Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

јебем ти све ти јебем да ти јебем!!! :haha:

 

па ти ниси нормална! узео сам да одгледам ово са трипом да је још једна у низу тинејџерских комедија препуних секса (Америчка пита, Naked Mile...), кад оно... :puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke::puke:

Pa ko te terao da gledas? :haha:

Tinejdzerska komedija ne spada u perverzije. :lol:

 

Btw, je l' citas nekada ovo? ;)

Zato sam i stavila link. :)

 

Storyline

 

Numerous New York City-dwellers come to the exclusive club Shortbus to work out problems in their sexual relationships. Rob and Sophia are a happily married couple, except for the fact that she has never experienced sexual climax. This irony follows her to work, because she is a couples counselor who frequently has to deal with the sexual issues other couples have. Two of her patients are Jamie and James, a gay couple who have been monogamous for five years and counting. James wants to bring other men in to the relationship, and his own history with depression may hint at an ulterior motive. Ceth (Pronounced like Seth) may be the perfect addition to their family, but Caleb, a voyeur from across the street, may have his own ideas about that. Sophia visits Severin, a dominatrix with secrets of her own to reveal.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah The Troll Hunter i mogu reci da je veoma dobra stvar :) Hvala na preporuci... Jedino ne kapiram (kao i vecina verovatno) da li su oni snimci istiniti ili je samo napravljen film kao dokumentarac i zajebancija... Mnogo bi bilo kul da su stvarni xD Btw Norveski blek metal na credits rules \m/

 

Drugi film Despicable Me... Veoma kul animirani film, veoma mi se svideo :) Legend of the guardians pa Despicable me...

 

Treci koji sam odgledao je How to train your dragon, koji je isto crtac/animacija i sve preporuke :) Vikinzi

 

I cetvrti koji sam odgledao juce je Group Sex, veoma dobra komedija, kao finale mog maratona :)

 

Ajde sad neka neko preporuci noviju dobru komediju :pivopije:

Edited by Shinigamy91
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah The Troll Hunter i mogu reci da je veoma dobra stvar :) Hvala na preporuci... Jedino ne kapiram (kao i vecina verovatno) da li su oni snimci istiniti ili je samo napravljen film kao dokumentarac i zajebancija... Mnogo bi bilo kul da su stvarni xD Btw Norveski blek metal na credits rules \m/

 

Normalno da nisu istiniti snimci, vidi se cgi na kilometar, a blek metal (iako bash i nije blek metal) je kvelertak ali su jebeno odlichni :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah Staljingrad, film je dobar iako sam na par momenata zbog nekih glupih scena hteo da prekinem gledanje filma, o glumi da ne pricam koliko je losa. Nemce je bog dao za automobile ali za sedmu umetnost bas i nije iako ovaj film i nije toliko los.

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ пази, да је глума на врхунском нивоу - није. али битна чињеница код тог филма је то што је скроз реалан (а још су га притом радили Немци), а мени је то код филмова са ратном тематиком најбитније. не тамо неки Рајани, Апокалипсе и остали холивудски курци у којима цела америчка армија погине, осим једне шачице војника који побију све непријатеље и сами добију рат.

Edited by Јарослав
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

не кажем ја да су то лоши филмови. занимљиви су за гледање, то не спорим. али ме нервира то њихово "ми смо Амери, најјачи смо на свету и нико нам не може ништа".

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

не кажем ја да су то лоши филмови. занимљиви су за гледање, то не спорим. али ме нервира то њихово "ми смо Амери, најјачи смо на свету и нико нам не може ништа".

 

Sad si se prosr'o zesce, "ми смо Амери, најјачи смо на свету и нико нам не може ништа" :haha: Prvo, Apokalipsa je susta suprotnost toga sto si rekao, drugo, uporedjivati taj film sa Spasavanje RR je van svake pameti, nemaju nista zajednicko.

 

Sto se mene tice, Apokalipsa je remek delo, i spada u najbolje filmove ikad snimljene, ne samo ratnog zanra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

јој, јеботе, у'ватили сте се за Апокалипсу, а навео сам је само зато што ми је уз Рајана једина пала на памет у том тренутку :haha: Апокалипса јесте феноменалан филм, и Рајан ми је исто готиван за гледање да се убије време, исто као и, на пример, Full Metal Jacket, али само кажем да, што се филмова са ратном тематиком тиче, више волим оне који су приказани реално и који следе догађаје који су се и десили. Стаљинград ми је најбољи пример, јер је то филм о швапској офанзиви, који су направиле Швабе и који нимало њих не истиче као неуништиве и тако то. напротив, чак показује колико су Немци сабијени тада.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

што се филмова са ратном тематиком тиче, више волим оне који су приказани реално и који следе догађаје који су се и десили. Стаљинград ми је најбољи пример, јер је то филм о швапској офанзиви, који су направиле Швабе и који нимало њих не истиче као неуништиве и тако то. напротив, чак показује колико су Немци сабијени тада.

koliko sam skapirao, ti volis cenis filmove u kojima se vidi kako nadmocniji gubi. jos ako film potice iz zemlje koja je u tom slucaju izgubila bitku - to je za tebe vrhunac i dozivljavas takve filmove kao realne. :haha: :haha:

 

salu na stranu, ali filmovi poput "black hawk down" ili "saving private ryan" koji su po produkciji americki/holivudski, sa dinamicnom motazom, zanimljivom kamerom i napucanim zvukom su pravljeni da drze paznju. naravno, i takvi filmovi mogu da imaju poruku, dobru glumu, dobar scenario, itd. isto tako iluzija je da samo "dosadni" filmovi sa (kvazi) umetnickim kadrovima od po 20 minuta, minimalnom (cesto i nikakvom muzikom) i pozorisnom glumom, jeftinom scenografijom i staticnom kamerom - znace da je film "realan"..

 

 

recimo, black hawk down je odlican film iz skoro svakog aspekta, isto kao i serija "band of brothers", iako su holivudski filmovi.

isto vazi i za "das boot" koji nema takvu produkciju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme gledam dosta filmova iz osamdesetih, jeftinih i smesnih, pa evo par preporuka:

 

Modern Girls, My Best Friend is a Vampire, Night of the Demon, Uncle Buck, Urban Cowboy, Footloose, Nation Lampoon's Vacation..

 

Svidja mi se to doba, filmovi dosta slobodniji i naivniji nego danas. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...