Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Da li biste mogli da mi preporucite par odlicih trilera???

 

Evo ti jedan solidan novi triler.

 

Donkey Punch

 

sopjs9.jpg

 

Three women in their teens or early twenties holidaying in Spain happen across three eager young men, and the six party on the men's boat. However, everything goes wrong when one of the men, Josh goaded on by his peers performs an anal sex move known as 'donkey punch' on one of the women resulting in her death from a broken neck.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti jedan solidan novi triler.

 

Donkey Punch

 

Three women in their teens or early twenties holidaying in Spain happen across three eager young men, and the six party on the men's boat. However, everything goes wrong when one of the men, Josh goaded on by his peers performs an anal sex move known as 'donkey punch' on one of the women resulting in her death from a broken neck.

 

I ovaj cemo notirati...

Hvala vam ljudi. Imam sad sta da skidam i da uzivam... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja bik svima od sveg srca preporućio film ''LJUBAVNI ŽIVOT BUDIMIRA TRAJKOVIĆA'',veoma poućan i zanimljiv film,kako i šta sa devojkama.stim što bik ja u to u liftu,kao što sam i radijo,mnogo drugaćije.

ali otkrijte sami. Inspirativno za sve genereacije u sexualnom usponu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max Payne (2008)

 

Prisao sam filmu bez predrasuda, ali avaj, moje tajne strepnje (verovatno i ostalih fanova ovog serijala) su bile potpuno istinite...

 

Zao mi je sto su zanimljivu pricu iz igre, ovde rastrgli na parcice, uradili joj plasticnu operaciju koja nije bila potrebna, i dali nama konzumentima da gledamo i da se grozimo...

 

Izbor glumaca je u startu bio los, Mark Wahlberg kao Payne, i Mila Kunis kao Mona, je bio nenormalan izbor, Marky nema tu tough guy facu, a Kunisovoj fali tog Moninog sarma i seksipila, ovde su je uradili da izgleda na neko goth celjade koje ne zna koja joj je svrha...

 

Kadrovi su mi preodvratni, ulice i zgrade izgledaju usiljeno, nemaju taj smek kao da se to tamo zaista desava i da je prljava atmosfera u pitanju...

 

Akcije skoro i da nema, sto me automatski dovodi do zakljucka, Max Payne the movie = EXTRA GIGA MEGA FAIL

 

Jedino sto mi je drago sto sam skinuo film sa neta, a ne dao pare za bioskop bilo bi to zali boze para situacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

benxpz7.jpg

 

Skroz zanimljiv film, barem meni. Svidece se ljudima koji se zaludjuju online questovanjem, definitivno. :)

Proverite imdb

 

Neku posebnu draz mu daje to sto je film holandske produkcije. :da:

Ako nema prevoda vicite.

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Drkoslav Masturbatovski
Ja bik svima od sveg srca preporućio film ''LJUBAVNI ŽIVOT BUDIMIRA TRAJKOVIĆA'',veoma poućan i zanimljiv film,kako i šta sa devojkama.stim što bik ja u to u liftu,kao što sam i radijo,mnogo drugaćije.

ali otkrijte sami. Inspirativno za sve genereacije u sexualnom usponu.

film je divan, ali nemože se baš reći da mi je pomogao

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi rek'o moj komšija, bolje kvalitetno drkanje neg' loše jebanje...

Шта да ти кажем, осим да комша поприлично паметно збори. :da:

 

 

Madagascar 2- ocekivao sam zabavu, a dobio dramu, los ripof lion kinga, osrednje stoseve tu i tamo, i pingvine. Family. Brrrch. 0/10

 

Боље да Мадагаскара нисам ни гледао. -10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izasao je dvd rip za Burn after reading? Hajde ako neko ima linkove neka ih prilozi, vredelo bi to pogledati, ipak su braca Coen u pitanju, i ne moze da bude toliki podbacaj. ;)

 

R5 ali je identican DVD ripu.

Braca su imali dobre filmove devedestih ovo novo mi bas i nije nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...