Jump to content

Trivium


Recommended Posts

Flin ne pije "pivce"... :no:

 

u stvari on ne pije uopste ... on se ozderava ko zivotinja i to od nekih supstanci pomalo nalik alkoholu ,a pomalo nalik sirovoj nafti('bes mi sve ako to nije u onoj flajki sa certa), a i sam kaze da MH ima neke "specijalne koktele"(daleko bilo), cak mislim da je na par mesta davao i recepte(isti se prepoznaju po jako ...ilustrativnim imenima).

tako da sta god da je rekao ne treba mu uzeti za zlo, verovatno je bio ozderaT!(a svi znamo kolko je to zajebano kad te derivat organske materije visokog oktanskog broja pukne direk'no u mozak).tako da...mislim poJenta je jasna.

:zuba:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Tako sedeli ti i Flynn, i caskali uz pivce o danasnjim nakurcenim klincima, a?

 

Kaže se molim? kad kažeš ''a'', nešto može da ti i uleti uz njega.

 

Drugo,o ovo me za koncert kod nas, bila je rasprava na Trviumovom forumu, gde se pojavio neki što se predstavljao da je Heafy, te je oplevio po nama i koncertu Machine Heada, i Flynnu koji mu je sve to ''napričao''.

 

Ma, da sam ja Flynn, i ja bi mu isto ispričao, kad se samo setim ozvučenja, dno! Samo su još Misfits imali gori zvuk od toga.

 

Ja jedino volem prvi self-tajtled EP Trivium, ostalo je guljenje papine banane.

 

050101_yh_roadrunn_300.jpg

 

Govedo!

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Šta bi ste uradili Heafyju kad bi ste ga videli negde. Ja bih mu rekao ''zdravo'', i prosuo bi mu zube, na suvo. Čim im je dimebagova sosa dala gitaru njemu i onom koriju, ko zna koje su sodomične radnje imali sa njom, da bi dobili gitare. Možda i da se furunjaju međusobno, dok ona gleda, a rob flynn masturbira, u toku kulminacija matt-corey.

 

 

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže se molim? kad kažeš ''a'', nešto može da ti i uleti uz njega.

 

Drugo,o ovo me za koncert kod nas, bila je rasprava na Trviumovom forumu, gde se pojavio neki što se predstavljao da je Heafy, te je oplevio po nama i koncertu Machine Heada, i Flynnu koji mu je sve to ''napričao''.

 

Ma, da sam ja Flynn, i ja bi mu isto ispričao, kad se samo setim ozvučenja, dno! Samo su još Misfits imali gori zvuk od toga.

 

Ja jedino volem prvi self-tajtled EP Trivium, ostalo je guljenje papine banane.

 

050101_yh_roadrunn_300.jpg

 

Govedo!

 

Jao tebi, kaze se "molim" kad molis, kad pitas jel tako, kaze se "jel tako" ili "a?". Zapisi to negde, koristice ti da manje ispadas budala na forumu.

 

Ne kontam zasto si stavio ovu sliku ali nema veze, posto vidim da iznosis ovde sve samo "proverene" informacije sa Trivium-ovog foruma, nemam sta ni da raspravljam s tobom...

 

I da, vidim da si se bas potrudio da razvijes nacin govora pri kome ne moze nista da ti uleti u usta:

Drugo,o ovo me

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi ste uradili Heafyju kad bi ste ga videli negde. Ja bih mu rekao ''zdravo'', i prosuo bi mu zube, na suvo. Čim im je dimebagova sosa dala gitaru njemu i onom koriju, ko zna koje su sodomične radnje imali sa njom, da bi dobili gitare. Možda i da se furunjaju međusobno, dok ona gleda, a rob flynn masturbira, u toku kulminacija matt-corey.

:):):):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi ste uradili Heafyju kad bi ste ga videli negde. Ja bih mu rekao ''zdravo'', i prosuo bi mu zube, na suvo. Čim im je dimebagova sosa dala gitaru njemu i onom koriju, ko zna koje su sodomične radnje imali sa njom, da bi dobili gitare. Možda i da se furunjaju međusobno, dok ona gleda, a rob flynn masturbira, u toku kulminacija matt-corey.

 

Zgazio bi te Heafy k'o pičkicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi kaze se jedna slika vredi vise od 1000 reci...

tako da je moj jedini zakljucak vezan za nesto sto se ne da osetiti na slici

a to je da njima definitivo(sem heafyja, koga mama kupa) treba kupanje

:bigblue:

bar tako kazu fanovi maxa kavalere koji su imali bliski susret

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi kaze se jedna slika vredi vise od 1000 reci...

tako da je moj jedini zakljucak vezan za nesto sto se ne da osetiti na slici

 

akšuli, to je fotografija, no dobro...

 

a to je da njima definitivo(sem heafyja, koga mama kupa) treba kupanje

:bigblue:

 

:pivopije:

 

bar tako kazu fanovi maxa kavalere koji su imali bliski susret

 

Burazer je imao bliski susret sa njim dok je radio na Exitu... moraću ga baš pitati... nego to je još jedan dokaz da je Maksa srbenda :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sa Foneta:

Sledeći album Triviuma produciraće Elton John i Maddona. Elthon insistira na tome da bude više zvuka klavira na albumu, dok Maddona insistira na ženskim vokalima. Heafy se premišlja da promeni pol zarad tih presija, jer i kao bitch u ženskom obliku siguran da može da zgrne više love. Corey odgovara da neće menjati pol, pošto se šminka i lakira nokte ko frajla. samo će se obrijati.

Ritam sekcija Greggoleto-Travis odbija ovako nešto, pa će biti zamenjeni old school transvestitima iz benda Warrant i Ratt.

 

Pogledajte Heafyja, i sise mu rastu već...

 

1532_Me%20and%20Matt%20Heafy,%20Super%20Rock.jpg

 

I Corey u intervju kad su ga pitali da postane žensko, pogledajte taj obnaženi pogled:

 

6_r19570.jpg

 

Travis smith, u šoku:

 

TravisSmith-05.jpg

 

Paul Greggoleto se saoseća sa njim:

 

paul.jpg

 

Ko će iz ratt-a biti u postavi od ovih dečkija:

 

ratt.jpg

 

Ili iz Warrant-a:

 

warrant_3.jpg

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...