Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

 

Svi ste ga vec pogledali, preporucivali i kritikovali. In Bruges mi je i dalje za klasu bolji film. Ali moram zaista skinuti kapu scenaristi uspeo je sa ovim meta filmom da izvuce sto je vise mogao iz odlicnih dijaloga i dobrim scenama. Cela ekipa odlicna, malo mi je samo Farrell bio skripav u par navrata, jer mi se cini da je on vise zastupljen kao sporedni glumac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Svi ste ga vec pogledali, preporucivali i kritikovali. In Bruges mi je i dalje za klasu bolji film. Ali moram zaista skinuti kapu scenaristi uspeo je sa ovim meta filmom da izvuce sto je vise mogao iz odlicnih dijaloga i dobrim scenama. Cela ekipa odlicna, malo mi je samo Farrell bio skripav u par navrata, jer mi se cini da je on vise zastupljen kao sporedni glumac...

 

Kolko trailer i posteri lažu o psihopatama da je to strašno. :D Meni se dopao film, sasvim je fino prošlo vreme gledajući ga. Nije ko In Bruges, ali sasvim zadovoljavajući film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takesi madafaka!Japanski Tarantino.Definitivno Kventin od njega kupio fazone

brother+esp.jpg

Hehe, film pokazuje kako je Eirk Formen iz serije House dosao do kinte i postao doktor. :mhihi:

E pojavljuje se i onaj iz Prizon brejka, onaj Sukre, kako li.

 

A film je brutalan,lude jakuze.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican je taj Kitanov, a sada da bi epo uradio introspekciju pogledaj Brata.

http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_3

 

ITF: I meni je drugi deo dosta manje zabavniji osim u odredjenim trenucima. Mislim padne mi nekako film kada se zabodu u pustinji, ali tesko da to nije bilo gledljivo ili predosadno.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lunar, to je dobar trejler. Nema niceg goreg nego kada ih pogledas i shvatis da su ti prepricali ceo film u 2 minuta i da nemas sta da gledas.

Da, da, odatle film postaje slabiji, ali vade ga kljucne scene sa vijetnamskim popom i one scene kako bi trebao film da se zavrsi. I ne znam zasto toliko kukaju o nasilju u filmu, meni se cini cak da je svedenije nego li u In Bruges-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stvar u tome Vojvodo, nego sto su u traileru i posteru nabrojali ribu od Colin Ferrela i onu ribu koju Sam Rockwell jebe kao psihopate, aj sto je to laz, nego sto se jedva po minut, dva obe pojavljuju. :D To je trick, da ih ubace u trailer i poster, posto bolje da imas tu neke ribe, nego nekog Vijetnamca i nekog krajnje ne poznatog lika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što da ne.

 

Odgledah Following, iz znatiželje prema Nolanovom ranom radu. Simpatičan noir film, ima nečeg živog i prijatno nenametljivog u odvijanju radnje i kadrovima, veoma drugačije od blokbastera koji su ga proslavili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledah sinoc Oblivion, ufff, 2.5 sata traje, sat vremena duze nego sto bi trebalo, klise do klisea u filmu, ko da su uzeli nekoliko dobro poznatih sf-a i smutili ih u jedan film. Ne preporucujem. Tol'ko patetike skoro nisam vid'o na filmu.

 

A ja hteo da bacim pare u bioskopu. Nista, cekam dvdrip :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...