Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ma meni je i sa muzičke strane, skidam kapu za gitarsko umeće ali BLS je meni neviđeno govno. Ne znam, on mi izgleda kao lik koji drka na svoj odraz u ogledalu.

 

Slazem se za BLS,i meni se ne svidja,bezveze je.Sem albuma "Mafia",koji mi je dobar.Ali ono sto je covek komponovao i odsvirao na Ozzy-evim albumim (pogotovo na "No rest for the wicked" i "No more tears") je suva genijalstina.

 

 

Suicide note ti sranje?

 

Da.Sranje pesma.Kao doduse i ceo "The Great Southern Trendkill".Meni licno je taj ceo album krs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ironija je uvek omiljeno sredstvo za samoodbranu... mislim stvarno. i da, u pravu si ruzne reci se ne koriste u istoj recenici sa panterom. mada imas bezbroj kretivnijih fraza za iskazivanje neslaganja tvog muzickog ukusa sa onim sto je trendkill

Share this post


Link to post
Share on other sites

ironija je uvek omiljeno sredstvo za samoodbranu... mislim stvarno. i da, u pravu si ruzne reci se ne koriste u istoj recenici sa panterom. mada imas bezbroj kretivnijih fraza za iskazivanje  neslaganja tvog muzickog ukusa sa onim sto je trendkill

jesi razmislja da se uclanis u grin pis?ili mozda u omladinu jazasa...oberucke bi te prihvatili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ту је и вечерња школа новинарства Владе Џета.

http://www.youtube.com/watch?v=SphERapxnvE

Как'а секси балада, штета што се одрекоше, једно време ми вазда свирало у колима. Ноћна романтика.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi razmislja da se uclanis u grin pis?ili mozda u omladinu jazasa...oberucke bi te prihvatili...

razocarala sam se kad sam tebe tamo ugledala!mhihi.gif

 

i ne diraj mi vise panteru ,moralni i ntelektualni krshu.....evotigana.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ironija je uvek omiljeno sredstvo za samoodbranu... mislim stvarno. i da, u pravu si ruzne reci se ne koriste u istoj recenici sa panterom. mada imas bezbroj kretivnijih fraza za iskazivanje neslaganja tvog muzickog ukusa sa onim sto je trendkill

 

:haha::haha::haha::haha::haha:

 

Ej Trne,moralni i intelektualni krsu,kako te bre nije sramota da predlazes curi takve strasne stvari...mislim stvarno tebra...drzi se ti FK Futoga,i ne mesaj se u odnos fanova prema svom omiljenom bendu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ja izrazavam prema necemu sto mi se ne dopada je moja i samo moja stvar,a i lepo sam naglasio da je to moj licni stav i ukus.Podvuceno se odnosi na to koliko je smesno tvoje trpanje u nesto sto te se apsolutno ne tice,i za sta treba da te svrbi medjunozje.

 

A sto se tice ladjenja,nemas brige.Trne se ladi u klupskim kancelarijama FK Futog,ja se ladim uz suskanje evrica,a tebi preporucujem hare krisnu,cuo sam da smiruje ljude koje niko nista ne pita.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

razocarala sam se kad sam tebe tamo ugledala!mhihi.gif

 

i ne diraj mi vise panteru ,moralni i ntelektualni krshu.....evotigana.gif

pokenjam mi ti se po svim kopijama  The Great Southern Trendkill koje su izasle i koje treba da izadju...vise puta...

 

:haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:

 

Ej Trne,moralni i intelektualni krsu,kako te bre nije sramota da predlazes curi takve strasne stvari...mislim stvarno tebra...drzi se ti FK Futoga,i ne mesaj se u odnos fanova prema svom omiljenom bendu.

 

brate,stvarno kenjam...ko da sam amfilohiju crkvu dirao...

beznadezni ste slucajevipukeface.gif

 

Pod kreativnijim frazama se podrazumevaku manje uvredljive fraze. vas dvojici ni fusnote ne pomazu. aj sad oladiteorangelistening.gif

080121-mlk-vmed-6a.widec.jpg

evo ga kolega...

 

Kako se ja izrazavam prema necemu sto mi se ne dopada je moja i samo moja stvar,a i lepo sam naglasio da je to moj licni stav i ukus.Podvuceno se odnosi na to koliko je smesno tvoje trpanje u nesto sto te se apsolutno ne tice,i za sta treba da te svrbi medjunozje.

 

A sto se tice ladjenja,nemas brige.Trne se ladi u klupskim kancelarijama FK Futog,ja se ladim uz suskanje evrica,a tebi preporucujem hare krisnu,cuo sam da smiruje ljude koje niko nista ne pita.

 

ovaj,mozda je olja beckovic registrovala profil...il nas vudu opet zajebava...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olja Beckovic ima premale sise za toliku kenjazu...nije ona...sa druge strane,Snele Nele je Klea oterao u penziju,a cim je Kleo u penziji nema potrebe za tamo nekim TK.Ono o cemu treba razmisliti je danasnje pojavljivanje Vuka Jeremica na yumu-u...samim tim,moguce i da je drugi kurjak dosao za njim,Vuk Bojovic...a svi znamo koliko se on prima na tigrove,lavove,pume,riseve...samim tim,i na pantere.Crne.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha...

 

definitivno bojovic...k'o prstom u oko...

 

 

hmmm, kako ste me provalili? skoro su mi pobegla 2 prvoklasna primerka mamlaza iz zoo-a, pa sam ubedjen da su ovde. eto sam sam ih nasao. ccc od sad vas stavljamo u celije sa video nadzorom.neuracunljivi steicon_da.gificon_da.gif

sta ima ko da me pita za misljenje? kao da ovde neko nekog pita za dozvolu...uostalom moja zamerka je bila prilicno korektna, a konfliktni likovi vide problem gde problema nema.pa po svaku cenu traze razlog za vredjanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuce Bojovicu,doajenu srpske zoologije,zapoceo si konflikt.Moras shvatiti,oooo kurjace sa zavejanih planina,da svako ima svoje misljenje o odredjenoj materiji i pravo da to misljenje iznese na njemu zeljen nacin.To sto ti Vuce,veliki bvana beogradskog asfalta,ne volis da neko nesto lose kaze o tvojim panterima,tigrovima,lavovima...i osecas neverovatnu potrebu da zbog toga iz nicega stvoris konflikt,jeste tvoj problem.A problemi se resavaju.Vec sam rekao,hare krisna,pronadji unutrasnji mir.Pa ces,pored zivotinjske strane sebe,otkriti i spiritualnu stranu svog postojanja.

I da,povedi racuna o onima kavezima za tigrove...mnogo su mali,to su velike zivotinje,treba im prostor,ovi uslovi u kojima ih drzis su sadisticki.

Nadam se da moje pismo nece zavrsiti u kanti za otpatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa konflikt ne moze da napravi samo 1 osoba. nemoj sad sad se pravis nevest. jbg sve sto se tice pantere tice se i mene, ni ti ni tvije pismo koje je samo smece nece to promeniti. a to da je moj prvi post bio upozoravajuci i korektan ne mozes poreci. cak i da si samo rekao da da ti se ne svidja album, bilo bi sasvim ok. ali ne, ti moras da kazes kao je krs i sranje. brate, ne moze tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...