Jump to content

Trivium


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pa i ti si u picku materinu dosadan sa ovim cetovanjem iz koga je nastao citav haos na forumu...

"Znate, ja sam pusti bradu, ajde da nalupamo jedno 300 poruka na Sevendust-u"

 

"Znate, danas sam setao Knez Mihajlovom, ajde da pricamo malo o tome na Slipknotu"

 

Ja samo zelim da sve bude malo sredjenije, a ne da trazim npr. Dry Kill Logic na gothic-u i slicno...

Al' ti posto sa ovog foruma znas moderatora iliti Priest-a, odlucio da malo pravis sranja...

 

Ako se ikad desi da ponovo pocnu da traze da se Nu ukine kao forum, a grupe razbacaju po ostalim forumima (po zasluzi), ja cu biti medju prvima koji ce da to isto podrze... ako ne i prvi... pa ako sve treba da ide u picku materinu, pa neka ide.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ti si u picku materinu dosadan sa ovim cetovanjem iz koga je nastao citav haos na forumu...

"Znate, ja sam pusti bradu, ajde da nalupamo jedno 300 poruka na Sevendust-u"

 

"Znate, danas sam setao Knez Mihajlovom, ajde da pricamo malo o tome na Slipknotu"

 

Ja samo zelim da sve bude malo sredjenije, a ne da trazim npr. Dry Kill Logic na gothic-u i slicno...

Al' ti posto sa ovog foruma znas moderatora iliti Priest-a, odlucio da malo pravis sranja...

 

Ako se ikad desi da ponovo pocnu da traze da se Nu ukine kao forum, a grupe razbacaju po ostalim forumima (po zasluzi), ja cu biti medju prvima koji ce da to isto podrze... ako ne i prvi... pa ako sve treba da ide u picku materinu, pa neka ide.

ma ti si faca...

 

P.S. nisam ti ja kriv sto meni brada stoji 100x lepse nego tebi ... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JADNO NIKOLA STVARNO JADNO..NADAM SE DA I TI NISI POSTAO JADAN KAO I TVOJI POSTOVI... ZALIM TE ! no.gif

Em sto si naucio da besprekorno kucas, naucio si da koristis opciju Copy-Paste... "BRAVOU BRAVOU"....

Kakav si ti genije....ma pravi Pera Kojot SUPERgenije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Naravno, ovo nema veze sa ovim forumom.

 

Ascendancy je zaista odlican nastavak debija, bolji u svim parametrima. Opasno je pocelo da se prica o njima sada kada su presli u Roadrunner, mada je Lifeforce meni licno daleko simpaticnija kuca. icon_smile.gif

 

I neka se, posle kada postanu veliki, zna ko je prvi uradio vju mhihi.gif (broj 5 cini mi se)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...