Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Zezaš? A kako je on to saznao?

Mislim da je gledao neki dokumentarac o snimanju filma. Nije provereno, nije iz prve ruke, ali me je prilično razočaralo jer sve izgleda potpuno realno. Super mi je deo kad juri onog crnca po dolasku u USA da ga izljubi, a onaj je u fazonu "I'm gonna kick your ass, motherfucker". :) Ma k'o da je bitno, sjajan je mockumentary.

 

Jebote, hoću li ikada odgledati prokleti Panov lavirint. Niko neće da gleda sa mnom, a baš mi se gleda sa nekim. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je gledao neki dokumentarac o snimanju filma. Nije provereno, nije iz prve ruke, ali me je prilično razočaralo jer sve izgleda potpuno realno. Super mi je deo kad juri onog crnca po dolasku u USA da ga izljubi, a onaj je u fazonu "I'm gonna kick your ass, motherfucker". :) Ma k'o da je bitno, sjajan je mockumentary.

 

Jebote, hoću li ikada odgledati prokleti Panov lavirint. Niko neće da gleda sa mnom, a baš mi se gleda sa nekim. :(

I meni je izgledalo skroz realno, mada, opet, nešto se mislim oko određenih djelova... Ono sa Pamelom mi je pod znakom pitanja... Nemoguće da je to bilo skroz spontano.

Meni je najjači onaj dio kada se rvaju! 567.gif

 

Evo, ja ću da gledam s tobom, samo ne znam kako 19.gif

 

Jesi i bila 1000% u pravu....

 

:pivopije:

I always know what I'm talking about...

Well, most of the time :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

What hotel hosted the movie's ewwww!! nude wrestling match between Kazakhstan TV "journalist" Borat and his producer, Azamat?

 

I just heard from Harry Medved, L.A.-based co-author of Hollywood Escapes, a new travel guide to movie locations. He says the naked-wrestling scene took place at the Hilton Los Angeles Airport and that a staffer there confirmed filming happened in a standard room. I called the hotel's sales and marketing department (no one was in) and am awaiting a callback.

 

Meanwhile, Medved says there's still a hotel mystery to be unraveled. What hotel's ballroom did Borat and Azamat race through naked, crashing a convention? Not the Hilton's, he says. Maybe one in San Diego. Do any Hotsheeters know???

 

Ko će ga znati...

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže mi ortak da je većina scena nameštena. :(

 

 

 

da, jos cu da povjerujem da je film spontan :)

 

pogotovo ono s Pamelom, cijenim da bi na svaki onakav pristup, bilo ko bio slomljen od batina od strane tjelohranitelja..

za masu scena bili bi uhapseni, pogotovo kad se tuku goli u hotelu :)

 

ono s medvjedom necu ni da pominjem.. ili sve ono po Kazahstanu..

 

 

ajd, nek ima 5% spontanih scena, tipa ono po ulici kad prilazi ljudima i sl. ostalo - ko vjeruje da je spontano, zasluzio je da vjeruje u Vjesticu iz Blera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to sam hteo da gledam !!! Kakav je? Daj vise detalja :)

 

 

Pa ima 16 kratkih nepovezanih drugacijih pricha...opisuju neke trenutke zivota svakakvih ljudi,stanovnika Pariza..ima tako dobrih prica..moras ga odgledati pa mi javiti utiske..hoces?? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setih se sada filma "Zivot je more" !!!

Jedan od najtuznijih koje sam odgledao !!!

 

Sto se tice Borata - nije nesto, osim scene u hotelu.

 

Cuo sam od nekoga da se Kusturica probio zato sto je prikazivao Srbiju kao siromasnu i bednu zemlju cigana i klosara,

sto je odgovaralo tamo nekim, izvan nasih granica, da masa stekne takav utisak, u fazonu da je bas briga da li ratujemo, ginemo,

da li nas bombarduju..... Znaci ti filmovi su bili odlicna podloga, tj. priprema rata i njegovo odobravanje.

Znaci kad ih tamo neki debeli amer ili ko god pogleda, zabolelece ga sto nas bombarduju i sta se radi ovde.

 

Gledam ovog Borata i stvarno mi je jadno kako jednu zemlju ocrni.

Nesto mi slicno to sa Srbijom !!!

Jos kad sam cuo pesme seljaka Bregovica u pozadinu, doslo mi da povracam !!!

 

Razmisljajte malo o tome !!!

 

Izgleda da je jebena politika, tj. interesi nekih glavonja u svemu !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setih se sada filma "Zivot je more" !!!

Jedan od najtuznijih koje sam odgledao !!!

 

Sto se tice Borata - nije nesto, osim scene u hotelu.

 

Cuo sam od nekoga da se Kusturica probio zato sto je prikazivao Srbiju kao siromasnu i bednu zemlju cigana i klosara,

sto je odgovaralo tamo nekim, izvan nasih granica, da masa stekne takav utisak, u fazonu da je bas briga da li ratujemo, ginemo,

da li nas bombarduju..... Znaci ti filmovi su bili odlicna podloga, tj. priprema rata i njegovo odobravanje.

Znaci kad ih tamo neki debeli amer ili ko god pogleda, zabolelece ga sto nas bombarduju i sta se radi ovde.

 

Gledam ovog Borata i stvarno mi je jadno kako jednu zemlju ocrni.

Nesto mi slicno to sa Srbijom !!!

Jos kad sam cuo pesme seljaka Bregovica u pozadinu, doslo mi da povracam !!!

 

Razmisljajte malo o tome !!!

 

Izgleda da je jebena politika, tj. interesi nekih glavonja u svemu !!!

kolko se secam da je na Kusturicu zapad obratio paznju dosta pre rata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko se secam da je na Kusturicu zapad obratio paznju dosta pre rata.

 

Verovatno, ali od "Doma za vesanje" je bas uzleteo.

 

Jos nesto, pogledajte samo nase nove filmove, pogotovo komedije koje se vrte po bioskopima - debilizam. Nema ni malo sjaja

onih starih nasih komedija. I to ne zato sto su losi glumci, nego se takva scenarija pisu, od glumca se zahteva da glumi ko da

nista nije naucio na akademiji. Kao i u drugim oblastima zivota danas, sto si veci debil, to bolje prolazis.

Opsti trend medju reziserima je da snimaju filmove koji donose lovu, znaci na prvu loptu, zanemarujuci kvalitet.

A, iskreno, uopste nisam zadovoljan kako danas glume, bolje reci odradjuju posao stare legende, da ih ne nabrajam sad.

Pomenucu samo Mandu, gde se god pojavio, upropastio je ulogu, dobro aj' bar u 50% uloga, a i vecinom se pojavljuje u filmovima

koje sad opisujem. Bolje da je vise vremena posvetio emisijama za decu, a Branka Kockicu trebali su malo vise da angazuju u filmovima (decijim i ostalim, stvarno je odlican glumac, stara garda).

Od komedija kao primer moze da posluzi "Pljacka treceg rajha".

 

Izvinjavam se ako je spam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setih se sada filma "Zivot je more" !!!

Jedan od najtuznijih koje sam odgledao !!!

 

Sto se tice Borata - nije nesto, osim scene u hotelu.

 

Cuo sam od nekoga da se Kusturica probio zato sto je prikazivao Srbiju kao siromasnu i bednu zemlju cigana i klosara,

sto je odgovaralo tamo nekim, izvan nasih granica, da masa stekne takav utisak, u fazonu da je bas briga da li ratujemo, ginemo,

da li nas bombarduju..... Znaci ti filmovi su bili odlicna podloga, tj. priprema rata i njegovo odobravanje.

Znaci kad ih tamo neki debeli amer ili ko god pogleda, zabolelece ga sto nas bombarduju i sta se radi ovde.

 

Gledam ovog Borata i stvarno mi je jadno kako jednu zemlju ocrni.

Nesto mi slicno to sa Srbijom !!!

Jos kad sam cuo pesme seljaka Bregovica u pozadinu, doslo mi da povracam !!!

 

Razmisljajte malo o tome !!!

 

Izgleda da je jebena politika, tj. interesi nekih glavonja u svemu !!!

 

Не причај свашта, за "Сећаш ли се Доли Бел" је добио Златног лава у Венецији, а тај филм је снимљен најмање пет године пре Дома за вешање. 

Борат је смешно глуп филм, заиста не знам коме оно може да се допадне. Ако ми неко каже да се насмејао три пута током филма (али искрено, а не зато што је требало да се смеје јер је Борат неки као хит) ја му кажем да је ретард.

Дома за вешање је сасвим другачија прича, а и пола филма се одиграва у Жабарији.

Једини Кустуричин "цигански" филм је Црна мачка, бели мачор.

 

Иначе, погледајте ОСТРВО, имао сам утисак да је Тарковски васкрсао, снимио филм и поново умро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...