Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

The Godfather je najbolja trilogija, i 3ci je odlican ali jeste u senci prva 2.

 

Gospodar je dobro odradjen, mislim da nije mogao mnogo bolje, mogli su npr da izbace one Legolasove pizdarije.

 

Nikad nisam bio veliki fan star wars-a ali sam svestan sveukupnog znacaja u popularnoj kulturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledala Blue valentine, film je stvarno fenomenalan, ali stvarno teska drama barem meni, kraj pogotovu, takva tematike me zaiste izbaci iz koloseka pogotovu kraj... gluma takodje odlicna, ja sam freak za detalje, i jako su dobro skinuli odnos kroz gestikulaciju, poglede, u sklopu sa recenicama i sta zapravo stoji iza njih... Eto cim napisah vise od par reci znaci da me je film bas oduvao :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Mislim da se film bavi temom koja je vec ispricana hiljadu puta i sama podloga filma i tematika nije to sto daje kvalitet filmu , nego gluma.

 

Naravno , ne kazem da je losh film , film je super !

 

Thumbs up

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao True Grit i smorio se. Tema, radnja i razrada iste su toliko proste, jednostavne i glupave da su to pokusali da upotpune velikim brojem dijaloga koji se uopste ne vezuju za istu..al eto..ima ih. Bridzis je dobar, klinka iritira, dejmonova najgora uloga ikad!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko jos nije gledao Avatar neka obavezno pogleda, cujem da snimaju i drugi deo. Jedva cekam. Mislim, sama prica o beloj ljudskoj rasi i o tome kako smo zli i pokvareni je odlicno prikazana kroz pricu o invaziji na Pandoru i maltreitarajnu sirotih, prirodi okrenutoj rasi vanzemaljaca, inace jako miroljubivih, hipi orijentisanih, reptiloidnih humanoida koji inace svojim folklorom i ponasanjem asociraju na neki od africkih naroda - plus glumci koji daju glasove vanzemaljcima su afroamerikanci, a sve i jedan glumac na suprotnoj, zloj strani je belac. Sasvim zasluzeno. Plus, tradicionalni ples i pesma koju su izveli u jednoj izuzetno emotivnoj sceni predstavlja autentican africki ples, ne znam da li je iko primetio..tako da, svidja mi se kako su prikazali tu surovu realnost. Okrenimo se prirodi i budimo bolji ljudi. Nadam se da ce nastaviti u istom stilu i snimiti jos mnogo epizoda.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve su to deplasirane ideje i pouke za malu decu, pakovanje za eye candy. meni je avatar u top tri najgora holivudska filma koja sam ikad gledao zajedno sa titanikom i blair witch projectom.

i inception vreba tu negde pri vrhu. u top dvadeset mogu odmah da smestim sve filmove sa will smithom.

Edited by Нормалан и Природан
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni pogledao ceo independence day nesto malo na tv-u

koji su to filmovi sa njim odlicni?

 

The Pursuit Of Happiness, Seven Pounds, Enemy of the State pa onda Man In Black 1, 2, pa Bad Boys 1, 2 za one koji vole :)

 

Takav je glumac pretpostavljam, ili ga voliš ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...