Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

ооо, да! био пре неки дан на Фоксу. јебеш ми све, хорор над хорорима!!! а посебно сцена са ове две девојчице...

kako je bre bio na foksu?!?! ja skupio ortake kod mene, oni nisu gledali, i na kraju ga ispushili jer su imbecili sa foksa pustili valter brani sarajevo, iako je i na teletekstu i na netu i u novinama pisalo da ide the shining.

popizdeli smo.

 

pogledah sinoc hot tub time machine. iako sam video pohvale svuda, na prvu loptu mi se chinio priglup i vec vidjen. ipak, na kraju sam se jako prijatno iznenadio. jedna od boljih komedija koje sam gledao. mozda chak bolja i od the hangover-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba filma su remek dela i samo bih jos dodao da ovakva ostvarenja nisu stvarana za Peru, Miku, Lazu ili za tetku koja ubija vreme uz Bingo cekajuci vecernji film. Neko takve filmove ne voli sto je sasvim u redu i posteno, i koji ce se pre zadovoljiti nekom limunadom u 21:00, ali istinske ljubitelje ne bi trebalo da pogadjaju komentari tipa sranje, ili govno. Oko ovih filmova a i mase drugih postoji krug obozavalaca medju kojima struji komunikacija, slaganje, neslaganje i diskusija. E kad neko uleti sa stavom "sranje" a lozi se na Ramba ili sta ti ja znam onda jebi ga, njegovo pravo ali mi se jebe za to. To kazem uopsteno, ne mislim na decka neki red iznad, mozda covek voli avantgardne filmove ali mu se ovaj nije dopao sto je sasvim razumljivo.

 

Штета што сам модератор, иначе бих ти рекао - "пуши курац, будалетино исфолирана".

Шта је авангардно у Антихристу? Нагледао сам се филмова у животу и не видех нешто што већ нисам видео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nije niđe drugo lisica progovorila "Chaos reigns",da jebe majku!  :bigblue:

:haha::haha::haha:

 

 

Пошто је данас дан истине, како рече врли Принц, признаћу да појма нисам имао да је Manderlay наставак Догвила, а то сам овде сазнао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ,u stvari,drugi dio trilogije koja ne znam da li će se ikad zaokružiti. Treći dio je trebalo da se zove "Vašington" i bio je u pripremi,ali se odjednom desio Antihrist. Ne znam ima li i dalje u planu taj film. 

 

Знам, знам, после сам то прочитао на Нету. Искрено ми је било незамисливо да некo уради наставак једног таквог филма. Прича је у потпуности заокружена. Надам се да није снимљен на исти начин јер би то било безвезно копирање.

 

Иначе, вече уочи одласка у Софију сам сазнао (па нисам имао времена да потражим) да постоји екранизација Идиота и то од стране истог редитеља који је урадио мини серијал "Мајстор и Маргарита" (који ми је допао, а већ сам га препоручивао и остављао линкове овде). Има десет епизода и тако то... Ако неко има линкове, молим да ми пошаље на ПП или нека их окачи овде. Сад сам покушао да нађем и не иде ми. Не треба ми торент, само линкови.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo,jeste sniman na isti način,ali ja ga nijesam doživio kao kopiju. Druga je tematika,ali opet duboka. U svakom slučaju,trebao bi ga pogledati. Ako bi bilo da ti se ne svidi,2 sata života uvijek možeš štetovati. :haha:

 

 

Pridružujem se zahtjevu za Idiota. Sjećam se da je BBC radio Zločin i Kaznu,nekih 3-4 epizode. Sasvim solidna ekranizacija.

Za mene može i torent.

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Да, то је то. Сад ћу да ставим веш да се пере, па ћу у поновну потрагу.

 

Иначе, Идиот је екранизован више пута, али ми је ова верзија привлачна јер је серијал. Сад пронађох да су и неки Индијци снимили мини серијал. :haha::haha:

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idiot mi je najbolja knjiga koju sam ikad čitao,a na IMDB-u kažu "Yes,it covers the entire story",tako da jedva čekam da pogledam to. Između istalog me interesuje kakav su izbor glumaca napravili. Nastasja Filipovna mora biti neka vanserijska "bitchy"ljepotica,ili ide shift+del.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, то је то. Сад ћу да ставим веш да се пере, па ћу у поновну потрагу.

 

Kakvu potragu, pa eto ti linkova. :D

 

Nastasja Filipovna mora biti neka vanserijska "bitchy"ljepotica,ili ide shift+del.

 

Bitchy enough?

 

velezeva.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...