Jump to content

Recommended Posts

Domaca punk scena je jadna, a budimo iskreni, nikada ovde nije ni bilo mnogo dobrih punk bendova - Patka, KBO!, Trula Koalicija i to je to.

 

Bilo je i ima jos dobrih bendova npr: Distress,Totalni Promashaj,Unison,To Live For,Strive for More,Let`s Grow,Hocu?Necu!,Tri Debela Praseta,Minimum,Red Union,No Comply,Revolucija...mada je domaca scena prilicno slaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sad... ne bih rekao... skoro svaki vikend u beogradu ima po jedna hc svirka... stvarno ih ima pun k..... discord, unison, full size, 7th army, tibia, itd itd....

E bas to!! :)) I ja obozavam te svirke, jest' da bendovi nemaju bas najbolje uslove za rad, al' vazno je da se nesto desava...

 

...Doghouse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina mana je sto svi ti bendovi nisu dovoljno aktivni... a i nema ko da ih pogura... vrisak generacije nisam cuo od proslogodisnjeg exita, kbo! su svirali u bg poslednji put u aprilu prosle godine, trula koalicija (koja uskoro odrzava povratnicki koncert) nije svirala bogznaodkad.... a od onih bendova sto je milance dzanki naveo verovato vec vise od polovine njih ne postoji.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina mana je sto svi ti bendovi nisu dovoljno aktivni... a i nema ko da ih pogura... vrisak generacije nisam cuo od proslogodisnjeg exita, kbo! su svirali u bg poslednji put u aprilu prosle godine, trula koalicija (koja uskoro odrzava povratnicki koncert) nije svirala bogznaodkad.... a od onih bendova sto je milance dzanki naveo verovato vec vise od polovine njih ne postoji.....

Nazalost nemaju ti bendovi uslova da opstanu kod nas... :(

 

Ja sam cula da ce KBO svirati u Omu Domladine 23. sept (na moj rodjus, hee!), al' nemam pojma koliko je to tacno...

 

Trula koalicija je svirala na velikom dobrotvornom certu u GM pre par nedelja ;)

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije svirala... kako mi je vuja rekao, iskoristili su ih samo da navuku masu, a njih nista nisu pitali (been there).... uglavnom tad u septembru ili oktobru ce tk da odrzi koncert u bg.... a i spremaju novi album....

Ako je to istina to ce biti lepo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mali zmaj
Можда је набрајао,а не давао примере?

ma pusti uvek se tako upecaju icon_mrgreen.gif

 

bas metalski, utripovali da su mnogo pametni.. kao, rancid nije oldskul, wooooooow wallbash.gif sto smo pametni.. icon_mrgreen.gif

 

ako neko i dalje ne kapira znake interpunkcije, lik nije rekao kako voli old skul u koji spadaju rancid i pennywise, nego nabrojao: old skul, ovo, ono, drugo, trece.. je l sad kapirate? btw, bad religion i moze da potpadne u oldschool.

 

kolko puta ponovljeno old school..grozno...al sta vredi......

 

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mali zmaj
pa zato si ti tu da nas prosvetlis.. rolleyes.gif ..uostalom ko da je bitno da l' on misli da su ti bendovi oldskul ili ne....icon_razz.gif

naravno... bitno je da masa horski zajebava jednog lika iako nema pojma o cemu on prica.. icon_uhoh.gif

 

duh zajednistva rulez.. stadion rulez..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...