Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

:opusteno::meshuggah: Pantera - The Biggest Part Of Me......hahahaha

 

 

Da im nije bilo Phil Anselma, Pantera bi i dalje plutala po gownima, kao što je činila sve dok nisu snimili album '' Power Metal ''.

 

Anzelmo ih je izvukao, tu nema priče... genije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow otkrili smo eru pantere pre cowboysa... postovanje

 

svi albumi imaju nesto svoji i svi su u svoju ruku dobri :D

 

PANTERA RULES!!! :rockdevil: Jedan od najjacih i moj drugi omiljeni bend. Odlicna su oba pravca koja su svirali ... Darrell je Darrell ... sta god da svira to ce biti odlicno

koji je prvi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi je metal magic. skinuo sam dve pesme odatle i mogu reći da nije loše ali mi je nekako napaljeno mnogo. što se tiče pantere 80tih, meni je možda najbolji projects in the jungle. što se tiče power metala, ja ne znam šta svi toliko hvale naslovnu pesmu. ima mnogo boljih pesama sa tog albuma. meni je ona možda i najgora. ja mislim da mi je najbolja we'll meet again sa tog albuma. a što se tiče phil anselma, on je meni u top 5 najboljih metal pevača ikada. lik je stvarno car kako peva, pogotovo u downu. tu razbija kako peva.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
PANTERA RULES!!! :rockdevil: Jedan od najjacih i moj drugi omiljeni bend. Odlicna su oba pravca koja su svirali ... Darrell je Darrell ... sta god da svira to ce biti odlicno

Too brate,respect za to ! :rockdevil: I ja ostajem pri tome da posle kauoboja su bolji! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

албум је врх. у почетку нисам могао да га сварим али када сам прочитао текстове неких песама и мало га боље одслушао, зготивио сам га за све паре. јесте бруталан албум скроз али је брутала рађена на прави начин, по мом мишљењу. текстуално ми је можда најбољи албум. много су добри текстови на том албуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Drag the waters, meni najjaca na tom albumu, ali tu su mnogo skrenu u dranje i izivljavanje, ali meni je taj album sasvim ok.

јесте, то стој. али опет албум је брутала рађена на прави начин. али опет са друге стране, највише балада имаш на том албуму. тако да није баш цео албум само иживљавање.

 

"Reinventing The Steel" jebe mame...taj album je stvarno odlican.Uz Kauboje i Vulgar,meni omiljeni album Pantere.

reiventing је разбијање. кидање. много волим тај албум због рекса. како ту грува басчина, значи кида. мени је све од њих до јаја. а шта ти мислиш о far beyond driven-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...