Jump to content

Threshold


Recommended Posts

da li neko mozda ima listu thresholda, sve pesme po redu kako su svirali? :)

Mislim da je ovako islo:

Slipstream

Pressure

Hollow

Mission Profile

Pilot in the Sky of Dreams

Elusive

Part of The Chaos

Falling Away

Fragmentation

This is Your Life

 

Evo ja sam za Grcku :D

Nismo ni sumnjali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne sekiram, jer ce izgleda otkazati???

Pa to je tek razlog za sekiranje bre!!!

SyX, Adagio, Evergay!!!

Kada cemo opet imati priliku da to cujemo za nedelju dana? :no:

Iskreno se nadam da je to o otkazivanju lupetanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne sekiram, jer ce izgleda otkazati???

Pa to je tek razlog za sekiranje bre!!!

SyX, Adagio, Evergay!!!

Kada cemo opet imati priliku da to cujemo za nedelju dana? :no:

Iskreno se nadam da je to o otkazivanju lupetanje.

 

jeste vala razlog za sekiranje, ali realno u ovoj zemlji tesko ce bendovi okupiti publiku.. na posu je bilo 300 ljudi i manje, i ostali koji su tek onako stajali, na thresholdu nesto vise od pos-a, tako da je realno ocekivati na syx-u 500, na adagio 250, a na evergrey-u 300.. sto je bruka i sramota za takve bendove, pokretace pravca.. :(

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregazio sam praga i pocheo da slusham posveceno diskografiju ovih progera.

 

Nego, jel' su svirali oni sad "Part Of The Chaos" na Legacy-u? Slusham pesmu, extra mi poznat i refren i onaj heavy glavni riff..

samo napred :pivopije:

najbolje da uzmes critical energy (live) ako imas :pivopije:

@Dragonheart

Covek drago mi je sto se videsmo opet :pivopije: I svaka ti cast sto dolazis bukvalno na svaki koncert :pivopije: Ziv bio pa blejali mi u prvom redu jos dugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti isplaniraj sve, ja cu samo spremiti lovu :)

Dosta mi je planiranja, prvo Legacy, pa Castle i sad ovo otkazali, jbt jedina prilika da ovde cujemo SyX i pusiona. Jebena Srbija. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je drugar, Rade, poslao oko 330 MB slika sa festivala ... propast. Samo da se snađem sa vremenom i da malo smanjim sve to, pa kačim

 

Btw, sad gledam kartu, Larissa, mesto gde će Threshodl svirati je nekih 150 km južno od Soluna, blizu Meteora. Znači, put niej nikakav problem. E sada .. jedini problem je viza, jer su Grci tradicionalni pederi po pitanju tih viza, pa može da se desi da nas kecaju za to

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, a aj sam bio u tom njihovom street teamu prošle godine, ali sam kasnije odustao jer nisam prostoimao vremena, a ni mnogo želje da 'ovdašnjem življu tupim koliko je Threshold moćan bend. I meni je Milica posle pisala da nije uspela da me vidi jer je htela da me vodi sa njima ... :(

 

Što se tiče skidanja slika, nije uopšte problem, samo ttreba malo pogledati u kod :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvala me je Milica Nikolic, koja je glavna za njihov "street team" da idem s njom na veceru gdje su bili Threshold, ali sam zbog nastupa Pain Of Salvation-a morao od toga da odustanem.

Aha, ona je bas fina cura :da:

A mogao si ladnjaka ici sa njima, jer kako kontam oni su se posle vratili isto tu da cuju Pain Of Salvation.

 

Eh, a aj sam bio u tom njihovom street teamu prošle godine, ali sam kasnije odustao jer nisam prostoimao vremena, a ni mnogo želje da 'ovdašnjem življu tupim koliko je Threshold moćan bend. I meni je Milica posle pisala da nije uspela da me vidi jer je htela da me vodi sa njima ... :(

Pa kad nisi visio sa nama nego si se izgubio. Ja sam pricala sa curom tu kod izlaza, i kada sam prosla posle desetak petnaestak minuta i dalje je bila tu, cekala je da se oni spreme da krenu. Ti si se negde pogubio pa je nisi sreo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...