Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

@gavrosaurus:

 

si gledao "Stalker"-a? "Solaris" nikako da odgledam, a "Stalker" me je poremetio skroz icon_smile.gif

 

Das Boot - Nemci su vrlo ozbiljni kad rade filmove o takvoj tematici.. Der Untergang je meni odlican film.

 

uf, Catch Me If You Can mi je totalno djubre.. ne zna se ko mi je gori, Tom Hanks ili Leonardo.. ok, Tom mi je definitivno odvratniji. icon_smile.gif

 

@Vorhees: Tetsuo sam gledao odavno na nekom VHS.. nabavio sam ga skoro na divx, ali nemam zivaca da ga odgledam icon_smile.gif Japanci su stvarno ludi, a taj film je jedan od prvih u tom trash maniru koliko se secam.

 

@blondie: Scarlet ti je igrala i u Lost In Translation sa Bill Murray-om. odlican film.

 

@Maja: taj The Piano je neka drama bese? neko mi je odavno prepricao onu zavrsnu scenu, pa mi bilo bezveze da ga gledam..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ja sam juce odgledao "Uhvati me ako mozes" posle dugo vremena.Ko nije(ako ima takvih) neka obavezno pogleda ovaj film.Igraju Leonardo Di Kaprio i Tom Hanks.Film je o najvecem prevarantu u istoriji SAD-a....

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa vrh je.... total eclipse je odlichan!

e, znam da si tela da kupis na trafici, jesi li uspela ?

bas mi je lepo osvezio uspomene, divan je film

 

lep indijski film, zove se Lagan icon_smile.gif mislim da ima dva g il tako nesto icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ona scena sa vreciciom preko glave je pregadna!

Shta znam..meni i nije toliko....mada ona scena kada ga vode na egzekuciju mi je jedna od najtezhih scena koje sam video...isto kao i kada onog crnac u zelenoj milji vode na pogubljenje.... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala Exorcism of Emily Rose i ne gledam više sama slične filmove. Kako mi reče drugarica." Naučila si da spavaš sama prije mjesec dana, a ne još da gledaš egzorcizme sama..." Nije toliko strašan kao cjelina, ali onaj dio kada je drug ne nađe u krevetu (55min od početka filma, zapamtila,jer sam na istom isključila film, pa nastavila posle sat vremena) i pronađe je u onom ukočenom stavu zmije, brrr... užas!

Sledeći dan sam uzela da gledam crtani "Čudesnu Šumu" laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala Exorcism of Emily Rose i ne gledam više sama slične filmove. Kako mi reče drugarica." Naučila si da spavaš sama prije mjesec dana, a ne još da gledaš egzorcizme sama..." Nije toliko strašan kao cjelina, ali onaj dio kada je drug ne nađe u krevetu (55min od početka filma, zapamtila,jer sam na istom isključila film, pa nastavila posle sat vremena) i pronađe je u onom ukočenom stavu zmije, brrr... užas!

Cek' to beshe ona scena u crkvi? icon_confused.gif

Mada meni je strashnija ona scena u shkoli ph34r.gif

 

Inache 55 minut od pochetka filma je kad su u sudnici kada ispituju onu zhenu specijalistu za egzorcizme icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek' to beshe ona scena u crkvi?  icon_confused.gif

Mada meni je strashnija ona scena u shkoli  ph34r.gif

Ne bre, ovo je scena u (studentskom) domu, kada je ona bila uplašena da spava sama, jer je prethodne noći prvi put "osjetila" đavola. Sjećaš se? To je vezano za suđenje, kada taj njen drug,Jason, priča svoju priču u vezi sa Emily i kako je na nju djelovalo uzimanje tableta za epileptičare... A na scenu u školi, misliš na dom ili...? Imam osjećaj da ne govorimo o istom filmu.

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bre, ovo je scena u (studentskom) domu, kada je ona bila uplašena da spava sama, jer je prethodne noći prvi put "osjetila" đavola. Sjećaš se? To je vezano za suđenje, kada taj njen drug,Jason, priča svoju priču u vezi sa Emily i kako je na nju djelovalo uzimanje  tableta za epileptičare... A na scenu u školu, misliš na dom ili...? Imam osjećaj da ne govorimo o istom filmu.

CHekaj prichamo o filmu The Exorcism of Emily Rose sa Laura Linney i Tom Wilkinson u glavnim ulogama?

 

EDIT:

 

Znam sada na koju scenu mislish...48-49 minut je u pitanju... biggrin.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...