Jump to content

Threshold


Recommended Posts

@Warrior Of Ice Svaka cast! Ja sam se isto zestoko nalozio na Threshold posto sam prvo odgledao DVD "Critical Energy", da bih nakon toga krenuo u nabavku svih albuma, i nemam rijeci kojima bih opisao koliko su fantasticni. Postali su jedan od mojih omiljenih bendova. Tekstovi koji vas nagone na razmisljanje, izuzetno pametno napisani i to vecinom od strane Richard West-a, klavijaturiste, a o samoj muzici je nepotrebno govoriti, vec joj se treba maksimalno posvetiti i ona ce u vama probuditi neka lijepa osjecanja, makar je to kod mene slucaj.

znaci potpuno isto i kod mene druze pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasnim, ali bolje i tako, pa da danas kazem da su mi svi njihovi albumi extra, nego kao ti da su ti dosadni i da je prakticno samo "Extinct Instict" vrijedan paznje, koliko sam shvatio  icon_wink.gif

Haha, jeste, ima logike u tome.

 

Ali to je ona prica kako su najbolji albumi oni koji su se slusali na kasetama i znali se od prve do poslednje sekunde. Cim se preslo na CD ili jos gore na mp3, vise nije bilo tog duha. A nije bilo ni tog duha cim je Damian otisao iz benda icon_da.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udari ga ovaj amater k'o nikad icon_wink.gif

 

Cinjenice stavljati ispred duha, ccc...

 

Ja znam svaku pesmu, svaki prelaz na bubnju, svaki deo teksta svake sekunde Extinct Instinct-a... a to ne mogu reci ni za jedan drugi Threshold.

 

Ali primetio sam vec da je to subjektivno icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo mater ja tek sad video ovu temu!!

 

Threshold su fenomenalni i sto se mene tice najveci prog metal bend danasnjice koji stoji rame uz rame sa Pain of Salvation!!

...dobro mozda za nijansu manje originalni ali zato extra prepoznatljivi,valjda zbog pevaca koji ima neku posebnu boju glasa...

 

od njih imam wounded land,critical mass,hypothetical i subsurface i STVARNO NE MOGU da se odlucim koji mi je omiljeni...ma svaki!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise se Threshold icon_mrgreen.gif

misliš: TRASH-HOLD...što reče neko...NOSAČ-DJUBRETA icon_smile.gificon_rockdevil.gif

 

 

pa sad ne znam šta to treba da znači "šta ko očekuje od produkcije"

meni je jedino bitno da ne bude PRENABUDZENA (mislim ona "debela" i "masna" produkcija ali i da ne bude ona potpuna krš...u fazonu: bitno je da su oni iskreni icon_mrgreen.gif) ...sve izmedju toga je ok...

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...