Jump to content

Trivium


Recommended Posts

nabavio sam najzad neke lajvove i jedan citav koncert (iz Amsterdama) i stvarno su me malo razocarali.

pesme koje su na albumu preterano nasminkane gde se cuju po 3 gitare u isto vreme, uzivo mogu da zvuce malo osiromaseno. Mattovo pevanje je takodje mnogo slabije, nema onaj 'decacki' clean kao na albumima a i raspon glasa mu je u real timeu znatno manji....

daleko od toga da je lose, ali jednostavno studijski snimci malo previse obecavaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
nabavio sam najzad neke lajvove i jedan citav koncert (iz Amsterdama) i stvarno su me malo razocarali.

pesme koje su na albumu preterano nasminkane gde se cuju po 3 gitare u isto vreme, uzivo mogu da zvuce malo osiromaseno. Mattovo pevanje je takodje mnogo slabije, nema onaj 'decacki' clean kao na albumima a i raspon glasa mu je u real timeu znatno manji....

daleko od toga da je lose, ali jednostavno studijski snimci malo previse obecavaju...

eto...

desice se da i ja uzmem nesto od vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
TRIVIUM Are Looking For A Girl 'To Die For'

 

Raging Nation Films is looking for girl to star as the lead in TRIVIUM's video for the single "Dying in your Arms", which is to be helmed by Dale "Rage" Resteghini (SHADOWS FALL, FEAR FACTORY, THE DILLINGER ESCAPE PLAN).

I JUST DIED IN YOUR ARMS TONIGHT?!?! icon_smile.gificon_confused.gif

 

Ako su i oni to obradili to ce biti... pa ne znam... bice nesto... smesno valjda... huh.gif

 

mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

pevac triviuma je najveca picka, zato sto nije u stanju da uzivo otpeva refren iz najpoznatije pesme (pull harder bla bla bla) vec onaj deo that makes this world.. peva za oktavu nize, i to zvuci ocajno!

 

prvo - to nije tesko za pevanje!

drugo - ako je njemu tesko, sto ga je pevao u studiju! i to kao refren najpoznatije pesme, da kasnije ne bi bio u stanju da to peva uzivo..

 

 

i kad se vec toliko loze na maiden-e, stalno nose majce, sviraju trooper uzivo.. voleo bi da ga vidim da pred bruce dickinson-om pokaze da mu je ono mnogo visoko za pevanje icon_smile.gif

Edited by Freak Kitchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...