Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ne podržavam Anselmov stav, ali me jebeno boli tuki, i dalje ću voleti i njega i Panteru, a ovaj smrdljivi Rob Flin, koje je to govno od čoveka, pizda mu materina smrdljiva, koga boli racq šta on misli i da li će ikada više svirati Panterine pesme! Kakav jadnik, ne zna na koji način da dodje do medijske pažnje pa sere po ljudima koji su milion puta bitniji od njega!

 

I da Fleše jeste dobar Burn My Eyes, jedino vredno što je taj bend ikada uradio u svojoj duuuugogodišnjoj karijeri punoj govana!!!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne podržavam Anselmov stav, ali me jebeno boli tuki, i dalje ću voleti i njega i Panteru, a ovaj smrdljivi Rob Flin, koje je to govno od čoveka, pizda mu materina smrdljiva, koga boli racq šta on misli i da li će ikada više svirati Panterine pesme! Kakav jadnik, ne zna na koji način da dodje do medijske pažnje pa sere po ljudima koji su milion puta bitniji od njega!

 

I da Fleše jeste dobar Burn My Eyes, jedino vredno što je taj bend ikada uradio u svojoj duuuugogodišnjoj karijeri punoj govana!!!

bravo brate mashit hed je govno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze Rob da bude ovakav ili onakav, prodan, trendas, fejk... bolje fejk muzicar no iskreno nacisticko govedo.

 

Jos smjesnije od svega je izgovor white wine-white power i u istom dahu se ne izinjava ni zbog cega. Pa ako si tako dosljedan, kazi da to stvarno mislis, ne vrijedjaj inteligenciju fanovima.

 

Jedan od jacih momenata na koncertima na kojima sam bio je minut tisine Dajmbegu prije Descend the Shades of Night u Bg-u te noci kad je poginuo. Tako da u svakom slucaju Rob >>>>>> Phil x10000000

 

  • Upvote 10
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze Rob da bude ovakav ili onakav, prodan, trendas, fejk... bolje fejk muzicar no iskreno nacisticko govedo.

 

Jos smjesnije od svega je izgovor white wine-white power i u istom dahu se ne izinjava ni zbog cega. Pa ako si tako dosljedan, kazi da to stvarno mislis, ne vrijedjaj inteligenciju fanovima.

 

Jedan od jacih momenata na koncertima na kojima sam bio je minut tisine Dajmbegu prije Descend the Shades of Night u Bg-u te noci kad je poginuo. Tako da u svakom slucaju Rob >>>>>> Phil x10000000

 

Jebo Panteru i MH u paketu.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno bre, to je on popularisao kod nas. Imas naravno i sliku Paje Jovanovica gde neki drze tri razdvojena a neki tri spojena prsta.

 

Evo pravog srpskog pozdrava

 

triprsta1.jpg

 

 

 

A jesi razmišljao o tome da su na svim takvim slikama vojnici? Koji drže pripremljena tri prsta, da se prekrste kad se završi pričica-zakletva-šta već? I sad je to pozdrav, svaka goveđa glava ga ponosito pokazuje kada je u prilici :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@ITF

Стварно мислиш да је он искрен и сто посто у овој причи?

 

Ne znam da li mislis na Fila ili na Roba (u smislu da je i tu nesto neiskren i da se dodvorava).

 

Ne znam, ja sigurno, ma koliko da sam pijan, necu vikati nacisticke parole. Nemam to u sebi, pa zato.

A sto trijezan misli pijan prica, tako da mislim da je mu je ovo bas onako s merakom palo da kaze.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Major:

 

Što pod navodnicima? Razjasni mi malo ako ima tu još nečeg sem da oni pripreme tri prsta, sačekaju da se ispriča zakletva, ponove deo ili koja je već ceremonija, pa se prekrste, ja sam tako razumeo.

 

Evo sad potražih preko ove slike što je Sarma okačio da pročitam nešto o tome, i izašle mi neki šampioni koji kažu da to potiče ''још из четвртога века, и времена Светога Мелетија Архиепископа антиохијскога'' i koji insistiraju da reč srBsko ne poznaje jednačenje suglasnika po zvučnosti :D

Malo mi teško da ih ozbiljno shvatim xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li mislis na Fila ili na Roba (u smislu da je i tu nesto neiskren i da se dodvorava).

 

Ne znam, ja sigurno, ma koliko da sam pijan, necu vikati nacisticke parole. Nemam to u sebi, pa zato.

A sto trijezan misli pijan prica, tako da mislim da je mu je ovo bas onako s merakom palo da kaze.

 

Мислим на Фила.

Не да је неискрен, него да му се јебе за све то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мита Љотићевац је био жесток богомољац и цела ова прича око скупљена 3 прста иду у том смеру.

Немци имали онакав, Римљани овакав, а Митини као да хоће да се прекрсте.

Салутирање на љотићевски начин и то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad u zivotu

 

i to dobro znas

 

ne jedi vnago

 

Ne, u pravu si. Ti si pustio pesmu kao primer i rekao si da je sranje.

 

 

Мита Љотићевац је био жесток богомољац и цела ова прича око скупљена 3 прста иду у том смеру.

Немци имали онакав, Римљани овакав, а Митини као да хоће да се прекрсте.

Салутирање на љотићевски начин и то је то.

 

Pa on je nacista i fanatik bio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...