Jump to content

Islam


Wolf

Recommended Posts

Zato sto iz starog zaveta opasni bog u novi zavet prelazi u Boga milosrdja

Jel prestao da zhivi za tuchu, cice i fajt? icon_smile.gif

 

Mislim daj, kakav je to "bog", koji jedan dan odluchi da bude malo ovakav, pa malo onakav i onda ispadne kakav? Nikakav. Neshto je neodluchan taj bog, ili se jednostavno lozhi na role play (proshao kroz extreme s/m fazu, pa je odluchio da se malo prebaci na vanilla i onda opet krene s njegovim megalomanskim tripovima. pih)

 

Ali, Ol' Scratch - Gde li ti je jebeni megazord pao na pamet, ahaahahha, pa ti si lud icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel prestao da zhivi za tuchu, cice i fajt? icon_smile.gif

 

Mislim daj, kakav je to "bog", koji jedan dan odluchi da bude malo ovakav, pa malo onakav i onda ispadne kakav? Nikakav. Neshto je neodluchan taj bog, ili se jednostavno lozhi na role play (proshao kroz extreme s/m fazu, pa je odluchio da se malo prebaci na vanilla i onda opet krene s njegovim megalomanskim tripovima. pih)

 

Ali, Ol' Scratch - Gde li ti je jebeni megazord pao na pamet, ahaahahha, pa ti si lud icon_smile.gif

Da bog se tad izmirio sa covekom Leone sine

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bas ta Tarot katica???

Otkud znam sipmaticna mi je kartica, inace ako me pitas da li verujem u to NE!

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

@Leone onda procitaj zasto pitas mene

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud znam sipmaticna mi je kartica, inace ako me pitas da li verujem u to NE!

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

@Leone onda procitaj zasto pitas mene

Pa pitam te, eto icon_mrgreen.gif Nemozhesh da kazhesh tako neshto, a da nemash argument.... No. whatever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje argumenete trazis da ti napisem kako je napisano?

ili ces da me ubedjujes kako je vrhunsko Bozanstvo, koje bese ono

Anubis nije, hm Ares nije, Thor nije, Stribog nije, Aengus hahahhahahahaahahah posto sam se pogubio ko je od nih lucifer a ko sotona hahahahahhahaahhahaaa

 

Ko je kome tu tata ko je tu sa kim spavao icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Daj bre

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje argumenete trazis da ti napisem kako je napisano?

ili ces da me ubedjujes kako je vrhunsko Bozanstvo, koje bese ono

Anubis nije, hm Ares nije, Thor nije, Stribog nije, Aengus hahahhahahahaahahah posto sam se pogubio ko je od nih lucifer a ko sotona hahahahahhahaahhahaaa

 

Ko je kome tu tata ko je tu sa kim spavao icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Daj bre

icon_confused.gif

 

Whatever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje argumenete trazis da ti napisem kako je napisano?

ili ces da me ubedjujes kako je vrhunsko Bozanstvo, koje bese ono

Anubis nije, hm Ares nije, Thor nije, Stribog nije, Aengus hahahhahahahaahahah posto sam se pogubio ko je od nih lucifer a ko sotona hahahahahhahaahhahaaa

 

Ko je kome tu tata ko je tu sa kim spavao icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Daj bre

Ma vazhno je da Dzhibrael mozhe da spektralno kreshe... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje argumenete trazis da ti napisem kako je napisano?

ili ces da me ubedjujes kako je vrhunsko Bozanstvo, koje bese ono

Anubis nije, hm Ares nije, Thor nije, Stribog nije, Aengus hahahhahahahaahahah posto sam se pogubio ko je od nih lucifer a ko sotona hahahahahhahaahhahaaa

 

Ko je kome tu tata ko je tu sa kim spavao icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Daj bre

Kako ares i Thor i ostala kompanija koju si nabrojao mogu biti lucifer, icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vampyr Poet: pa kako objashnjavaju svto trojstvo pre il' kasnije svakom cje megazord da padne naopamet...  icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

A i ovako cje lakshe da razumeju...

U pravu si.

 

Kako ares i Thor i ostala kompanija koju si nabrojao mogu biti lucifer

 

Ares me vishe podsecja na gavrila icon_twisted.gif

Edited by Vampyr Poet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umalo da propustim ovo...

 

Pa svaki dan saznash neshto novo... Proveri ako mi neverujesh...

 

ps. Jadna ova deca kad' moraju da se o ovakvim stvarima informishu ovim putem...

 

@ Vampyr Poet: Ja sam uvek upravu... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Da da. Tacno tako. Mnogo bi pomoglo da imamo vjeronauku kao predmet. Iako neko ne vjeruje to bi mnogo pomoglo da se barem neke stvari shvate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da. Tacno tako. Mnogo bi pomoglo da imamo vjeronauku kao predmet. Iako neko ne vjeruje to bi mnogo pomoglo da se barem neke stvari shvate...

Pa veronauka postoji kao predmet... Bar'' ovde, kod mene... Mada izborni... Birash izmedju Crkvenog i Drzhavnog predmeta... Sekularna drzhava je chudo posebno kad' to nije... ph34r.gif

 

A o takvim stvarima se informishite u ustnovama predvidjenim za to (il' barem u onima koje tvrde da to jesu icon_biggrin.gif ) il' individualno al' ne i preko foruma (posebno sumnjivijih)...

Edited by Ol' Scratch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ares i Thor i ostala kompanija koju si nabrojao mogu biti lucifer, icon_confused.gif

Nemam pojma jel ovi koji su protiv Hriscanstva, blage veze nemaju da mi objasne poreklo lucifera i sotone pa mi ih stalno brkaju sa nekim paganskim bogovim

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma jel ovi koji su protiv Hriscanstva, blage veze nemaju da mi objasne poreklo lucifera i sotone pa mi ih stalno brkaju sa nekim paganskim bogovim

Nemam pojma jel' ovi koji su za Hriscanstvo blage veze nemaju da mi objasne poreklo Lucifera i poreklo Sotone pa stalno brkaju prvog sa drugim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna zemlja...Mi nemamo pravoslavnu crkvu, a katolicka je u brda negdje ne znam ni sam gdje tacno...

Prijatelju u Barskoj opstini postoji 7 pravoslavnih i 6 katolickih crkava + katedrala, a to sto si ti neobavijesten ... icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...