Jump to content

Islam


Wolf

Recommended Posts

Dugo se krio u Engleskoj, ali se preselio u SAD. No svejedno... Tim pre, a mozda i lakse da ga eliminisu...Sto bi mi bilo izuzetno zao, jer ga smatram jednim od najplodonosnijih, najkompletnijih i kvalitetnijih zivih pisaca :da:

Није се крио, него су га чували (МИ5). Но, свеједно...

Како је смрдљиви ћелави наочарко подржао бомбардовање Србије, што се мене тиче - нека га убију као кера.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Akseansilas

...ma daj - odakle ti to?

On se samo kritizerski izjasnio o politici Slobodana Milosevica.

Сећам се тога врло добро, имао сам и тада комп и приступ Интернету па сам пратио дешавања. Гинтер "кад сам био млађан наци ја" Грас је то такође урадио.

 

У сваком случају, укуцај у Гугл "Bombing of Yugoslavia" + "Salman" па да видиш шта ће све да искочи...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећам се тога врло добро, имао сам и тада комп и приступ Интернету па сам пратио дешавања. Гинтер "кад сам био млађан наци ја" Грас је то такође урадио.

 

У сваком случају, укуцај у Гугл "Bombing of Yugoslavia" + "Salman" па да видиш шта ће све да искочи...

Ja se ne secam, jer nisam imala net. I dalje tvrdim da je izuzetan kao pisac, a svi znamo sta se sve po netu i za koga moze pronaci...I na plotu svasta pise...

Hocu da cujem sta ON ima da kaze na to, a nije iskljuceno da cemo uskoro saznati, jer sam mu poslala mail, a nije prvi put da razmenjujemo razmisljanja i pisanija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne secam, jer nisam imala net. I dalje tvrdim da je izuzetan kao pisac, a svi znamo sta se sve po netu i za koga moze pronaci...I na plotu svasta pise...

Hocu da cujem sta ON ima da kaze na to, a nije iskljuceno da cemo uskoro saznati, jer sam mu poslala mail, a nije prvi put da razmenjujemo razmisljanja i pisanija.

Ма дај, молим те, трубили су сви медији о томе, радио Слободна Европа, Бле92, штампа. Лично сам слушао кад је Петер Хандке (кад је долазио у ББ) причао о томе. Како већ рекох - заболе ме, један биће србомрзац мање кад га рокну. Дроља ћалава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Srbomrzac...piih...koliko ih ima i koliko ce ih biti...zarad nekoliko kreatura koje su bile na vlasti,ja teba da crvenim kad u inostranstvu kazem odakle sam...

U ostalom,sta ste se okomili na Salmana,ako cete vec protiv srbomrzaca,krenite preko svih britanaca...

 

 

Inace,vratio sam se iz Turske juce.

Tamo su uvedea ljudska prava i ravnopravnost za zene...zemlja je skroz bzvz,u Kusadasiju postoji jedna dzamija u kojoj se snimak hodze nekoliko godina pusta (jer tamo pretpostavljam da ga i nema),tacno se vidi,provalio sam jer uvek na istom delu zasere dok peva Adhan.

tj,malo mu provristi glas kada drugi put ponovi hayya'ala-salah-iliti dodjite na spasenje...

Skroz sam nenaviknut na toliko liberalan oblik islama,pre 3 godine sam bio u Egipu u kom sam navikao na ljude sa modricama na celu,sve zene sa feredzama itd...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

modrica na celu ustvari znaci koliko se ustvari musliman unese u molitvu (oni se mole tako sto naslone celo na patos) mada se tu i vidi koliko je covek skroman odnosno bogat,jer bogatas ce kupiti neki skup cilim i tokom molitve ce mu biti udobno,dok siromasniji i skromniji kupuju neku obicnu prostirku za molitvu...

 

 

nema tu sta da buide za impresioniranje tebi....sto si onda uopste i postovao na temi....svasta... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg to su njihova shvatanja i njihova je tradicija takva,najbolje je da se svi mi vaspitani jelte u zdravom i racionalnom evropsko-americkomduhu iscudjavamo i smejemo ostalima...

nesto tipa ovom: http://www.cartoonstock.com/newscartoons/c...es/rron183l.jpg

 

 

bwa,bljuje mise na ovakve fore....

Edited by Blathaddar

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg to su njihova shvatanja i njihova je tradicija takva,najbolje je da se svi mi vaspitani jelte u zdravom i racionalnom evropsko-americkomduhu iscudjavamo i smejemo ostalima...

 

Eh, sad ideš iz extrema u extrem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim razumom se može lako doći do činjenice da islam nije zdrav. Samo toliko. Život je ipak lepši nego što ga oni formulišu svojim dogmama..

Islam je najzdravija religija. Najsavrshenija- tj. najprirodnija...

 

Recimo, dovedi neki metal bend u neku islamsku državu.

Drzhava u kojoj zhivi najvishe muslimana je Indonezija, a iz indonezije je jedini Hrishcjanski blek metal bend za koji ja znam... :)

 

donapravi ti dzamiju usred vasingtona u kojoj ce hodza pet puta dnevno pevati adhan o duplom zvucniku na minaretu.

Chitao sam davno, neznam dal je to zavrsheno, da dzhamija u Moskvi treba da dobije 2 minareta- od po vishe od 50m.. :roll:

Edited by Rogozub

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...