Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Uuuuuuuu, pa onda moraš uzeti. Vidjećeš, skroz je lud, kraj naročito. Ja sam bila skroz zbunjena i nikako nisam mogla da ukapiram na koji način je onaj koji gleda film trebao da ukapira. Onda se još više zbunim pokušavajući da postavim neko iole razumljivo pitanje osobi koja je gledala sa mnom, ali to stvori još veću konfuziju.

 

Glume dvije predivne glumice (mislim i na glumu i na izgled), a još kada krenu scene u krevetu, a njih dvije glavni akteri... Mmmm... Bjutiful!

 

E da, zaboravih da ti kažem da kod nas postoji više nepovezanih prevoda. Negdje postoji buvalan: Mulholand Drajv, a negdje sam vidjela i da piše "Put slave" ili tako nešto. Ne daj da te zbuni, jer ni glavna sličica za film nije uvijek ista.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj mi reći da si danas prvi put dva puta odgledao film? :D

 

Pa to ti je jedan od najpoznatijih Linčovih ostvarenja.

 

Ne, danas mi je...tj. juche, bio 5. i 6. :) 5. put sam odgledao kod drugarice zajedno sa njom (volim da shirim Lyncha u narod)..i onda kod nje odem do IMDBa i vidim da ima na FAQ okacheno neka "teorija" o tome sta se deshava u filmu, pa sam opet posle sam kuci odgledao film da vidim koliko it fits : )

 

Predobar je film.

 

E da, zaboravih da ti kažem da kod nas postoji više nepovezanih prevoda. Negdje postoji buvalan: Mulholand Drajv, a negdje sam vidjela i da piše "Put slave" ili tako nešto. Ne daj da te zbuni, jer ni glavna sličica za film nije uvijek ista.

 

Kod nas je preveden kao "Bulevar zvezda" koliko sam ja do sada vidjao..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od najpoznatijih Linčovih ostvarenja.

hm

 

***

 

Kakvo jebeno smaranje od filma.

 

Pogledao sam ga zato što sam morao ispoštovati žensku osobu sa kojom sam... hm... koju sam htio... u trenucima krize.

 

Nije se isplatilo, iako sam odradio sve što sam trebao. A film je stvarno... hm... loš.

 

Ali dobro, ona se loži na inteligenciju pa joj je film vrh iako je naknadno priznala da u 5 gledanja (filma) nije baš sasvim sve skontala.

:) :) :)

E, a taman čitam recenzije:

http://www.imdb.com/title/tt0166924/usercomments?filter=hate

I get the feeling a lot of people liked this movie (not all people, but a lot of them) because they don't want to admit they don't understand it. People of middling intelligence, if you will, who pretend to be ever so avant garde and trendy who think Lynch is a genius.

Bukvalno taj rad je slučaj sa ovom... hm... ženskom osobom.

:) :) :)

 

Elem...

http://www.imdb.com/title/tt0314924/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немогуће да ниси гледала Дину?

 

----------------------------------

Психолошки хорор егзистенције... :udri::) (семипермеабилни презерватив за аналну пенетрацију)

 

Забога.

 

Сад сам гледао Мајстора и Маргариту од Саше Петровића. Интересантно.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm

 

***

 

Kakvo jebeno smaranje od filma.

Pa nije smaranje. Može se reći da je zbunjujuć, ali smaranje nije ako ne shvatiš film. Ni ja ga nisam ukapirala, kao što rekoh gore, ali ima par momenata koji nagovještavaju poentu, da ne kažem rješenje.

 

Ali dobro, ona se loži na inteligenciju

Pa je s tobom našla film da gleda? :razz:

 

 

 

Немогуће да ниси гледала Дину?

 

Ako nije Dinu, jeste Lost Highway sigurno.

 

 

Сад сам гледао Мајстора и Маргариту од Саше Петровића. Интересантно.

Ja sam gledala prije par godina isto, ali se slabo čega sjećam. Ako je to uopšte isti film. Zaspala sam posle 20ak minuta, ali sam bila strašno umorna, ne zbog dosade. Društvo me probudilo kada se završio, a ja sam bila toliko ošamućena, jer sam imala neki ružan san, a početak filma je ostavio neki čudan utisak. Mrak i tišina... toga se sjećam. :D Dosta.

 

Ne znam zašto imam averziju prema starijim filmovima. Evo me "Stanar" od Polanskog čežnjivo gleda već mjesec dana, ali odbijam da mu uzvratim istom mjerom :D Još glumi moja omiljenja glumica, Izabela Ađani, ali nešto mi se ne da...

 

Kad sam već kod starijih filmova, i Izabele Ađani, ovaj film je jaaaaako morbidan:

6568f1b854fa43c0897de4abc8.jpg

 

 

 

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je jedan od najpoznatijih Linčovih ostvarenja.

sjajno odrezirana ali do zla boga isprazna prica. mentalni i emotivni kolaps devojke koja zajedno sa snovima o impozantnoj glumackoj karijeri gubi i devojku koju voli; savremena sapunica na Lincov nacin.

Boro ubode dobar citat.

 

inace, posle dugo vremena ponovo pogledah Kurosavine "Snove". topla preporuka.

Edited by forever*autumn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Full Frontal Nudity / Rough Sex / Explicit Sex / Erotic / Rape

Dobro zvuči, ali kad vidjeh da glumi Tara Reid, no thanks, mislim da ću ga preskočiti. Bljak, odvratna glumica.

 

 

Goodfellas apsolutno nenadjebiv film :rockdevil:

Vjerujem da jeste, ali nešto nikad nisam bila previše zainteresovana za akciju iliti krimi priče.

 

Odoh da gledam Shrek-a, i to 1. dio. Kako da gledam 2. i 3. kad ni prvi ne odgledah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...