Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

 

Burn my Eyes najbolji album 90ih.

 

 

Ma jeste qrac najbolji, ima barem pedesetak boljih albuma u 90-im, on je više ložana, priznajem i ja sam se u srednjoj baš ložio na taj album, ali ne pamtim kad sam poželeo da ga odslušam, više mi je ostao kao drag album iz tog vremena nego što je albumčina, kakvih je itekako bilo tokom devedesetih, a da ne pominjem koliko su samo CFH, VDoP i FBD bolji od njega i koje često pustim iako sam i njih još u srednjoj zajedno sa BME slušao, a drugo Pantera je podosta uticala na MH, zato ovaj pajser Rob i treba da im se klanja do kolena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise bih ga postovao da je stvarno u tome no ovako pickasto.

 

И ја исто. :redface:

Али га и овако поштујем због оног што је остало иза њега кад је музика у питању.

Генерално ми се јебе шта ко изјављује ако је музика коју свира мени пријатна за уво. За мене је то само музика, а идеологију нека свако носи са собом. Нити ми преко музике неко може продати било какву идеологију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Eto vidiš. A ti se isprimao na priču iz četvrtoga veka i Svetoga Meletija.

 

 

Video sam vam pre neki dan na ulici akademika Deretića, još se drži

 

Sta pricas ti? Ja sam ti dao slike kao dokaze a ne info kada je to nastalo.

 

DereTic se blizi kraju, mora ga neko naslediti. Hoces li ti Demone, ti si dole sa juga, kolevke srpstva. :-)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze Rob da bude ovakav ili onakav, prodan, trendas, fejk... bolje fejk muzicar no iskreno nacisticko govedo.

 

Jos smjesnije od svega je izgovor white wine-white power i u istom dahu se ne izinjava ni zbog cega. Pa ako si tako dosljedan, kazi da to stvarno mislis, ne vrijedjaj inteligenciju fanovima.

 

Jedan od jacih momenata na koncertima na kojima sam bio je minut tisine Dajmbegu prije Descend the Shades of Night u Bg-u te noci kad je poginuo. Tako da u svakom slucaju Rob >>>>>> Phil x10000000

 

Naravno. MH uvek bio zakon bend. I studijski i live. Koliko ljudi ovde lupetaju, pa to je strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

smešno je to koliko se ljudi koji slušaju pesme o ubijanju sveštenika, klanju ljudi, silovanju, demonima, crnim misama i ostalim stvarima potresaju kada član bilo kog benda oplete po drugoj rasi ili pederima

kačenje ovčijih glava na bodljikavu žicu je zabavno, a vikanje "white power" je nešto najstrašnije na svetu

 

budalaština

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

naročito je zabavno kad se svi zgražavaju na ovo dok pričaju viceve o ciganima i pljuju po šiptarima recimo

 

Lemmy proveo život furajući gvozdene krstove i ostalu švapsku memorabiliju, Bowie u više intervjua bez ustezanja mrtav 'ladan izjavio da je fašista i svet ih ožali propisno ipak, tako će i Fila čim odapne

 

što bi rekao debeli

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

smešno je to koliko se ljudi koji slušaju pesme o ubijanju sveštenika, klanju ljudi, silovanju, demonima, crnim misama i ostalim stvarima potresaju kada član bilo kog benda oplete po drugoj rasi ili pederima

kačenje ovčijih glava na bodljikavu žicu je zabavno, a vikanje "white power" je nešto najstrašnije na svetu

 

budalaština

 

Pa dobro, to se dozivljava tako jer je od WW2 nastradalo mnogo ljudi zbog nacista, 7000000 je Pobijeno, mnogo Afrikanaca je stradalo zbog robovlasnika.

 

Fil je pravio debilne ispade tokom cele svoje karijere, izjavljivao svasta, bio pijan i drogiran vecinu vremena.

Neka ga kazne za to sto je rekao, al on nije opasan kao na primer Varg Vikernes koji direktno pise o ciscenju Evrope od rasno nepodobnih i o velicanju arijanstva.

 

* 7000000 Jevreja

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја исто. :redface:

Али га и овако поштујем због оног што је остало иза њега кад је музика у питању.

Генерално ми се јебе шта ко изјављује ако је музика коју свира мени пријатна за уво. За мене је то само музика, а идеологију нека свако носи са собом. Нити ми преко музике неко може продати било какву идеологију.

 

U principu, sve sto kazes jeste istina. Ali postoji jedan izuzetak, a to je upravo ovaj. Ne mozes ne osuditi coveka koji javno izrazava ideoloska ubedjenja koja su dovela do smrti 80.000.000 ljudi i najveceg rata u istoriji covecanstva. I naravno, uticala na tvoju zemlju, tvoj narod i sto je najbitnije tvoju porodicu. Ustvari mozes, ako si idiot ili ustasa crnokosuljas.

Jebo vas Fil Anselmo, covek je degenerik raspali.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora da je i Jeff furao sve ove stvari da bi nam poručio kako je nacizam loša stvar, how yes no:

 

jeff.jpg

 

jeff-hanneman-1.jpg

 

CustomShopHannemanESPfboard.jpg

 

svi su bre oni u tom fazonu. Hetfield je republikančina kakve nema što će reći da su mu stavovi odmah uz Filove samo on o tome ćuti, Mustaine zato već godinama priča kako sve Meksikance treba šutnuti preko granice i podići zid prema Meksiku...

 

batalite, braćo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...