Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Uze mi rec iz usta :) :)

 

Ali je zato Hills Have Eyes nepobedivo los. Mrtva trka izmedju njega i Teksaskog Masakra...

 

Mislis na remake-ove ili..? Ja sam gledao jedino original Texasa...sta znam, ok, al ne "moja" vrsta horrora...a za Hills original chuh da je sasvim dobar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je gori od keca, onda mora da je uzasno los.

 

Hostel je tresina od horora u najboljem smislu te reci.

Malo krvi, malo osrednjih riba koje mnogo vriste, sladak klinac koji na kraju ispradne junak. Cool

Ja ga gotivim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hofmann' s Potion-lsd documentary

Uuuu, super je dokumenarac. :da:

Kakav je čika doktor, geeeenije!

 

Većinu stvari je CKM lijepo prepričao u nekom od prošlih brojeva. Meni je bio fenomenalan onaj lik koga su intervjuisali dok je bio drogiran, konkretno kada je počeo da broji... LoL! Ili ona djevojka koja drži pomorandžu i pokušava da objasni kakve boje sve vidi, a nikako ne može da dođe do prave riječi :D

 

Mada jeste malo skeri kada shvatiš da je tolike godine bio legalan i da su ga davali kao eksperimentalni lijek pacijentima koji su već patili od raznovrsnih mentalnih bolesti. Zamisli da daš LSD ili meskalin šizofreniku (a to su upravo radili) ? :)

 

Ili onaj putujući LSD, otjelotvoren u obliku hipi kola, na čelu sa autorom "Fly Over the Cuckoo's Nest"-a. Ala je njima bilo dobro...

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za Hills original chuh da je sasvim dobar..

Pazi od svih ljudi koje ZNAM koji su gledali, samo najveci no-taste kreteni su rekli da je "wooow odlican".

Ne kazem da je svako kome se svidi kreten, nego eto.

Pogledaj, sumnjam da neces umreti od smeha :)

Ja sam gledala s drustvom i tako smo se izvristali od smeha i iznapusavali film. Obrati paznju negde pri pocetku ima scena kao vidis iz pticije perspektive kraj i kao leti neka crna ptica koja je animiirana iz 2 frejma :) :) krila rasirena-krila skupljena i tako u krug, kao "leti" :)

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi od svih ljudi koje ZNAM koji su gledali, samo najveci no-taste kreteni su rekli da je "wooow odlican".

Ne kazem da je svako kome se svidi kreten, nego eto.

Pogledaj, sumnjam da neces umreti od smeha :)

Ja sam gledala s drustvom i tako smo se izvristali od smeha i iznapusavali film. Obrati paznju negde pri pocetku ima scena kao vidis iz pticije perspektive kraj i kao leti neka crna ptica koja je animiirana iz 2 frejma :) :) krila rasirena-krila skupljena i tako u krug, kao "leti" :)

 

 

 

aj neki komentar da bacim vezano za te govnarije od horor filmova..

za vece puste po 30-ak tih govnjivih reklama gdje ili gasim tv na par sekundi, ili prebacujem kanal.. vrisci, krv, neke izmucene spodobe, obicno bez zuba.. itd..

jebes ga, covjek moze imati nocne more..

 

a onda, nakon nekoliko mjeseci i hiljade takvih reklama, krene covjek da ih cak i GLEDA i smije se.. neki dan gledam tako reklamu, za film neki s nazivom tipa `Klanje` ili tako nesto.. i kontam da se valjam od smijeha.

 

moje pitanje je STA JE POENTA tih govnjivih nedjela...!?!?!?!

 

 

Hills Have Eyes je toliki hit medju ovim idiotima ovdje da su bile nevjerovatne guzve po bioskopima, svi su zivi srali o tome kako je film kul..

 

 

jebes ga.. ko je tu lud a ko zbunjen..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas... znamo svi za IMDb...

a uz to verovatno sam gledala vise filmova od 80% foruma :)

Znaš...... ne provodimo svi život na internetu da bi vežbali sujetu: ne znam šta je imdb; setio sam se tih par filmova, možda je nekom drugom nešto značilo....

:sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obnavljam Alien gradivo...poskidao sam sa neta DVD SE izdanja svaki Alien film traje oko dva sata i trideset minuta :rockdevil: plus na svakom dvd postoji originalana i nadogradjena verzija filma

a ja sam to gradivo obnovio pre mesec dana,nabavio sva cetiri dela na dvd-u,ali jos nisam stigao da pogledam te produzene verzije,samo originalne

 

nego,napokon nabavih city of the living dead i jos nekoliko fulcijevih filmova,i samo jos kad bih imao vremena da ih odgledam :icon_ne:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...