Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Nije za antipreporuku ali ne bih ga ni preporučio po svaku cijenu. Meni nije bio toliko loš ali sam očekivao više s obzirov da postapokaliptičnu tematiku najviše volem. Eto reko da postavim da ljudi koji isto vole vide da postoji ovo, pošto sam ja tek skoro saznao, ne znam kako mi je promako.

 

http://www.imdb.com/title/tt0472033/

 

9b.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj koji je dao minus na Event Horizon neka odma da preporuku za neki SF horor.Ozbiljan sam, covek se razume u materiju treba mi preporuka.

 

Event Horizon je odličan film, jedan od mojih omiljenih, ali recimo The Thing je jedan od poznatijih u ovom žanru, Alien serijal, The Fly, Invasion of the Body Snatchers, Screamers su neki od mainstream SF manje-više horor filmova za koje svi znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja do sad shto sam chitao komentare o filmu, svi su se zalili na njenu katastrofalnu glumu.

 

 

Haha ja nisam čitao komentare ali jedino što mi je smetalo pored priče koja me nije zainteresovala jeste njena gluma, jedva sam odgledao one scene njenog "ludila".

 

 

Same here.

 

 

Pušite ga, HEFESTe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Schneider

 

Event Horizont je kult nevidjeni. Pre su ga redovno pustali na tv-u uz Sferu, Ambis i Aliena i bio je jos jedan dobar SF, cini mi se da je Gary Oldman glumio, ne mogu da se setim kako se zove, ali isto mi je bio zanimljiv.

 

Probaj Pandorum ako te interesuju space horori, isto dobar film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene nervira Keira a nisam ni neki fan Viga Mortensena a evo glumi vec u tri poslednja Kronenbergova filma. Ne volim to kad se reziseri vezu za pojedine glumce.

 

Inace odgledah Hugo od Skorsezea http://www.imdb.com/title/tt0970179/ Ja licno i nisam bas nesto odusevljen ali svakako vredi pogledati. Ipak je legenda u pitanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, možda i jeste ali znam da se meni veoma svideo. Iako traje oko 2 sata gledao sam ga jedno 5-6 puta do sad i svaki put me je oduševio. Totalno luda priča, ubedljiva a opuštena gluma, dobra dinamika filma, psihodelični momenti, gomila genijalno komičnih scena i nebuloznih dijaloga, specifični šarm kojim film zrači i tako to. Sve u svemu, preporuka od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada ćeš shvatiti da ljude nije briga? ;) Rekao si već, ljudi se ne obaziru, odustani.

 

Kendall: To je jedan od onih filmova koji nije toliko dobar koliko ima određeni "cult following", kako se to kaže na engleskom. Kao stoner filmovi, na primer - malo njih je zaista zanimljivo i smešno, ali će duvdžijama biti do jaja.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, svaki put sam ga gledao u trezvenom stanju (dakle, bez korišćenja bilo kakvih supstanci pride). Osim, naravno, ako ne računamo kokice za koje je dokazano da imaju izraženo prihoaktivno dejstvo. :bigblue:

Nisam ni rekao da se moja primedba odnosi na ovaj flim, mada sam čitao da i on spada u taj stoner krug klasika.

 

Sve što pojedemo ima psihoaktivno dejstvo.

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, ne sećam se da sam ovde video preporuku, a ja je dobih sa strane i večeras odgledah, pa da prosledim dalje:

]http://cdn.shockya.com/news/wp-content/uploads/hesher_poster_review.jpg

 

Samo zbog fonta vrijedi odgledat film :D

 

A i J.G. Levitt još nema loš film.

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam skoro "Brick" sa njim u glavnoj ulozi, čovek nema greške.

 

Hajde jedno pitanje... Tražim poznavaoce kinematografije i dela Roberta Smita koji će mi preporučiti film sa atmosferom pesme "The Figurehead".

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...