Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

mene suštinski više nervira mustaineova dvoličnost

najpre ono što je rekao za dimea, a posle kao svira mu na tribjutu.

 

muka mi od toga.

Не треба занемарити чињеницу да је у међувремену постао поново рођени хришћанин, те се можда покајао за неке своје изјаве.

Али, што рекао Мартин Валкјиер у песми 'The Church Bizarre' - you 'Born-Again-Christians' are born again fools!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не треба занемарити чињеницу да је у међувремену постао поново рођени хришћанин, те се можда покајао за неке своје изјаве.

Али, што рекао Мартин Валкјиер у песми 'The Church Bizarre' - you 'Born-Again-Christians' are born again fools!

 

 

MOzete li me podsjetiti sto je rekao on za Dimme-a? Znam da je Headbangers Ball emisiju poslije njegove smrti vodio upravo Dave. Tipa "Jedan od najboljih gitarista,zao mu sto nije presao u Megadeth itd"

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne. srao je nešto u svom stilu

 

ček da otkopam

 

 

evo ga:

 

"When I got together with James [Hetfield], he and I created a guitar style that everybody and their brother is playing now, everyone," Mustaine groused. "I'm not gonna name anybody 'cause I'm not gonna promote them. OK, we'll say 'panther' in Spanish [Pantera]. You're welcome guys. We might as well be cooking their dinner for them or pushing their little wheelbarrow to the bank for them."

[izvor: mtv.com]

 

kad bi mogao da zabrani da bilo ko drugi na kugli zemaljskoj svira gitaru posle njega, zabranio bi. govno jedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):)

 

A na Get Thrashed dokumentarcu kaze nesto kao: "In Metallica I was the ONLY guitar player". I na kraju on vodi tribute Headbangers Ball za Dimme-a.

 

Kakav tip,nevjerovatno.

 

Mustaine je jedno egocentrično govno

 

Pošto je novopečeni hrišćanin pitam se koliko je očenaša morao da odrecituje pred spavanje da bi mu bilo oprošteno to što se ceo život ponaša kao arogantni sob.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Strašno, prestrašno.

 

Da se ono što se desilo Dimeu desilo Philu (mislim, daleko bilo al DA SE), oni bi 100% nastavili da sviraju.

Ovako, nisu.

 

Tačno se videlo da su braća bila "lepak" tj vezivno tkivo Pantere.

 

Phil je lud, i do jaja talentovan pevač i frontmen, ali je pravi rolling stone i outcast i solo igrač. Pantera je verovatno nešto najbolje što je on u životu imao. Pazite samo koliko se malo o tom čoveku zna.

 

 

Duša me boli jbt kad gledam Dimea sunce ti bogovo. Uh.

 

A jebi ga valjda najbolji bendovi postaju i ostaju evergreen između ostalog zahvaljujući činjenici da su (slučajno ili namerno) prestali sa radom na vrhuncu slave... Mislim pitanje je šta bi se što kažeš sa njima desilo da su nastavili. Jbt kad ono Sentenced to shvatio pa se ljudi razišli, setite se onog njihovog spota gde babe i dede balave a matorani sviraju ofarbani u crno ... hehehe

 

Pa mozda bi i nastavili ali to ne bi bilo to bez Phila. Stvarno ne znam da li postoji covek koji bi njega mogao da zameni , po meni bar ne postoji. A bas i nije da se o njemu malo zna i da je pantera jedino bitno sto je uradio, pogledaj samo down, superjoint ritual i jos milion njegovih projekata od kojih se ne zna koji je bolji.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ne. srao je nešto u svom stilu

 

ček da otkopam

 

 

evo ga:

 

"When I got together with James [Hetfield], he and I created a guitar style that everybody and their brother is playing now, everyone," Mustaine groused. "I'm not gonna name anybody 'cause I'm not gonna promote them. OK, we'll say 'panther' in Spanish [Pantera]. You're welcome guys. We might as well be cooking their dinner for them or pushing their little wheelbarrow to the bank for them."

[izvor: mtv.com]

 

kad bi mogao da zabrani da bilo ko drugi na kugli zemaljskoj svira gitaru posle njega, zabranio bi. govno jedno.

joooooj kako bi ja tom dejvu skakao po glavi.. :opusteno: mislim dobro on svira (a dobro, manje vise....), ali je kreten. i ona obrada cemetery gatesa sa DT-om je takvo skrnavljanje bilo, muka me uhvatila kad sam gledao. solazu je tako izmasakrirao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stvarno ljigav rif. I meni se ta pesma nikada nije dopadala.

koliko su dobri i kvalitetni tekstovi, a kakve su ovde nespojive drvoseče sa bradama :) mnogo ih volim

 

Tu je Anselmo počeo da propada. Pogledaj mu fotke ili snimke iz '90-91. E tad je bio u punoj snazi, baja.

Kako pevački, tako i fizički.

 

 

Kakva svirka, vrag te odneo! :rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...