Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ajde najava neke svirke moze...?

 

 

27.10. 2007. sa pocetkom u 19:00h, klub "Zica"

CARTOUCHE - punkrock bend iz Pariza, predvodjen pevacicom i gitaristkinjom Geraldine, sastavljen od veterana francuske punk rock i ska scene. Za uticaje navode The Clash, prvi album Blondie i Camera Silens. Toplo preporucljivo za sve koji su se zaljubili u zenske vokale na francuskom onomad na La Fraction certu, kao i za ljubitelje Deadline, Blitz Babies, TILT, ...

 

Za 5ogodisnjicu postojanja Radnickog kombinata, u Dangubi, u sredu, 31. oktobra 2007. godine, od 21 cas sviraju:

POGON BGD

BIRTIJA

POTRES

RADNICKI KOMBINAT

SAHT

 

Inače, ovakve informacije možeš naći na www.pljuga.com

Edited by Nimfadora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ako se smatra pokretom, a ne samo muzičkim podpravcem i modnim (anti)trendom ili hirom, mora postojati neka ideologija - pa me zanima ideja vodilja - ukoliko takva postoji - konkretno sada i ovde (da ne kažem - u srbiji)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

kontam da je stil - ali da li je to pored muzike još samo stil oblačenja ili življenja - i koliko je iskrenih u tome?

 

šta je to specifično u tom stilu života (nemoj sad da mi kažeš razvaljivanje od alkohola - to imaš u svakoj kafani) ili duvanje lepka

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nabavio sam neki prastari broj Dzbuoksa u kome intervjuisu Pekinsku Patku, ima Chontina slika na kojoj nosi kapu Deda Mraza :)

Raspada se koliko je star casopis, videcu da ga negde iskeniram pa da postujem ovde

 

Samo da dodam da je danas u moju skolu dosao jedan emos u Sex Pistols duxu. Ja ne veruj u nasilje, ali doslo mi je oci da mu iskopam.

Jebem ti zivot, i takav cje sutra da se zove punkerom isto kao i moj buraz koji fura chirokanu u 27oj godini, idalje ide na svirke...

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...