Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ко им јебе матер. "Power Metal" је генијалан албум и једини цео албум од Пантере који ја волим да слуша, значи онако у континуитету, без заустављања. А то глам је више био имиџ. Музика никад није имала везе са оним звуком из Лос Анђелеса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,a je l' se Darrell malo pred smrt presaltao sa WASHBURNa na DEAN GUITARS?

Trazim po netu ko zna po koji put jednu sliku na koju sam slucajno odavno naleteo.I bas mi se cini da je bila washburnovom sajtu to bilo,a sad tamo cak pod artistima koji sviraju njihove gitare i nema darrella. A bila je u slika u vezi sa darrellovom smrcu,nesto kao neki tribute,pa njegovu gitaru uramili kao u sred njihovog staba. A slika-boli glava:uramljena darelova gitara od zlata,ona X oblika bez jednog kraka,ona njegova,a ivice jos izrezbarene nekako,kao da cela gori,jebem li ga odusevio sam se kad sam video.I nikako da pronadjem.Mozda me neko razumeo pa mi pomogne. icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
E,a je l' se Darrell malo pred smrt presaltao sa WASHBURNa na DEAN GUITARS?

Trazim po netu ko zna po koji put jednu sliku na koju sam slucajno odavno naleteo.I bas mi se cini da je bila washburnovom sajtu to bilo,a sad tamo cak pod artistima koji sviraju njihove gitare i nema darrella. A bila je u slika u vezi sa darrellovom smrcu,nesto kao neki tribute,pa njegovu gitaru uramili kao u sred njihovog staba. A slika-boli glava:uramljena darelova gitara od zlata,ona X oblika bez jednog kraka,ona njegova,a ivice jos izrezbarene nekako,kao da cela gori,jebem li ga odusevio sam se kad sam video.I nikako da pronadjem.Mozda me neko razumeo pa mi pomogne. icon_biggrin.gif

Idijotcino,Nemoj da sisas Patku i da se ubacujes,jebem li ti mamicu seljacino!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gifpukeface.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto verovatno volis death i black. icon_da.gif

Jer od Far beyonda sve vise su prisutne neke neartikulisane pesme i deonice,neka disharmonija tipicna za pomenute pravce. Naravno pod nagovorom Anselma! icon_da.gif

Iskren da budem,meni se The great Southern Trendkill uopste ne svidja,ali ne moze se reci da je sve posle Far Beyond...neartikulisano.Reinventing The Steal je sjajan album..."neartikulisane" pesme?Hellbound,Goddamn Electric,Yesterday Don't Mean Shit,Revolution Is My Name...nema tu Anselmovih tripova uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ti ga bas preterujes...jeste to dobar album,ali ne moze se meriti sa Kaubojima i Vulgarnom moci.

 

Podrzavam 100%. Inace Domination mi je omiljena, iako se dvoumim jos uvek izmedju nje i Fuckin Hostile.... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Iskren da budem,meni se The great Southern Trendkill uopste ne svidja,ali ne moze se reci da je sve posle Far Beyond...neartikulisano.Reinventing The Steal je sjajan album..."neartikulisane" pesme?Hellbound,Goddamn Electric,Yesterday Don't Mean Shit,Revolution Is My Name...nema tu Anselmovih tripova uopste.

 

Svako ima svog favorita i o ukusima ne treba raspravljati

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ti ga bas preterujes...jeste to dobar album,ali ne moze se meriti sa Kaubojima i Vulgarnom moci.

Не претерујем уопште. То је једини Пантерин албум на ком ми се свиђа ама баш свака песма. Нема ниједне лоше!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ti ga bas preterujes...jeste to dobar album,ali ne moze se meriti sa Kaubojima i Vulgarnom moci.

icon_da.gificon_da.gif

Ne znam za vas, ali je meni Pantera uz Dream Theater omiljeni bend.(koja konbinacija icon_smile.gificon_cool.gificon_uhoh.gifwallbash.gifwallbash.gif ) jedno 85% njihovih pesama strasno gotivim. icon_smile.gif Najjaci albumi: Каубоји из пакла icon_smile.gif и Вулгарни приказ моћи icon_cool.gif Generalno mi se ne svidja album Reinventing the steel, osim naravno fenomalne Revolution is my name

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није то неки проблем уз мало труда. Оне Анселмове грлене дубоке вокале није посебно тешко извући, али како је тај лик вриштао - то не може свако!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Aaaaa pice, icon_smile.gif parite oci !!!!!!!!!

Nije f.a.p. za dzabe pricao,samo sto sam ja video valjda prvu iz serije,zlatna i uramljena u znak secanja na Dimea.

Ja ne sviram,ali ima da je kupim pa kud puklo da puklo!

Samo mi nije jasno,da l' ovo uopste moze da se svira? Kako se ne iskasapi covek? icon_confused.gif

user posted image

Suvise agresivno za moj ukus, ali ko mene sta pita... icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta radi sada Phil?

Hoce li uopste ostati u muzici..

Čitao sam u BW Bk Magazinu da se vratio u Superjoint ritual i da će izbaciti album uskoro. Trebalo bi to da se pojavi do Decembra tu negde na godišnjicu smrti Dimebaga, Jer će biti memorial pesma posvećeno Dimeu.Mada ne verujem da je on napisao pesmu suviše je on na Koksu da bi imao neke emocije ili mozda grešim ..U svemu kakav je lik u privatnom zivotu to me uopšte ne interesuje ,Ali je dobar pevač i bio i ostaće još neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...