Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ја сам за стари Р.Н., Шахт,Животиње, Државни удар, Агресија, Бетл флег, Револт БГД, Директна акција,

а од страних Скрудрајвер, Коловрат, Финал вор, Др. мартинс скинхедс...

Укратко :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inače punk je nastao sredinom 60-tih u undergroundu amerike,krajem 60-tih iskomercijalizirali stoogesi i MC5,kasnije početkom 70-tih dolaze Modern lovers,Suicide te NJGORI LJIG PUNK SVIH VREMENA nEW YOUR DOLLS-koji su po meni uništili punk načela-a i pjevač neodoljivo liči na pedera jaggera-koji mu je idol.Tako da pokret umire orginalno 1973 iliu 4 kada su na scenu debili Thunders uveli heroin a amnajk inteligencije,te tako ostavljaju utjecaj na daljene retardirane punk bandove poput <Ramones ili Sex pistols

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače punk je nastao sredinom 60-tih u undergroundu amerike,krajem 60-tih iskomercijalizirali stoogesi i MC5,kasnije početkom 70-tih dolaze Modern lovers,Suicide te NJGORI LJIG PUNK SVIH VREMENA nEW YOUR DOLLS-koji su po meni uništili punk načela-a i pjevač neodoljivo liči na pedera jaggera-koji mu je idol.Tako da pokret umire orginalno 1973 iliu 4 kada su na scenu debili Thunders uveli heroin a amnajk inteligencije,te tako ostavljaju utjecaj na daljene retardirane punk bandove poput <Ramones ili Sex pistols

 

Kako me smaraju ovakve price.. pokret umire... prvo sta znaci da je pokret umro? Za vreme pistolsa je pank bio ceo svet. Tachni u Srbiji je tek tad pank i rodjen. U malo drugacijem obliku ali rodjen.

 

Tako da ne mozes da osudjujes ideju kao "mrtvu". Kao organizovan pokret ne znam da je ikad postojao tako da nije mogao da umre, jer ideje ne umiru.

 

Dalje, gade mi se "pank pank pank samo pank opet pank likovi" i "panker sam radim sta ocu smrdim prdim serem po ulicama likovi"

 

Pankeri su gospoda. Jesu buntovnici ali gospoda. Dalje pankeri mogu da slushaju i sviraju bilo sta pored ili cak i bez punk rocka pa da budu pankeri - jer pank je ideja.

 

Someone said punk is dead?

Brink 'Em down to smash their heads!

Punk aint dead!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pankeri su gospoda. Jesu buntovnici ali gospoda.

Свака част на констатацији! :pivopije:

Уосталом,ко ме познаје,зна зашто се слажем с тобом! :D

Јбг,волим панк,али држим и до тога да сам господин човек! :D

Јер пропалитет може бити свако,то нам је самим доласком на овај свет загарантовано.

Далеко је теже остварити нешто у животу!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...