Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pa ne moze covek da izdrzi. Dobro je on nama ziv, sta je sve popio i zgutao. Inace ne pije vec 2 godine i bavi se boksom, tako da je on u dobroj formi.

Ne moze on vise da peva Panteru kako valja, to se zna vec godinama, ali cini mi se da mu se malo popravio glas.

Za Down ce uvek on imati taj pravi glas, secam se na Brutalu kad su svirali Conjure, odvalio covek kako peva, da ne pricam za stvari sa NOLE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, HeLLsarma said:

Jebes deathcore, samo October Tide i Arcturus. :D

Da sam se ja pitao, nista od navedenog, nego nesto konkretnije, al kad nema, a vec smo platili kartu, daj sta das...

Idemo zbog Anselma, ostalo je kolateral...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja veceras ne dolazim, nisam ljubitelj ove vrste izvedbe muzike kad pevac izvodi pesme od bivseg mu benda. Ne znam kako to zvuci, znam kako je Pantera zvucala pre 20 godina sto rece Feniks,al dodao bi da ni tada u Pesti nisu bili bas sjajni. Muzicari bili besprekorni ali Phil je bio teski raspad, kolko je madjarkog vina samo na binu popio nije ni cudo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila skroz ok, bilo je lepo cuti te pesme uzivo.

Sa druge strane, mrzim kada članovi tribute benda imitiraju originalne clanove.

Fil je i dalje šaban, mene bi bilo stramota da ovo označim kao ultimativni tribute Dimebagu.

Smesno mi bilo kada je tokom očigledne tezge pevao Yesterday don’t mean shit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god da ovo ocenimo, ovaj nastup necemo moci zaobici kad budemo na kraju sumirali godinu. Licno, gledajuci prethodne snimke mislio sam da ce Anselmo cak i losije zvucati, i mogu reci da sam zaista zadovoljan ovom svirkom, ukljucujuci i njegove vokalne mogucnosti, koje nisu na nivou, ali je zvucalo sasvim korektno. Tezga ili ne, sat vremena je vredelo biti sinoc.

Sve ostalo na jucerasnjem Exitu gotovo da nije vredno pomena.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...