Jump to content

Trivium


Recommended Posts

Shtooo? 16 :pivopije:

 

I mislio sam.

Sto?

 

" I fantastichni su, i rifovi i vokal, i sve. I nije muzika otishla u qrac. Preslushaj lepo novi album par puta i trebalo bi da promenish mishljenje. Osim ako nisi kompletni retard i ogranicheni old school jackass."

 

Tako sam i ja sa 15-16 godina pricao,samo sto je u mom slucaju to bio Slayer.

 

Vremenom ces nauciti da se muzicki ukusi razlikuju od coveka do coveka.I da nije na tebi da vredjas nekoga samo zato sto mu se ne svidjaju iste stvari koje se svidjaju i tebi. :da::pivopije:

 

Inace,smatram Trivium kvalitetnim bendom.Dobri su muzicari,i stvaraju dobru muziku.Meni se takva muzika ne svidja,ali je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko gore rece da kopiraju Metallicu....Pre bih rekao Iron Maiden ali kako kome.Evo da i ja dam neki utisak o bendu generalno!

 

1.Sto se tice THE CRUSADE albuma smatram da je to najvece sranje koje je ROADRUNNER mogao da izbaci na trziste.Zaspao sam slusajuci ga.

 

2.ASCENDANCY je dosta bolji album ali nista spektakularno!Album je OK i nista vise od toga!

 

3.Generalno momci jebu mamu kako sviraju!Stvarno su super ali to sto im je vise od 50% procenata muzike sranje to je druga prica.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mislio sam.

Sto?

 

" I fantastichni su, i rifovi i vokal, i sve. I nije muzika otishla u qrac. Preslushaj lepo novi album par puta i trebalo bi da promenish mishljenje. Osim ako nisi kompletni retard i ogranicheni old school jackass."

 

Tako sam i ja sa 15-16 godina pricao,samo sto je u mom slucaju to bio Slayer.

 

Vremenom ces nauciti da se muzicki ukusi razlikuju od coveka do coveka.I da nije na tebi da vredjas nekoga samo zato sto mu se ne svidjaju iste stvari koje se svidjaju i tebi. :da::pivopije:

 

Inace,smatram Trivium kvalitetnim bendom.Dobri su muzicari,i stvaraju dobru muziku.Meni se takva muzika ne svidja,ali je dobra.

 

Sve u svemu, u pravu si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kopiraju maidene ?!?!?!???...WTF !......ne slazem se koliko i moja macka sa hranom koju joj dajem !...naravno da moze da se nadje kao "E...OVIH PET SEKUNDI PODSECAJU NA MaIDENE"...ali ni blizu.......vise mogu da kopiraju neke thrash bendove neko maidene

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sto se vi uopshte svadjate oko ovoga benda...

 

imali su pocetak kao i svi ostali metalcore bendovi gde nisu pokazali ni trunku razlike od ostalih bendova istog zanr-a...neshto/neko ih odalamio po glavi i napravili su za divno cudo neverovatan album...nakon toga ih je pohvalio lars i prodali su 100000 i mislili su "ako malo napravimo komercijalniji zvuk mi smo nova metallika" samo su zaboravili da moraju da prave i dobre pesme...

 

treci album je sranje neopisivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio na muziku kada sam rekao da kopiraju Maidene,mislio sam na neke druge stvari....

Recimo na solo u A Gunshot To The Head Of Trepidation kada Matt i Corey "upare" solo. Tj. paralelno sviraju. Prochitao sam da su to pokupili do Maidena.

Ali ne vidim apsolutno nikakve slichnosti vishe. Trivium kopira Metallicu. I to mi se svidja.

 

1.Sto se tice THE CRUSADE albuma smatram da je to najvece sranje koje je ROADRUNNER mogao da izbaci na trziste.Zaspao sam slusajuci ga.

 

2.ASCENDANCY je dosta bolji album ali nista spektakularno!Album je OK i nista vise od toga!

 

Kako kome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je sto su napravili dva odlicna albuma bez copy/paste, imali maltene izgradjen svoj stil, i onda su sve to odbacili da bi napravili kopiju Metalike. Kad tako mlad bend napravi takava zaokret, ja sumnjam u njihove motive za to. A svi motivi koji nisu duhovni su za preziranje.

 

edit: i da, ne slazem se da su ikad bili tipican njanja metalcore bend, to su ih neznalice strpale u metalcore zato sto su se pojavili u isto vreme kad i najezda metalcore bendova, a oni sa hardcore-om blage veze nemaju, Ember... i Ascendancy su moderni thrash metal albumi po meni, nije metalcore sve sto ima pevanje

Edited by zak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ko da ne volite Metallicu pa pricate tako o Triviumu. Tesko da Metallica nece imati uticaja na neki metal bend. To je bar moje vidjenje.

De gustibus non es disputandum. :pivopije:

Edited by Jimmi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...