Jump to content

Threshold


Recommended Posts

Eh, a aj sam bio u tom njihovom street teamu prošle godine, ali sam kasnije odustao jer nisam prostoimao vremena, a ni mnogo želje da 'ovdašnjem življu tupim koliko je Threshold moćan bend. I meni je Milica posle pisala da nije uspela da me vidi jer je htela da me vodi sa njima ... :(

 

Što se tiče skidanja slika, nije uopšte problem, samo ttreba malo pogledati u kod :)

 

Ja sam u street timu i dan danas a mene nije zvala. Bas sam razocaran! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Milica je bas mnogo dobra osoba, kao i ona njena drugarica, takodje fan Threshold-a. Mislim da se nisu vratili na Pain Of Salvation, ali pitacu Milicu za to.

 

Filipe, da li mozes da pitas tu Milicu za snimke sa koncerta? Vidim da je na youtube-u okacila, znaci da ima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ех... а ја за то нисам ни знала... а ја тек што бих била у облацима..онако, типично, клиначки.... :(

 

едит: ово се односи на претходну страну, нисам приметила да је још писано после тога.. :udri:

Edited by BiserkaB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh pola diskografije, pa reko' da udarim koju na foruma kad sam vec ovdi.

Inacher, ovo slushanje koje krenuh posle legacya mi je treci put da pokushavam da varim Threshold :) Prvi put, kada sam ih nabavio, pre par godina sam sve preslushao, ali mi teshko bilo za varenje, pa dosta brzo otishlo, no sada sam im dao dosta vishe vrtenja, poshto vishe slusham sada prog nego pre par godina jel'te..

 

Dok nisam chuo "Clone" lomio sam se izmedju "Wounded Land" i "Extinct Instict" koji mi je najbolji (od odslushanih), ali ovaj mi je definitivno sve zarazni i sve bolji! :da: WL ima dosta 80's shmeka, i podseca me po zvuku na "When Dream..", + Wilson ima isto kewl 80's feel u vokala.. prvi favorit: PARADOX!! "E I" me je privukao pre svega sa drugom polovinom albuma, dakle od melodichne "Virtual Isolation" zakljuchno sa, za sada, najboljom mi pesmom thresholda - "Part Of The Chaos". Sa druge strane, "Clone" nema tako jake individualne pesme (dodushe Voyager se bori.,), ali sa druge strane maltene nema dosadnijih i refreni su ultrazarani. "Freaks", "Angels", "Lovelorn"... za sada mi je ovaj vrh :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bash danas je ishlo preslushavanje sa tekstovima ;)

 

OK su, nisam bash fan tih "save the nature" i "propali smo" tekstova, nachitao sam ih se, ali sve u svemu ok..

Ja sam ih zbog takvih textova upravo zavolela :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene tekstovi retko igraju veliku ulogu u zakljuchnoj oceni benda. Skoro nikad ne donose minus, a retko plus, najbolji primer lichno su mi Savatage i Dark Tranquillity.

 

Inache, "Hypothetical" mi je i zvanichno novi najbolji album benda :mrgreen: a "Ravages Of Time" mi je vec rame uz rame sas "Paradox". Kakav refren...kakav album..nemam rechi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene tekstovi retko igraju veliku ulogu u zakljuchnoj oceni benda. Skoro nikad ne donose minus, a retko plus, najbolji primer lichno su mi Savatage i Dark Tranquillity.

 

Inache, "Hypothetical" mi je i zvanichno novi najbolji album benda :mrgreen: a "Ravages Of Time" mi je vec rame uz rame sas "Paradox". Kakav refren...kakav album..nemam rechi..

A new fan is born :veseli:

Welcome aboard mate :pivopije:

 

Meni su textovi bitni ako mi se mnogo svide, ali nikad ne bih odlucila da nesto ne slusam jer su textovi smor.

Muzika mi je mnogo bitnija i kako vokal zvuci, e sad ako jos imaju nesto pametno da kazu to im je dodatni +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...