Jump to content

Threshold


Recommended Posts

A gospoda ne smeju da imaju svoja ubeđenja, ili ako ti lepše zvuči da budu gejevi?

 

Pa naravno da oni smeju,nisam im ja zabranjivao nista,slobodna volja je jedna od 3 stvari sa kojom smo jednaki sa nasim Tvorcem.

 

Ali kada kazem gospoda,mislim da su to ljudi a ne zivotinje bez razuma,pa cak i ovan u velikom stadu zna gdje treba da :ubode: :mhihi:

 

Neka recenica ovog Proroka Pravoslavnog Realizma kako ga je volio zvati Sveti Otac Justin,kaze sve ono sto ja nisam :

 

"Bez Boga je sve dopusteno cak i ljudozderstvo" - uzvIkIvao je Dostojevski

 

-----------------------------

 

da ne odemo previse u off,ja imam jedno pitanje

 

zna li se set lista za predstojeci fest,otprilike sta sviraju na takvim "stanicama"?

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, to It's ok to be gay, je sala (za one koji to ne kontaju).

Niti znam niti me zanima kakve je opredeljenosti po tom pitanju bilo koji clan bilo kog benda.

 

A sta god da sviraju legende, svidece nam se, set lista mi je nebitna :meshuggah:

Jos 17 dana... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna li se set lista za predstojeci fest,otprilike sta sviraju na takvim "stanicama"?

Ne znam nazive pesama, ali u proseku po 7-9 pesama odsviraju na festivalima, nadam se da će moći da ugrabe koji minut više.

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, to It's ok to be gay, je sala (za one koji to ne kontaju).

Niti znam niti me zanima kakve je opredeljenosti po tom pitanju bilo koji clan bilo kog benda.

 

A sta god da sviraju legende, svidece nam se, set lista mi je nebitna :meshuggah:

Jos 17 dana... :wub:

 

Ok,tvoj smajLi na kraju nije govorio bas tako ali ok... :bigblue: - ali mislim da je fino cuti misljenja ne clanova benda,nego clanova foruma,ono cisto da ne bi bilo neprijatnih iznenadjenja kada se sretnemo :)

 

:pivopije:

 

Ja prizeljkujem sa starijih albuma Paradox,Phenomenon,Static,Light And Space,Freaks,Mission Profile,itd,itd....ali kao sto je vec receno,sta god budu sviraLi bice feneomnalno :meshuggah:

 

Ne znam nazive pesama, ali u proseku po 7-9 pesama odsviraju na festivalima, nadam se da će moći da ugrabe koji minut više.

 

I ja to ocekujem :meshuggah:

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo stigao DVD .... hvala Tanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Poslala sam ti Star One i Human Equation a ti mi se ovde zahvaljujes :)

Nema na cemu nadlezni, kad god nesto treba samo javi ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa s obzirom da su neki odustali, redno bi bilo da ovi dobiju više vremena. :muzicar:

 

 

Potrpamo se ispred bine i skačemo, dernjamo se, padamo u trans, šta god treba, samo da sviraju što duže... :muzicar:

Realno, oni su meni omiljeni bend na festu (za nijansu ispred Rage-a i PoS-a)... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, oni su meni omiljeni bend na festu (za nijansu ispred Rage-a i PoS-a)... :mrgreen:

Takodze :pivopije:

Verujem da ih nece biti tesko ohrabriti da sviraju jos, samo ako to organizacija i raspored dozvoli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodze :pivopije:

Verujem da ih nece biti tesko ohrabriti da sviraju jos, samo ako to organizacija i raspored dozvoli...

Pa, kako su otpali Jorn i Primordial, bice vise vremena za bendove da sviraju.

 

A sto se rasporeda omiljenih bendova tice, ne znam kako bih ih tacno poslagao... hmmm... mozda ovako:

Pain of Salvation/Threshold

Amorphis

Rage

Finntroll

 

Ovi ostali... pa, recimo da ce biti sasvim dovoljno vremena da se provede na sankovima :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...