Jump to content

Threshold


Recommended Posts

hehe znam da je lik ok veruj mi, jer sam radio s njim pre godinu dana intervju i dosta smo se dopisivali, ali ako ja moram da postujem i razumem tudje obaveze mora i on da postuje moje. na kraju krajeva mogo je da na jedno pitanje odgovori na svaka dva tri dana pa bi uspeo da odgovori na tih dvadesetak pitanja koje sam mu poslao

inache ova best of izdanaj su najvece sranje ikad :)

 

Pa ono ... MOGO je :)

 

Što se tiče "best of" izdanja ... kad može Željko Joksimović da posle jednog albuma i jednog singla izda "best of" mogu i Threshold posle skoro 20 godina.

 

Tvoje je pravo da misliš da li su "best of" izdanja ovakva ili onakva, ali je fakat da se bez njih ne može i da gotovo svi bendovi imaju iza sebejedno (ili više) ovakvo izdanje. Uzgred, to je lep način da ti ljudi zarade još koju paru, što je u današnje vreme sve teže (mislim od prodaje albuma)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče "best of" izdanja ... kad može Željko Joksimović da posle jednog albuma i jednog singla izda "best of" mogu i Threshold posle skoro 20 godina.

 

Tvoje je pravo da misliš da li su "best of" izdanja ovakva ili onakva, ali je fakat da se bez njih ne može i da gotovo svi bendovi imaju iza sebejedno (ili više) ovakvo izdanje. Uzgred, to je lep način da ti ljudi zarade još koju paru, što je u današnje vreme sve teže (mislim od prodaje albuma)

 

Da, ali oni vec imaju sijaset izdanja sa akusticnim verzijama pesama, remixima, editovanim verzijama i to...

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno!Ja i ne vidim nista lose u tome,ako neko nikad nije slusao Threshold biFor preporucis mu neki The BEst Of za pocetak. :rockdevil: ...to je i dobra stvar tako se siri diskografi of the bend + Tanya ce to imati na Progresija blogu....soo why not. :)

 

 

Hahahaha .. e za ovaj komentar imaš pivo! :)

 

Stavrno, ne vidim ništa loše u izdavanju "best of-a". Tačno reče Tanja, kome se ne dopada ne mora da kupuje (a kao neko kupuje :))

 

Ne vidim samo kako nekome ne zasmeta to što DT izdaju sa svake turneje po DVD i 3 CD i još po jedan bonus CD ....

 

Ma OK je sve to ... ne mogu oni izdati albuma koliko mi možemo skinuti sa RapidShare-a .. jel tako Tanja ? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iju što me isprozivaše dok nisam bila tu :no:

Ispadoh ja ovde najveći pirat, jes da volim One Piece ali necemo preterivati :D

Razmišljam da prestanem da radim takve stvari, postaje baš bezveze...

 

Nije tebi sto postaje bezveze, nego se bojis robije! :razz::razz:

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iju što me isprozivaše dok nisam bila tu :no:

Ispadoh ja ovde najveći pirat, jes da volim One Piece ali necemo preterivati :D

Razmišljam da prestanem da radim takve stvari, postaje baš bezveze...

 

 

Kakave stvari???? Meni sada pada na pamet mnogo kojekakvih stvari :rolleyes:

 

Tanja, ti si čovek na pravom, gusarskom putu i ne daj da te takve trenutne krize morala povuku u neka dublja razmišljanja. A to da li je bzvz ili nije ... to su neke druge raspravke, ali da nije tih "bezveznih stavri" sad bi svi mi slušali Cecu & Šabana (u boljem slučaju)

 

Nemo' da se bacaš u te mračne duboke misli nego kači na blog!!!! (šalim se malo)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakave stvari???? Meni sada pada na pamet mnogo kojekakvih stvari :rolleyes:

 

Tanja, ti si čovek na pravom, gusarskom putu i ne daj da te takve trenutne krize morala povuku u neka dublja razmišljanja. A to da li je bzvz ili nije ... to su neke druge raspravke, ali da nije tih "bezveznih stavri" sad bi svi mi slušali Cecu & Šabana (u boljem slučaju)

 

Nemo' da se bacaš u te mračne duboke misli nego kači na blog!!!! (šalim se malo)

 

 

Jbt postao si pravi robovlasnik! (ja se ne shalim)

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Threshold

 

Sep 25, 2007 7:36 PM

Kamelot / Threshold / Serenity in London this Friday

Venue: Astoria 2, London, UK

 

Don't be late, there's an early curfew so it's a tight schedule:

 

19.00 Doors open / Serenity

19.35 Threshold

20.45 Kamelot

 

Ehh :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...