Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Odgledah danas Running Scared....odlichan triler drzhao me je u tenziji do kraja filma...mada ima nekoliko bolesnih scena :ph34r: i likova :ph34r:

 

Odlican scenario.Film ima strasan potencijal.Da su ovo dali recimo Tarantinu sigurno da bi bio mnogo bolji.I ovako je dobar ali ima tu par rupa.kraj mi je nekako konfuzan i nedorecen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

malopre u domu omladine odgledao wassup rockers... daje se do petka u 18:00 i u 20:00

 

super je film... od istog lika koji je napravio the kids... a tu atmosferu i nacin snimanja i nosi... bas je ono - 100% troo tinejdz... film prati grupicu nekih meksickih punkercica... i sad su oni kao odbaceni od drustva (ljudi koji slusaju hiphop)... i najvise smetaju drugima sto nose uske pantalone i oblace se kao rokeri (tj kao ramonesi).... znam da zvuci debilno, ali meni je bilo tih sat i kusur bas super... stvarno preporuka... karta je 100din, tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako kaze.. da li sam bio tuzan pa slusao tuznu muziku ili sam zbog tuzne muzike postao tuzan?

meni licno je jos bolja knjiga - ali ako imas zivaca da je citas na engleskom jos bolje..

 

 

 

inace, ja veceras moram naci kartu za Apokalipto (ovaj novi od Mel Gibsona) - inace bacam bombu na blagajnu..

 

 

 

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, ja veceras moram naci kartu za Apokalipto (ovaj novi od Mel Gibsona) - inace bacam bombu na blagajnu..

 

Ti barem mozesh da trazhish kartu ja ni to ne mogu....gledam na T(F)UCK-ovom sajtu nigde se ni ne pominje da ce Apokalipto doci u srpske bioskope

 

http://www.tuck.eunet.yu/film/najava.php

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako kaze.. da li sam bio tuzan pa slusao tuznu muziku ili sam zbog tuzne muzike postao tuzan?

meni licno je jos bolja knjiga - ali ako imas zivaca da je citas na engleskom jos bolje..

 

 

What came first, the music or the misery? People worry about kids playing with guns, or watching violent videos, that some sort of culture of violence will take them over. Nobody worries about kids listening to thousands, literally thousands of songs about heartbreak, rejection, pain, misery and loss. Did I listen to pop music because I was miserable? Or was I miserable because I listened to pop music?

 

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

What came first, the music or the misery? People worry about kids playing with guns, or watching violent videos, that some sort of culture of violence will take them over. Nobody worries about kids listening to thousands, literally thousands of songs about heartbreak, rejection, pain, misery and loss. Did I listen to pop music because I was miserable? Or was I miserable because I listened to pop music?

 

 

 

Šta je prvo nastalo-muzika ili patnja? Ljudi se brinu zbog toga što se djeca igraju oružjem, što gledaju nasilne filmove, i da će pasti pod uticaj kulture nasilja. Niko ne brine što djeca slušaju hiljade, bukvalno hiljade, pjesama o slomljenim srcima, odbacivanju, bolu, patnji i gubitku. Da li sam ja slušao pop muziku zato što sam bio nesrećan? Ili sam bio nesrećan zato što sam slušao pop muziku?

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekam crank na dvd-u, kazu da ima dosta jebacine koja ga je odrzala zivim :)

Odgledah Crank. Nemam reci sem da stavim ++++++ . Neverovatna upotreba kamere, kadriranje, prelaz sa scene na scenu.Mozda prica deluje sasvim obicno, ali nacin na koji je kamerama docarana ne spusta "adrenalin" celih sat ipo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako, par stvari (i starijih) koje sam gledao u poslednje vreme:

 

Harold & Kumar go Whitecastle - pro Mary Jane nerd komedija, vrlo gledljivo...

 

Life & Death of Peter Sellers - neobicno snimljen zivotopis, Geoffrey Rush fenomenalan u glavnoj ulozi, odlican film, upozorenje: ako ste fan, ukaljace vam secanje na Sellersa zauvek i nikad Vam vise nece biti simpatican

 

The Dark - mystical fear-the-girl-cliche horror sa Sean Beanom i Mariom Bello, vrlo gledljivo, ali i predvidivo, odmor nakon mora teenage slasher-a, ovo je sushta suprotnost i kao coveku koji mrzi teenage slashere, ovaj film se svideo

 

Fragile - misticni horor sa odlicnom atmosferom, ali razocaravajucim krajem, Calista Flokhart, reziser onaj Spanac sto je uradio Darkness

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf... što sinoć odgledah...

 

Possession sa Izabelom Ađani, necenzurisana verzija. Nisam znala što me strefilo... Čitavu noć sam razmišljala na koji način da ga skapiram... Odličan ali brutalan film!

 

Legends of the Fall, sa Pitom i Hopkinsom (kao i uvijek, savršena gluma!). Dobra dramica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...