Jump to content

Recommended Posts

bilo je to pre oko 3 god. kada mi je burazer poklono kasetu,

na kojoj je bilo skoro 2 albuma (od cika satana),

nemam pojma, sve me je vise i vise odusevljavao,i na kraju je poceo po malo dame smara

pa sam onda neko vreme prestao da slusam tu kasetu...

kasetu sam dao nekom, i to vise ne postoji,

prosle god. sam sa neta skinuo NUK. IGRE, preslusao par puta i to je to.

tolko od satana,

ne ne

zadnji put sam ga slusao tj. gledao, kada sam uzeo neke spotove od gadfadera, bas da vim kakav je ( posto sam ga do tada gledao samo na slikama), i nista posebno, malko ima bolesne pokrete, reakcije, ali sto sam video nise bilo zapanjujuce....

ne znam polomio je flajku od glavu...

ma mrzi me da kucam vise

aj poz

nema vise sta da se prica o tom coveku na ovom forumu,

tema je izbrisana ja mislim,

svako je ispricao po 1 legendu o tom coveku i to je to.

videli smo 2-3 slike...

aj poz po 2 put

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jel cuo neko mozda nesto o koncertu kud idijota... pisalo je danas u novostima da ce veceras da bude, a kad sam pitao na biletarnici, rekli su da su trebali veceras da sviraju ali je koncert otkazan....

 

eto ima sta da se kaze biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa njih nikad dosta... ipak su legende... mada bi im bilo bolje da su poceli da prave novi materijal jer u hr su vec poceli da ih zaboravljaju, a tako ce verovatno da bude i kod nas ako se jos jednom pojave bez novijih stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam cula da su trebali da sviraju u subotu, al' da je otkazano. Ma ko zna koliko je to istina, nigde u gradu nisam videla reklamu... a i nije valjda pisalo ni na sajtu Oma Domladine. A sto se tice one njihove blagajne koja nikada ne radi... oni UVEK potvrde za koncert, ma sta god da im odvalio... mada u sustini bi bilo super da KUD Idijoti sviraju opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li se neko seca tako su i prosle godine za beer fest bili bacani leci sa najvom za koncert kud idijota u barutani 5. septembra, a na drugoj strani su najavljivani overdrive.... nije bilo nista od oba koncerta, a bledo su nas gledali kad smo se pojavili 5-og u barutani... a niko isto tako nije cuo za to... na kraju je to bilo ono u SKC-u posle mesec-dva,.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Њега су као и "на време" отказали.Да не кажем:

,,Даћете ми две карте за Идијоте."

,,Отказано."

,,Нисам,... шта?"

,,ОТКАЗАНО!"

,,Отказано,мислите померено?"

,,Не.Отказано."

,,Зашто?!"

,,Ма немам ти ја појма синко,мени су само реекли да више не продајем карте за то."

 

Додуше касније је процуреело да је померено за који месец јер се поклапало са наступом Партибрејкерса,који су те вечери свирали на Лиду.

Не би било лоше да свирају,а нов албум би био још јачи,под условом да се појави,али заиста,и код нас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma neka se pojavi i na internetu samo... bitno je da urade nesto....

 

kad smo vec kod njih... pre jedno godinu dana sam cuo iz, navodno, 100% tacnih izvora da su se raspali, cak sam i na jednom sajtu video tu vest... naravno, to je demantovano posle njihovom svirkom, ali uvek me je "kopkalo" (kako glupa rec) da li je tu stvarno bilo necega... i ne mislim na onaj raspad kad su otisli tica i onaj drugi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

obozavam pank!pocela sam ga slusati pored caleta icon_smile.gif mnoge bendove al npr:

 

pistolsi

subsi

clash

exploited

kennedysi

buzzcocksi

G.B.H.

outsidersi

the inasane

anti-nowhere league

madness

kud idijoti

trula koalicija

paraf

pankrti

pekinska patka

shaht

toy dollsi

new york dollsi

stiff little fingers

sham 69

999

damned

dickies

cockney rejects

abrasive wheels

chaos uk

hladno pivo

kbo!

!!!

charge 69

major accident

minor threat

 

itd itd itd (dodajte ako sam izostavila nesto icon_smile.gif )

 

ja cuh da dolaze subsi i buzzcocksi al na zvanicnim sajtovima ne pise nista violent.gif uzas subse propustih kad su bili prosli put wallbash.gif a sad ima odem po cenu bilo cega evotigana.gifpivopije.gif

 

VIVA ANARCHISMA ET LA LIBERTA pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...