Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

a ja sam to gradivo obnovio pre mesec dana,nabavio sva cetiri dela na dvd-u,ali jos nisam stigao da pogledam te produzene verzije,samo originalne

 

I ovo su dvd-ovi sva chetiri dela i to josh DVD9 format za tri dana skinuo sam oko 75gb :lol: (prednosti news grupa :D) stim shto sam skinuo i neki peti dvd disk pod nazivom alien quadriology bonus disc..... :rockdevil:

 

I kao shto sam gore napisao na svakom dvd disku postoji bioskopska i nabudzena verzija filma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrazlozenje ti je nikakvo...

Moje pitanje je bilo zasto BAS TE delove izbaciti, bez kojih je prica sranje.

pa...ja samo prenosim sta Kameron kaze :)

rekli producenti - mora pola sata krace da traje

i njegova zena [producent] je predlozila da izbaci :

1.desavajna na LV-426 pre napada aliena...

2.izbacen je deo sa automatskim puskama koji i nije bitan za pricu..

3.kao i deo kad saznajemo da je Ripli imala cerku koja je umrla

zasto su to izbacili?

1.zato sto je bolji trip da ne znamo da li su svi mrtvi ili ne [ mada znamo :) ]

2.nepotreban je

3.kvari njen odnosa sa Nut

 

prvi deo filma ima s mo par drugacije rasporedjenih kadrova

[Ridley Scott stated that he did not really think that Alien required tweaking, and drew attention to the use of the term

"Director's Cut" for marketing reasons only.He recut the film himself, but only after viewing the studio's attempt to do so;

he characterized the studio's version as "too long" and felt that it ruined the film's pacing.]

treci je studio isekao i Fincer ga nikada nije priznao a imao je isti problem kao i prvi - predugo je trajao

[Director David Fincher, although giving 20th Century Fox permission to release this enhanced version to DVD,

was the one director from the entire franchise who declined to participate in the box-set, even to record a commentary track.]

 

sad sam u fazonu da gledam 2 deo :)

 

 

EDIT :

naj lik triologije - Hudson [bill Paxton]

je jedini glumac koga je ubio i alien i predator :)

Edited by .hack//FANTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

njegova zena [producent] je predlozila da izbaci :

1.desavajna na LV-426 pre napada aliena...

2.izbacen je deo sa automatskim puskama koji i nije bitan za pricu..

3.kao i deo kad saznajemo da je Ripli imala cerku koja je umrla

zasto su to izbacili?

1.zato sto je bolji trip da ne znamo da li su svi mrtvi ili ne [ mada znamo :) ]

2.nepotreban je

3.kvari njen odnosa sa Nut

Kvari???

To je objasnjenje sto je onoliko prisna sa njom, kad sam gledala i cula da su u bioskopskom izbacili taj deo nisam mogla da verujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti samo prenosim Kameronove reci :)

covek je izbacio taj deo,ne ja :)

GIJOE The Movie

Cobra Commander rocks

Pa ne mogu na njega da se derem, zar ne? :(

 

nyway, ima jedna intrigantna stvar. Cula sam za filmove Prophecy sa Walkenom al nikad u zivotu ne videh ni jedan na TVu iako navodno non stop idu na Cinemaniji i sl. Vredi li gledanja, koji deo (osim 1.) preporucujete...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mogu na njega da se derem, zar ne? :(

 

nyway, ima jedna intrigantna stvar. Cula sam za filmove Prophecy sa Walkenom al nikad u zivotu ne videh ni jedan na TVu iako navodno non stop idu na Cinemaniji i sl. Vredi li gledanja, koji deo (osim 1.) preporucujete...?

 

Sta znam,meni je ok,ali to je verovatno sto obozavam ta sranja sa Andjelima :mrgreen: Filmovi jesu slabi,ali mi ima nesto u toj temi...narocito u trecem delu,sa Andjelom Pirijelom-koji navodno zeli da stvori Pakao na zemlji...a i Walken je tu..u svakom slucaju 3 deo je najbolji..

 

A kakav je taj Wings of Desire?Ako jos neko zna par filmova na ove fore,nek postuje,pliz

Edited by my heart is...slowing

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledah neko govno sinoc s Andjelinom Dzoli, ona je kao neka super novinarka sa super merlin monro frizom.. i onda ona shvata smisao zivota kroz rijeci nekog pijanog beskucnika..

najbitnije da su joj pusacka usta bila u prvom planu 70% filma, i da je ubaceno nekoliko nepotrebnih jebackih scena..

smor.

 

 

jel zna neko kako se zove to govno?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mogu na njega da se derem, zar ne? :(

 

nyway, ima jedna intrigantna stvar. Cula sam za filmove Prophecy sa Walkenom al nikad u zivotu ne videh ni jedan na TVu iako navodno non stop idu na Cinemaniji i sl. Vredi li gledanja, koji deo (osim 1.) preporucujete...?

to je bre neko tesko sranje

imas sva cetiri dela prodaju po maksijima za 99 din komad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...