Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest HEFEST

Martin Mystere - Između Smrti I Jave (2010)

 

6puhie.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=3PKG_uzihbs

 

Pogledao Martija, dopadaju mi se omaži koje su uradili za Predatora, Deliverance, Crow i još par filmića. Ovaj momak što glumi Martija mu baš sliči, samo da ima malo dužu i razbarušeniju kosu i to bi bilo to. Mislim da je ovaj film imao manji budžet od Devojačkog Bunara, jer nema baš puno lokacija i stvari, pa čak ni efekata. Ne sviđa mi se što se ceo tekst maltene sveo na psovke, nisam puritanac, ali u poslednje vreme je počelo da mi ide na živce koliko naši scenaristi ne mogu da naprave scenario, a da se one ne pojave...

verovatno jer nemaju ni ideju kako da to pretoče da ispadne koherentno i zanimljivo za slušanje...

Odabir muzike solidan, najbolji momenat je kada se čuju Popečitelji, definitivno bi mogli da se pojave u nekom akcijašu ili komediji kao muzička podloga.

Lakobrija reprizira ulogu seoskog tupana iz Devojačkog Bunara...

Inače nikada nešto nisam voleo Martija Misteriju, od svih tih italijanskih stripova Dilan Dog mi bejaše najbolji, ali smatram da su imali veći budžet i da su malo ozbiljnije pristupili sa ovako već tripoznom pričom kakva jeste, učinili bi veliku čast tom strip junaku, sigurno bi bilo bolje nego da se neki amer uhvati pa da ga ekranizuje...

 

 

 

 

Jao pogledah ga juce!!! Plakao sam od smeha. Koliko je mocan film. Steta samo sto ne traje duze.

Ko ne pogleda = gej!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Mikkelsen je inače sjajan glumac! :smile:

 

Talvi, mislim da sam ti rezala neke filmove u kojima on glumi.

 

Inače, film je skroz potcenjen, upravo jer ga većina okarakteriše kao nezanimljivog, besmislenog i glupog. Što nikako nije.

 

Dobro me podseti, mogla bih da ga skinem i odgledam opet, jer bi stvarno trebalo odgledati više puta.

Mads Mikelsen je glumcina, mene je odusevio u Pusher II (ko nije pogledao, nek se odma baci na Pusher I, II i III).

 

A Valhalla Rising mi je tako dobro legao da nemam rijeci. Ovo se gleda u blu ray formatu na nekom velikom HD televizoru.. kapa dolje za Nicolasa W. Refnjedina,stvarno volim njegove filmove!

Jedino sto mi je zasmetalo u Valhali, jeste sto one bradonje nemaju jebene stitove dok oko njih lete strijele. Jebo ih otac, posli u Svetu zemlju bez full opreme :haha:

 

Inace, kad smo vec kod tih danskih glumaca, neprevazidjen je i Kim Bodnia.

Kim_Bodnia_i__yensti_10940a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mads Mikelsen je glumcina, mene je odusevio u Pusher II (ko nije pogledao, nek se odma baci na Pusher I, II i III).

 

A Valhalla Rising mi je tako dobro legao da nemam rijeci. Ovo se gleda u blu ray formatu na nekom velikom HD televizoru.. kapa dolje za Nicolasa W. Refnjedina,stvarno volim njegove filmove!

Jedino sto mi je zasmetalo u Valhali, jeste sto one bradonje nemaju jebene stitove dok oko njih lete strijele. Jebo ih otac, posli u Svetu zemlju bez full opreme :haha:

 

Inace, kad smo vec kod tih danskih glumaca, neprevazidjen je i Kim Bodnia.

 

 

 

Ja sam ga gledala u bioskopu. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, s obzirom na to da u Beogradu ima više bioskopa i gomilu projekcija, a ovaj film i nije toliko popularan - gledala sam ga u ogromnoj sali sa još možda par ljudi. :haha: Što je upotpunilo doživljaj.

 

Inače nemam loša iskustva sa bioskopima, uglavnom i biram termine kad nema mnogo ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je glumcina ipo. :da:

 

Ooo, da. :wub: Spazila sam ga još u ovoj seriji http://www.imdb.com/title/tt0481459/

 

Ajd' i ja da iskoristim priliku da preporučim nešto matoro:

Scent of a Woman

http://www.imdb.com/title/tt0105323/

A i original:

Profumo di donna

http://www.imdb.com/title/tt0072037/

Ne usuđujem se da poredim, Italijani su to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daybreakers. Verovatno ste sto puta o njemu pricali. Ja tek skoro gledao. Mislio sam da je sranje na kraju se ispostavilo da nije los uopste. Za razliku od Legion koji sam sinoc gledao i koji mi se nije dopao.

I meni se svideo, ali naravno, ovde je napljuvan. :)

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...