Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Administrator

Mark Volberg me uzasno nervira kao glumac , pogotovo sto je glumio jebenog Max Payna , katastrofa.

 

Sa druge strane , verujem da ce mi se svideti film jer je Patrick Batteman tu ! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

@ Kinslayer, postujem tvoje misljenje , samo se malo zezam ;)

 

@ Mare , ne znam koji je tvoj problem i sto si se okomio na mene

 

@ BruceBruce , ti si ok

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

6305558159.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

 

Jeste '72. ali ko ga nije pogledao, dzaba mu svi ovi novi filmovi...

 

Edit: Dajte neke predloge za animirane filmove ali da su radjeni na foru Despicable Me, Up, 9, Wall-E, Toy Story, Coraline itd...

Hvala...

Edited by Aces High
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koji je tvoj problem i sto si se okomio na mene

Ako ces vec da se proseravas kao i do sada - radi to sa sa stilom, ne kao trogodisnjak. Kad si bas zapeo da svakome na post da odgovaras slikama i glupim konstatacijama bez ikakvih argumenata predlazem ti da otvoris temu za sopstvene preporuke gde ces samo ti imati privilegiju da postujes jer si filmofil najveci na svetu celome. Dobar si lik u sustini ali preterano seres i to mi ide na kurac. Al' dobro, koga je briga sta ja mislim.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ BruceBruce

 

brate, kako možeš Marka Valberga i Christiane F. istovremeno da preporučuješ, jebote niđe veze :haha:

Ja sam se suzdržao. :bigblue:

 

 

Edit: Dajte neke predloge za animirane filmove ali da su radjeni na foru Despicable Me, Up, 9, Wall-E, Toy Story, Coraline itd...

Hvala...

A šta znači "na foru..."? Villain pupet toy robots from the future? Gledaj ove sa životinjicama. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ako ces vec da se proseravas kao i do sada - radi to sa sa stilom, ne kao trogodisnjak. Kad si bas zapeo da svakome na post da odgovaras slikama i glupim konstatacijama bez ikakvih argumenata predlazem ti da otvoris temu za sopstvene preporuke gde ces samo ti imati privilegiju da postujes jer si filmofil najveci na svetu celome. Dobar si lik u sustini ali preterano seres i to mi ide na kurac. Al' dobro, koga je briga sta ja mislim.

 

Svakom na post odgovaram slikama ? Ajd , nadji post gde sam svakom odgovorio sa slikom. Ovo iz American Psycho i mozda josh jedna slika pre par stranica i to je to.

 

Svako ima pravo na svoje misljenje , ako neko pljuje film ili glumca kojeg ja volim (a bogami i vecina ), onda imam pravo da odgovorim merom koja meni odgovara. Moze njemu biti sranje film , meni je dobar. Neka imamo razlicite ukuse , ja nikad necu naterati nekog da zavoli film koji ja volim ali ja gledam stvari mnogo objektivnije nego pojedinci.

 

Dovoljan argument ?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim da se drzite teme i preporucujete filmove. Imate privatne poruke da resite vase nesuglasice.

 

@Administrator - imas pravo da odgovoris i branis svoje omiljene glumce ili filmove ali merom koja odgovara pravilima ponasanja, kulturno i bez vredjanja.

 

A sada... filmoviiiiiiii.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dete

Onda sa tobom nesto nije u redu.

Ma ne , ako Denny kaze da je Drama , onda je film samo drama !

Od tebe preporuka ? Neka hvala :)

Pun si govana. Ti izgleda ne mozes da detektujes kvalitetan film.

Svaki tvoj post prosto isijava objektivnoscu i argumentima. A to je samo par stranica unazad, samo sa ove teme. Zbilja me mrzi sad da citiram i ostatak. Problem je u stavu, ni u cemu drugom.

 

EDIT: Izvini Serb, necu vise. :haha:

Edited by -Mare
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Svaki tvoj post prosto isijava objektivnoscu i argumentima. A to je samo par stranica unazad, samo sa ove teme. Zbilja me mrzi sad da citiram i ostatak. Problem je u stavu, ni u cemu drugom.

 

EDIT: Izvini Serb, necu vise. :haha:

 

E mare , bas si se pomucio , svaka ti dala :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...