЛО!!! "... Глупост је неуништива ..."

 

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote[Posetite http://ispred-dragstora.com/ Srpski punk portal, siguran sam da ce vam se dopasti ukoliko nista culi za njega ranije.

 

Meni je taj forum skroz krsh... cesto idem tamo da vidim najave za svirke i eventualno ako propustim neku od njih da vidim sta sam propustio... ali forum je bzvz jer vlada ono "privatizovanje" foruma posto se brdo ljudi odatle poznaje i privatno pa je flameovanje uobicajna pojava... a samim tim i malo odbojan za "pridoslice"....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je taj forum skroz krsh... cesto idem tamo da vidim najave za svirke i eventualno ako propustim neku od njih da vidim sta sam propustio... ali forum je bzvz jer vlada ono "privatizovanje" foruma posto se brdo ljudi odatle poznaje i privatno pa je flameovanje uobicajna pojava... a samim tim i malo odbojan za "pridoslice"....

Hvala za link, forum je zilion puta bolji, mada je manje posecen, valjda ovde taj vid muzike nikad nije uspeo da zazivi na pravi nacin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selektore, polako boga mu..nemoj da se nerviras za sitnice. Te govore drzi tati i mami..ili jos bolje deci.

Kad sam rekao 'Zgubidani' mislio sam na pesmu od kbo-a.. koji vam je kurac ;)

 

Eto tako...pa do sledeceg vidjenja druze antifashisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a jeli Scum, shto se bzvz trudish da objasnish dotichnim ljudima neke stvari kad vec po njihovim potpisima i avaterima vidish da su...pa recimo da ne vredjam, reci cu samo...hmmmmmm

uskoumni...plitki, nesvesni do granice kada ostaju samo selektorove rechi:

 

"glupost je neunishtiva" :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...