Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

12 majmuna bolesno dobar. tad je i Bred Pit naređao gomilu dobrih filmova, Intervju s vampirom, Legende o jeseni, se7en, majmuni, Sleepers.....počo sam ga cenim ko glumca.

 

Gledah azijsku verziju filmova o katastrofama Tidal Wave, o ogromnom tajfunu(otprilike ko Deep impact i 2012), jebaše mu majku, pola glumačke ekipe pobiše.

 

Još jedan film vredan pažnje , akcija triler+malo komedije.

Pandur, korumpiran, sjeban, i ujedno divljak lovi psihopatu serijskog ubicu

Public_Enemy_%282002%29.jpg

ovo fali Holivudu, običan čova, mediokritet, sa svim svojim manama kao glavni junak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi kazu da je ovo prvi njegov dobar film i stvarno je dobar. Al dobro, ne moras da gledas

 

Nego, sinoc sam gledao Trance i odusevio sam se. Zasad mi je u top 5 filmova 2013 godine.

 

http://www.imdb.com/title/tt1924429/

 

Evo jedan screenshot ;)

 

x7lJsGy.jpg

 

одгледах управо. одличан и до јаја истрипован филм. Розарио је богиња мајка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Spektakl. Dizajn robota i cudovista je na zavidnom nivou, i bitke su zaista spektakularne u 3d-u. Mada meni je smetalo sto se od previse desavanja tokom borbi, sve zamuti i onda svi ti detalji ne mogu da dodju do izrazaja, no dobro.

Ima i ljudske drame koja ne gusi glavni tok price. Idris Elba je neverovatna pojava na velikom ekranu. Poseduje stas, glas i autoritet. Ron Perlman ostvario zabavnu sporednu ulogu, ima i najbolji kostim.

Cak i neki sporedni likovi poseduju dobru hemiju sa humoristicnim situacijama, sto je uvek plus, jerbo su generalno humor u ovim velikim spektaklima banalizovali do srzi.

Guilermo je zaista odradio valjan posao, ipak su dosta stvari strpali u 2 sata. Cekam nastavak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prikaz popravnih institucija za mlade prestupnike u Velikoj Britaniji 70-tih godina. Film je za ono vreme smatran sirovim i realisticnim. Zapazenu ulogu ostvario Ray Vinstone.

 

dobar, gledao sam i preporučivao ranije

sličan je i This is England, savetujem da se pogleda

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...