Jump to content

Trivium


Recommended Posts

  • 2 months later...

Po meni, The Crusade je odlichan album, ne znam shto svima toliko smeta Mattovo kopiranje Hetfielda. Album je ozbiljniji i tehnichki bolji od Ascendancy. Sve u svemu, ja svrshavam na svaku njihovu pesmu i boli me uvo za sve \m/

 

Trivium fucking rules! \m/

 

Those who run will be burned!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok...i like 'em too.....ali ako bas svrsavas na svaku probaj da nadjes Jennu Jameson...mnogo je bolje za svrsavanje hehehehehe.....zajebavam...

 

meni je vise nekako Ascendancy bolji jer ima vise..."brzih" i vokali su nekako bolji...ima i pesama koje mnogo vuku na nesto soft...ali polako...da se ovormi zvuk ;]......

sto se mene tice rado bi i tribute radio....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo smaraju. Kad bi lik manje urlao a vishe pevao bilo bi nesto MOZDA. Ustvari pre nego sto pocnete da me pljujete da dodam... na novijim albumima se to i desilo, ali je muzika otishla u qrac. Previse genericni rifovi, nemaju dushu ljudi i to je to.

Edited by EldrichKnight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo smaraju. Kad bi lik manje urlao a vishe pevao bilo bi nesto MOZDA. Ustvari pre nego sto pocnete da me pljujete da dodam... na novijim albumima se to i desilo, ali je muzika otishla u qrac. Previse genericni rifovi, nemaju dushu ljudi i to je to.

 

Zashto bih te pljuvao kad si se jadan izgubio i ne znash o chemu prichash. Kazhesh kako se na novijim albumima desilo da vishe peva nego shto urla, a to se desilo na NOVOM albumu, ne na NOVIJIM albumima. Odma' se vidi da nemash pojma. I fantastichni su, i rifovi i vokal, i sve. I nije muzika otishla u qrac. Preslushaj lepo novi album par puta i trebalo bi da promenish mishljenje. Osim ako nisi kompletni retard i ogranicheni old school jackass. No hard feelings :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro na novom albumu je kompletirao trend pevanja a ne urlanja, ali mi se rifovski album ne chini interesantnim uopste. Mislim da je ustvari problem u tome sto je Trivium malcice prevazidjen, ili sam ja makar izashao iz tih muzickih voda, ali ko voli nek izvoli necu da vas diram :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto bih te pljuvao kad si se jadan izgubio i ne znash o chemu prichash. Kazhesh kako se na novijim albumima desilo da vishe peva nego shto urla, a to se desilo na NOVOM albumu, ne na NOVIJIM albumima. Odma' se vidi da nemash pojma. I fantastichni su, i rifovi i vokal, i sve. I nije muzika otishla u qrac. Preslushaj lepo novi album par puta i trebalo bi da promenish mishljenje. Osim ako nisi kompletni retard i ogranicheni old school jackass.

 

:) :) :)

 

Koliko godina ti imas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji mi je zadnji album. Nisam ljubitelj tog "urlanja" iz ranijeg perioda. Dobri su mi riffovi i sve ali jebemu previse se dere taj deran mladjan :) Na zadnjem albumu nema tolikog deranja pa mi vishe prija.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

16?! Mladjan neki Triviumovac... :D

 

Trivium ima vise lepih melodija, nego mocnih riffova... :da:

 

E taj fazon. To obozhavam.

 

A kome su se to prodali. Samo su pocheli da kopiraju Metallicu [shto meni lichno uopshte ne smeta, chak obozhavam svaku jebenu pesmu sa novog albuma], ja tu ne vidim nikakvo prodavanje. A i dobro je shto su evoluirali u zvuku jer mislim da je umesto Crusade izashao metalcore album, da bi to bilo izlizano i dosadnjikavo. Ovako je super. Trivium fuckin' rules!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...