Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Dodjavola! probaj da nadjes da procitas Americkog Psiha (izbacila Laguna-ima sigurno u Klubu Citalaca)...

 

To sto je u filmu je sve maximalno cenzurisano i ublazeno...na stranu sto ga Bejl igra maestralno...nema npr.kad prikuca ribu za pod i napuni joj *icku sirom i srchom,a onda pokusa da ugura suplju plasticnu cev u nju.Ne uspevsi, sipa joj kiselinu po pic**,meso malo popusti i onda cev udje sasvim opusteno.A onda ubacuje u cev pacova koga je izgladnjivao neko vreme.Kada i rep nestane u njoj,vadi cev i woooosh-vagina se skuplja i zarobi pacova.A on sirota dusa,mora da nadje put napolje.I sve sto joj on kaze je:"Nadam se da te boli!"

 

Eto to je jedno od ubistva...genijalna knjiga,sva ta ubistva imaju smisla sto je najbolje.Stavise,jedva cekas da se dogodi sledece...

wow excellent icon_rockdevil.gif

 

btw pohvale za avatar

Share this post


Link to post
Share on other sites

A opet ko voli malo eroticnije filmove recimo Emmanuella II - sa vrlo senzualnom i zavodljivom glavnom junakinjom...

nisam gledao dvojku, ali kec smara za tri medalje... francuski (polu)ljubavni filmovi iz 70-ih => wallbash.gifwallbash.gif

 

 

-----------------

 

inace, trazim ove filmove, pa ako neko ima... biggrin.gif

 

Le Chômeur de Clochemerle (http://www.imdb.com/title/tt0155629/)

 

Ho! (http://www.imdb.com/title/tt0063072/)

 

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

icon_rockdevil.gif

 

 

Shto je najbolje u filmu nema akcije uopshte niti je ispaljen ijedan jedini metak a film je sjajan....govori o svemu onome shto je prethodilo D-Day-u kao i o samom planiranju akcije...naravno pitanje je ostaje da li bi Overlord operacija uspela da je bila pomerena kao shto je Ike u jednom trenutku i hteo da uradi.....

 

Posle ovoga josh sa vecim nestrpljenjem chekam da vidim Flags Of Our Fathers ...film koji najavljuju kao naslednika Saving Private Ryan-a

 

They died hard, those savage men-like wounded wolves at bay. They were filthy, and they were lousy, and they stunk. And I loved them.
Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao dvojku, ali kec smara za tri medalje... francuski (polu)ljubavni filmovi iz 70-ih => wallbash.gifwallbash.gif

 

 

-----------------

 

inace, trazim ove filmove, pa ako neko ima... biggrin.gif

 

Le Chômeur de Clochemerle (http://www.imdb.com/title/tt0155629/)

 

Ho! (http://www.imdb.com/title/tt0063072/)

svojevremeno smatran vrhuncem erotike. Strahota od dosade, neukusa i gluposti.

 

upravo sam posle mnogo vremena odgledala Dnevnik Janga Trovaca. preporuka

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zena_od_metala: Pa cak i Emmanuella II si videla. Svaka cast. moje postovanje laugh.gif

 

@Opera Ghost: Da, knjiga Americkog Psiha je dobra. Evo, pre nekako sam krenuo da je citam, i stvarno me odusevljava. Film je takodje ok, ako zanemarimo onaj nesrecni i imbecilni drugi deo.

 

@michelle: Citaj PP laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

In The Realm Of Senses - ko voli bolesne + perverzne Japance neka pogleda ovo! Ne obiluje nekom akcijom! I da, jos da dodam, ja bih ga svrstala u xxx filmove laugh.gif

kultna scena sa kokosijim jajetom; to bese iz ovog filma?

 

inace, posle duzeg vremena ponovo pogledah The Changeling sa sjajnim George Scott-om. jedan od najboljih filmova baziranih na temi duhova i njima opsednutih kuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, posle duzeg vremena ponovo pogledah The Changeling sa sjajnim George Scott-om. jedan od najboljih filmova baziranih na temi duhova i njima opsednutih kuca.

icon_rockdevil.gif

To je extra film ujedno i jedan od najstrashnijih filmovaikada...dugo sam ga vremena jurio prvo na divx-u a potom i na DVD-u sa Amazona chekao sam 3 jebena meseca da im stigne da bih ga uzeo...

 

"How did you die, Joseph...? Did you die in this house...? Why do you remain...?"

 

ph34r.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...