Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Btw, odgledala sam juče prvi put "21 Grams". Ljudi su mi ranije pričali kako je priča vrlo konfuzna, teško se prati, koncentracija mora biti ON čitavo vrijeme... Prvih 20ak minuta priča jeste malo zbunjujuća, ali onda sam lagano počela sklapati kockice (sa rizikom da na kraju ukapiram da ništa od toga zapravo nije tako). Ispalo je sve okej, ali nešto se razočarah. Valjda sam očekivala da ipak ne budem u pravu. Mislim, super je film, odlična je gluma, ali ne volim kada posle 1/3 filma ukapiram kraj.
hehe, upavo sam odgledao taj film i tek sad video tvoj post! :)Shta ja znam, meni je dobar...bar me je naterao da malo razmishljam o svemu. Dobra je pricha, svidja mi se i rezhija a i glumci su fantastichni. Sve u svemu, 7.9 od 10 na mojoj skali ;)

 

 

 

 

:lol: sad sam upavo video da je na imdb-u film dobio isto 7.9 haha odoh da se ubijem!! :lol:

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, upavo sam odgledao taj film i tek sad video tvoj post! :)Shta ja znam, meni je dobar...bar me je naterao da malo razmishljam o svemu. Dobra je pricha, svidja mi se i rezhija a i glumci su fantastichni. Sve u svemu, 7.9 od 10 na mojoj skali ;)

ako ti se svidela rezija, pogledaj i Amores perros i Babel, od istog rezisera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, super je film, odlična je gluma, ali ne volim kada posle 1/3 filma ukapiram kraj.

pa nije to triler pa da se razocaras posto znas ko je ubica na pola filma :)

extra je film, mada se meni Babel vise svidja

 

 

EDIT:

jedva cekam ovo

3:10 to Yuma

Edited by .hack//FANTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ovo...

10.000 BC

Trailer

Sto je ove godine bio 300 to ce ovaj film biti sledece godine.

 

 

Sto se tice filmova, slobodno mozete preskociti Evan Almighty i The Number 23.

Evan je glupav (za razliku od Bruce Almighty) a Number 23 je spor i dosadan.

Disturbia nije los film za jedan slash horror.

 

Mrzi me da gledam Pathfinder... jel valja cemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije to triler pa da se razocaras posto znas ko je ubica na pola filma :)

Pa nije triler, ali je urađen na sličnu foru (a i ima elemente trilera). Pravilno hronološki otkriti priču. Uostalom, postoji li negdje pravilo koje kaže da je zabranjeno razočarati se u dramu na trećinu (ne polovinu) filma :D

 

Number 23 je spor i dosadan.

Slažem se, mada je ovdje dobar broj njih bio oduševljen. Mislim, film je već viđena stvar, a gluma Džima Kerija je mlaka, bezvezna, dosadna na trenutke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ovo...

10.000 BC

Trailer

Sto je ove godine bio 300 to ce ovaj film biti sledece godine.

 

haha, tacno.

 

parada gluposti.

i nisam siguran, ali mi se ucinilo da vidim cak i dinosaurusa (lici na raptora) u tom trejleru>

trejler.jpg

 

u svakom slucaju:

fail.jpg

 

----

Soundtrack filma sam još poodavno preslušala i dopao mi se, ali je ugođaj mnogo bolji kad se gleda film

ajde?

hammertime.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 грам је до јаја!

 

Nije los. Valjda sam previse ocekivala od filma, pa kad sam ga odgledala mi je bio nista specijalno.

 

Preporucila bih Equilibrium .. ko nije gledao, da odgleda... vrlo vrlo mocan film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...