Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Управо (коначно) одгледах Авенџерсе. Супер филмић, забава каква и треба да буде. Такви филмови се само због тога и праве. И онда ми нису јасне све оне дискусије о некој филозофској поенти филма. Да сам верник, сад бих рекао "боже, свашта".

 

А да, крај наговештава да ће бити још којег дела. Што се мене тиче, само напред.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha. :mhihi: meni to ostala navika od nekog crtaca,otad-pogledaj do kraja,jer mozda ima jos nesto.

 

Korejske sapunice-15,16 epizoda,cuku vremena,sretnu se,idu na kurac jedno drugom,ona sva kjut,smotana i nesrecna u ljubavi,najbolja drugarica joj otme frajera,on super kul 'ladan ko spricer,preseli se kod nje pod izgovorom da je derpe,al zato sto njena kuca krije tajnu a ta tajna mu je potrebna za projekat,u medjuvremenu poludi za njom,njegov sef je derpe,sazna da je ovaj derpe,do desete epizode ovaj otkrije da nije derpe,tu se smuvaju ona i on,sef tuzan,al srecan pa pomaze golupcicima,do trinaeste keva je protiv snajke,otac protiv zeta,do petnaeste otac saznaje zasto je ovaj tu,saznaje za projekat isteruje zeta i na kraju sve se resi u poslednjoj epizodi,svi srecni.fuck_yea.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini se lepi su i 9 godina kasnije :haha:

Sta znam lepota je u duhovnom bogatstvu necije licnosti, kontam da su oboje u fazonu i nakon 9 godina ostali zategnuti, bez bora, tj bez nekog znaka da su ostarili meni bi bilo bezveze :wink:

 

pa devet godina kasnije imaju jedva 30 tako da normalno da su lepi i bez bora :)

ja sam gledao samo prvi deo,i nesto i nisam bas pao u nesvest iako sam mogao i licno da se povezem sa filmom na neki nacin sto je uvek samo plus

ideja je fenomenalna, mislim fokusirati radnju na dijalog vise nego na akciju i sve to, ali meni upravo ti dijalozi nisu bili tako spektakularni kao sto sam mozda ocekivao

ja bih mu licno dao mozda 7/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moonrise Kingdom (2012)

http://www.imdb.com/title/tt1748122/

 

Klasican Anderson, ko voli taj njegov stil rezije mozda mu se i svidi film. Meni nije legao i pored odlicne glumacke ekipe. U nekim delovima je malo falilo da zaspem.

Od njega su mi se jedino svideli Fantastic Mr Fox i Rushmore.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fake City, izasao je dvd rip Moonrise Kingdom-a? Prosledi link, bitte.

 

Iz genijalnog uma Gendija Tartakovskog (Dexters Laboratory, Fosters Home For Imaginary Friends, Symbionic Titan i mnogi drugi kultovi sa Cartoon Network-a) iznedrio se jedan posve divan crtani. Toliko prelepog omaza starima klasicnim crtanima, ali u 3d animaciji. Savrsena glasovna gluma, animacija i posve zdrav humor. Mozda nije detaljno lep kao Pixarova animirana ceda, ali moze im ocitati lekciju iz postavke likova i price. (Iako je i ovde malo glavna tema izlizana, zastitnicki orijentisan cale)

Uzivao sam u svakoj minuti. :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...