Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Au jebote kakav film sam pogledao, obavezno ali OBAVEZNO za sve ljubitelje horora Shutter. ima dosta dobrih horora ali ovakav ja jos nisam video, evo film mi neda da spavam povampireo sam u 6 ujutro

 

Doug vidim da volis horore skidaj odmah neces se pokajati i svako ko hoce da ga film totalno unisti. Definitivno americki horori su limunade prema azijskim, japanskim bolestinama. OBAVEZNO GLEDATI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jebote kakav film sam pogledao, obavezno ali OBAVEZNO za sve ljubitelje horora Shutter. ima dosta dobrih horora ali ovakav ja jos nisam video, evo film mi neda da spavam povampireo sam u 6 ujutro

 

Doug vidim da volis horore skidaj odmah neces se pokajati i svako ko hoce da ga film totalno unisti. Definitivno americki horori su limunade prema azijskim, japanskim bolestinama. OBAVEZNO GLEDATI

 

ah da,fotograf.mislim da ga je neko i pomenuo davno ovde.po uzoru na novije japanse horore,ali mi do sada ni jedan takav film nije bio bolji od ovoga.nekoliko veoma jezivih scena.inace,film je tajlandski.dobar je za cimanje,da cuka malo proradi. :mrgreen:

:da:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doug vidim da volis horore skidaj odmah neces se pokajati i svako ko hoce da ga film totalno unisti. Definitivno americki horori su limunade prema azijskim, japanskim bolestinama. OBAVEZNO GLEDATI

 

Mene taj film vec davno istraumirao....:lol: josh patim od posledica a i dalje izbegavam slikanje snmanje i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene taj film vec davno istraumirao....:lol: josh patim od posledica a i dalje izbegavam slikanje snmanje i sl.

 

 

 

A ja narucio. foto-aparat sa e-baya (doduse digitalni) :udri::D

 

Gledao sam treiler za Phone izgleda isto bolesno jezivo, imam taj film odavno ali nikako... Pogledacu veceras

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Često polazim od toga da kada vidim dobar trejler da znam da ne očekujem previše od samog fima. Tako je bilo sa mnogim izvikanim filmovima, koji su se najavljivali po godinu ili više dana ranije a la Parfem itd. Ista stvar je i sa 23-kom. Jim Carrey u ulozi čovjeka koji je opsjednut dotičnim brojem i koji navodno pokušava da ga protumači. Već viđeno i ništa naročito. Možda ga je jedino korisno pogledati zbog samog glumca, čisto da se vidi u nekoj kao ozbiljnijoj ulozi, mada se meni nikada nije posebno dopadao. I nervira me što stalno jadnog(:)) Hiltera i brojne traumatične istorijske događaje obavezno spomenu na samom početku, koji su naravno u vezi sa 23-kom, a koji treba da zagolicaju našu maštu i stvore neviđenu intrigu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledala sam baš juče trejler. Uzeću ga, jer obožavam Rachel Weisz. On dobi 7.8, mada imdb ne daje uvijek realne procjene.Recimo, Lepa sela lepo gore je dobio 6.9 (???)

 

E da, odgledah Sid and Nancy. Jedan dan trebam da napravim spisak svih kultnih filmova koje sam propustila da odgledam, pa da organizujem neki movie meeting kod kuće, jer sam sigurna da postojim u većem broju :) :)

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam nekoliko dobrih filmova skoro:

1. The Majestic - Jim Carry u glavnoj ulozi, ali nije glupa komedija, stavise, vrlo je dirljiv film

2. Green Mile - po istoimenoj knjizi Stephena Kinga, Tom Hanks

3. Dead poets society - Robin Williams, stvarno je dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko nije gledao Tita Andronika(Titus Andronicus) neka odgleda sto pre, film je zakon (kao i knjiga)...

Sekspir odradjen u modernom fazonu na najbolji moguci nacin, tacno onako kako to treba da izgleda, karakteristika svakog lika je maksimalno dosla do izrazaja u tim modernim likovima, tako da je mnogo lakse savremenom svetu da razume sta je Sekspir hteo da kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledao danas The Pursuit of Happyness sa Will Smith-om u glavnoj ulozi. dosta dobra drama (vidim, i na imdb-u je pozitivno ocenjen), i verovatno najbolja Smith-ova uloga do sada :da: kraj filma je bash upechatljiv. naravno, znalo se od pochetka shta tje se desiti, ali opet ;)

 

btw, Smith-ovog sina na filmu glumio je njegov sin Jaden :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko nije gledao Tita Andronika(Titus Andronicus) neka odgleda sto pre, film je zakon (kao i knjiga)...

Sekspir odradjen u modernom fazonu na najbolji moguci nacin, tacno onako kako to treba da izgleda, karakteristika svakog lika je maksimalno dosla do izrazaja u tim modernim likovima, tako da je mnogo lakse savremenom svetu da razume sta je Sekspir hteo da kaze...

 

 

ne seri da ima taj film? :ph34r:

 

jebote, dobro sam saznala posto mi je sekspir omiljeni pisac (jedan od) a tit andronik mi je medju prva 3 omiljena mi dela od pomenutog :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hannibal Rising (ovaj najnoviji, prequel)

 

sta ja znam.. ljudi ga masovno pljuju zato sto nisu videli ono sto su ocekivali (svako ima svoja ocekivanja kad su nastavci u pitanju), ali meni se ovaj deo dosta svideo. nema nikakvih suvisnih gadosti kao u hannibalu, ne davi uopste, kasting je super, odlicna je ideja, nije ni toliko nerealno. zapravo, meni se bas svideo film. e sad, najverovatnije cu biti u manjini, sudeci po kritikama sa neta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledao danas The Pursuit of Happyness sa Will Smith-om u glavnoj ulozi. dosta dobra drama (vidim, i na imdb-u je pozitivno ocenjen), i verovatno najbolja Smith-ova uloga do sada :da: kraj filma je bash upechatljiv. naravno, znalo se od pochetka shta tje se desiti, ali opet ;)

 

btw, Smith-ovog sina na filmu glumio je njegov sin Jaden :lol:

Neću ni da pokušavam da se smaram s tim.

Gledajte Last Picture Show

golden oldie,šta reći...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...