Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Idiocracy - apsolutno me iznenadio :) nisam znala da se u Holivudu moze napraviti takav film :da:

evo ga kratki dio za zainteresovane :

E da, to sam zaboravio da pomenem, gledao ga prošle nedelje. Zbilja interesantno ostvarenje. :)

 

Nikako da odgledam American Dreamz. Podeljene su kritike, ali svejedno, cijenim da ga treba overiti.

 

BASEketball mi je isto bio skroz kul. Mada, dovoljno je samo da vidim Treya i Matta pa da umrem od smeha. :) Sledeće što gledam je definitivno Team America: World Police :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i btw, ima li ovde još fanatičnih donnie darko obožavatelja?

Apsolutno! :) Nego, kako se zove film koji su svi ovih godina krstili nezvaničnim nastavkom Donnie Darka? Ubih se tražeći Total Film u kome su pisali o njemu, i ništa. :(

 

Edit: Southland Tales. Uf, sad mi je lakše. :)

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snatch je zakon :rockdevil: samo ne mogu cesto da ga gledam.

 

Over the Hedge i Finding Nemo su super :veseli: dajte neki predlog sta jos da gledam tog tipa? :D pogledacu jos Open Season i mislim da sam onda odgledala sve sto valja :( mislim, videla sam SVE Pixarove crtace :)

 

Ko nije nek pogleda Barnyard :da:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snatch je zakon :rockdevil: samo ne mogu cesto da ga gledam.

 

Over the Hedge i Finding Nemo su super :veseli: dajte neki predlog sta jos da gledam tog tipa? :D pogledacu jos Open Season i mislim da sam onda odgledala sve sto valja :( mislim, videla sam SVE Pixarove crtace :)

 

Ko nije nek pogleda Barnyard :da:

Happy Feet, Madagascar, Wild (ne kažem da su posebno dobri, ali su tog tipa). Ne znam šta si sve gledala... Šreka ne treba da pominjem, right? Gledaj Hoodwinked! ako nisi. Je l' dolaze u obzir i crtaći u fazonu Brother Bear, Emperor's New Groove, Iron Giant?

 

Pixar ima malo crtaća. :(

 

E da, Monster House.

 

I još jedno E da, sledeći Sonijev je Surf's Up, i pojaviće se tek u junu u Americi, kod nas 23. avgusta. :( Valjda će do tada da isplovi DVD rip verzija. Jedva čekam...

 

http://www.sonypictures.com/movies/surfsup/international/, naša zemlja se zove Srbije I Crne Gore. :) :) :)

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Happy Feet smo vec gledali i meni je josh i bio ok ali ona se smorila na mrtvo ime... Jesu li i Madagascar i Wild jednako boring? Da ne iznajmljujem za dzabe?

 

Hoodwinked je ono ludilo sa crvenkapicom, jelda? Moram to da nabavim! :da:

 

Brother Bear i Iron Giant nismo josh gledali... Odoh na IMDB da proverim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Happy Feet smo vec gledali i meni je josh i bio ok ali ona se smorila na mrtvo ime... Jesu li i Madagascar i Wild jednako boring? Da ne iznajmljujem za dzabe?

Jebiga, sve zavisi od ukusa. Happy Feet je meni bio ok, ali nista posebno, isto važi i za ova dva. Mada, zaista dugo nisam gledao crtani koji me je oduševio. Shrek, Hoodwinked!, Iron Giant, i to je to.

 

Hoodwinked je ono ludilo sa crvenkapicom, jelda? Moram to da nabavim! :da:

Yap. :da: Genijalan je, mada na kraju malčice guši.

 

Brother Bear i Iron Giant nismo josh gledali... Odoh na IMDB da proverim :)

Iron Giant je prvi crtani (koji sam ja gledao) bez pesmica! Ne sećam se da li je beše i Toy Story bio bez istih?

 

Napalili ste me. Kada stignem kući pregledaću celu kolekciju crtaća pa ću da bacim spisak. :)

 

Za Wild - daleko od toga da ga kopira, to je kenjanje. Ali jebiga, meni je bio samo simpatičan. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...