Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Moguce je.Ali sto se tice konkretno ovog filma,meni je rimejk mnogo bolji.Atmosfera,glumci,sve...icon_smile.png

Hajde da ti verujem, pa jednog dana možda i pogledam. Ali zaista, to sve više poprima tragikomične obrise, više nije u pitanju ponovno pravljenje filma koje potiče iz nekog starijeg doba, pa da je u pitanju prilagođavanje scenarija modernom dobu uz korišćenje efekata koji umnogome olakšavaju proces snimanja i produkcije. Sada je dovoljno da prođu tri-četiri godine i Holivud uzima pod svoje. "Das Experiment" je iz 2001. godine, čime je pobuđena potreba rimejka? Da ne pominjem "Vanilla Sky", kompletno sranje posle kojeg samo mogu da poželim da gledam "Abre los ojos".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je to original, moj post je više bio u duhu razočarenja. ;)

Ne skontah :D Nemaju Ameri vise ideja pa u poslednje vreme cesto prave rimejkove :da:

 

 

Skinuo sam ga odavno, ali nikako da pogledam. Vidim dosta ljudi ga preporucilo na poslednjih nekoliko stranica. Moracu ovih dana da nadjem slobodnog vremena

:pivopije:

Edited by Triad_1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je muka od ovih budalastina tipa how to train your dragon...

 

Da! Original je nemacki Das Experiment (2001). Original je dobar film i preporucio bih ga svima. Za rimejk nemam pojma kakav je, niti imam neku zelju da ga gledam.

 

ja sam odgledao oba, original je bolji ali i dalje poprilicno bezveze meni... inache volim ovakve filmove..

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog čega je budalaština? Da li si odgledao crtani?

 

 

sva sreca pa nisam odlgedao ceo, bio sam primoran da pogledam samo nekih 30 minuta crtanog.

crtani je odlican za decu.. ne vidim sta tu moze biti zanimljivo nekom malo starijem... na pocetku znash otprilike sta ce se desiti i sve vidjeno vec gomilu puta... totalno neiteresantno i krajnje detinjasto..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate otišao si da gledaš crtani film, šta si očekivao. Navedi Dreamworksov, Diznijev ili Piksarov crtani gde nisi znao šta će se desiti? I treba da bude detinjasto i za decu sa očekivanim hepi endom, u tom smislu crtani je odličan. Dodaj tu još odličnu 3D animaciju sa dobrim likovima i pogođenim smislom za humor i crtani teško da može biti bolji.

 

I manite me gluposti tipa: "u moje vreme su bili dobri crtaći, a ne ova nova sranja". Bio si klinac za ime Boga, da si ovo gledao kao mali kontam da bi se upiškio u gaće od sreće.

Govorim uopšteno.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu loši, za razbibrigu:

the-brothers-bloom-011.jpg (ne samo zbog toga što je snimano u Crnoj Gori :haha: )

 

Prvo sam mislila da je sranje od filma (zbog sporednih glumaca), u stvari nije loš (glavna glumica Parker Posey izvlači dojajno stvar)

the-house-of-yes.jpg

 

I The Fountain koji konačno odgledah do kraja. On je već sjajan:

poster.jpg

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate otišao si da gledaš crtani film, šta si očekivao. Navedi Dreamworksov, Diznijev ili Piksarov crtani gde nisi znao šta će se desiti? I treba da bude detinjasto i za decu sa očekivanim hepi endom, u tom smislu crtani je odličan. Dodaj tu još odličnu 3D animaciju sa dobrim likovima i pogođenim smislom za humor i crtani teško da može biti bolji.

 

I manite me gluposti tipa: "u moje vreme su bili dobri crtaći, a ne ova nova sranja". Bio si klinac za ime Boga, da si ovo gledao kao mali kontam da bi se upiškio u gaće od sreće.

Govorim uopšteno.

 

nisam isao da gledam taj crtac, nego eto, morao sam pogledati malo... da sad ne objasnjavam. ne gledam crtace ovog tipa. kao sto rekoh, za decu su odlicni i kao mali sam i ja voleo ovakve stvari naravno... ali sad bih radije izabrao da buljim u plafon sat i po nego da gledam tako nesto...a i taj tip humora koji je upotrebljen u filmu mi je uzasno jadan...humor namenjen deci. nije mi jasno kako starija populacija moze da uziva u takvim filmovima.. ali eto, neki uzivaju.. i to ne mali broj... sva sreca pa nismo svi isti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' da je vec pominjan,al sad je ovo naredjenje,rek'o Deni Treho.

Machete

machete.jpg

 

E ovo se zove brutalnost ali sa stilom,klasican rodridezovsko-tarantinovski film,konacno da i Deni Treho posle 95 godina dobije glavnu ulogu.

 

Machete will return in

 

Machete kills

and

Machete kills again

 

:mhihi::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...