Jump to content

Recommended Posts

Oi! i Street punk...Po mom izboru naravno...Bendovi kao sto su The Business,PTTB,Cock Sparer,Buzzcocks,4Skns,Cockney Rejects,Sham 69,Oi Polloi...Moze da dodje u obzir i GBH recimo...Hm...Uvek sam se pitala koliko ljudi u Srbiji uopste slusa ovakvu muziku? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oi! i Street punk...Po mom izboru naravno...Bendovi kao sto su The Business,PTTB,Cock Sparer,Buzzcocks,4Skns,Cockney Rejects,Sham 69,Oi Polloi...Moze da dodje u obzir i GBH recimo...Hm...Uvek sam se pitala koliko ljudi u Srbiji uopste slusa ovakvu muziku? :rolleyes:

 

 

Ne brini, ima nas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle u cetvrtak sam bila u Akademiji na Fleas and Lice i bilo je oooooooodlicno...Moram da priznam da me muzika ovog benda nije nesto posebno odusevila,pomalo je komercijalna za moj ukus,ali su svakako napravili odlicnu atmosferu i naravno 5 + za clanove benda jer su potpuno opusteni...Nekih desetak minuta smo raspravljali o upotrebi lisica prilikom hapsenja?! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle u cetvrtak sam bila u Akademiji na Fleas and Lice i bilo je oooooooodlicno...Moram da priznam da me muzika ovog benda nije nesto posebno odusevila,pomalo je komercijalna za moj ukus,ali su svakako napravili odlicnu atmosferu i naravno 5 + za clanove benda jer su potpuno opusteni...Nekih desetak minuta smo raspravljali o upotrebi lisica prilikom hapsenja?! :meshuggah:

 

bio sam i ja.fleas and lice su daleko od crustpunka koji ja volim da slusam,ali nije bilo lose i dobra su ekipa za zezanje.au sto pevacica ima glas-pravi jutarnji :) ,a kako je krenulo ocekivao sam da ce do kraja pokazati sise :rockdevil::mrtav:

i bas su dugo svirali,mozda i ceo sat

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam i ja.fleas and lice su daleko od crustpunka koji ja volim da slusam,ali nije bilo lose i dobra su ekipa za zezanje.au sto pevacica ima glas-pravi jutarnji :) ,a kako je krenulo ocekivao sam da ce do kraja pokazati sise :rockdevil::mrtav:

i bas su dugo svirali,mozda i ceo sat

 

 

Mene je odusevilo kad smo pricali sa muskim delom ekipe jer imaju perfektan britanski naglasak...Mada to je uobicajeno za Holandjane i Skandinace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MASSACRE BOOKING ponosno predstavlja:

 

AT_netflyer.jpg

 

 

Annihilation Time (USA)

Reflection Records

 

Po drugi put u Srbiji jedan od trenutno najboljih live americkih hardcorepunk bendova po recima mnogih.Bend koji je spojio sve chari hardcore-a,punk-a,metala i hard rock-a i isporucio nam sve to u neverovatno dobrim aranzmanima,sirovoj energiji i ubitacno zaraznim melodijama.

Na tragu Blast/Black Flag/Motorhead/Black Sabbath....

Na svojoj "Uncosciousness" turneji promovisu svoj novi album "Tales Of The Ancient Age".Ne oklevajte

 

annihilationtime_big.jpg

 

Drustvo ce im praviti vec dobro poznati lokalni bendovi:

 

Unison (Bg)

 

Lets Grow (Bg)

 

Jaibo (Bg)

 

sva tri domaca benda ce takodje promovisati svoj novi materijal!!

 

 

28.5 Klub Danguba 22h ULAZ: 250din

 

Vise informacija:

 

http://www.myspace.com/annihilationtime

 

http://www.myspace.com/letsgrow

 

http://www.myspace.com/unison011

 

http://www.myspace.com/jaibo666

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...