Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

dobar, gledao sam i preporučivao ranije

sličan je i This is England, savetujem da se pogleda

This is England je odlican film kao i Made in Britain ali nije nista slicno SCUM-u,budimo realni...

 

Ne znam dal sam ranije preporucivao ali vredi opet,reziser filma METASTAZE:

 

vegetariancanibal1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam onaj R.I.P.D dizadje, ocajne ocene, al Dzef Bridzis je Dzef Bridzis. :mhihi:

 

Čovek koji je bio Supermen

a_man_who_was_superman.jpg

Onan novinarka pravi reportazu, on neobican covek sa ulice, e sad da li je s Kriptona ili pravi zemaljski Supermen, ostaje da se vidi u fillmu,

 

i jos jedan....u fazonu Children i Memories of Murder

 

Voice-of-a-Murderer-Starring-Sol-Kyunggu-Korean-Movie-DVD-02.jpg

Ne znam sto, al imaju dosta ovakvih filmova s decijim otmicama , inace istinit dogadjaj, naravno neresen slucaj jos od '91., Zoranu Barancu korejskog RTS-a kidnapuju sina i traze otkup...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam onaj R.I.P.D dizadje, ocajne ocene, al Dzef Bridzis je Dzef Bridzis. :mhihi:

 

Čovek koji je bio Supermen

a_man_who_was_superman.jpg

Onan novinarka pravi reportazu, on neobican covek sa ulice, e sad da li je s Kriptona ili pravi zemaljski Supermen, ostaje da se vidi u fillmu,

 

i jos jedan....u fazonu Children i Memories of Murder

 

Voice-of-a-Murderer-Starring-Sol-Kyunggu-Korean-Movie-DVD-02.jpg

Ne znam sto, al imaju dosta ovakvih filmova s decijim otmicama , inace istinit dogadjaj, naravno neresen slucaj jos od '91., Zoranu Barancu korejskog RTS-a kidnapuju sina i traze otkup...

Odlican !!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

preporucivali ste ga pre, ali sam tek sada stigao da ga pogledam. Sumorna tematika, i atmosfera je mucna u nekoliko navrata. Gluma standardna, barem sto se Mikkelsen-a tice. Vinterbotom ponovo nije izneverio sa rezijom.

 

 

krupan zalogaj za JJ Abramsa i ekipu. da je bolji od prvog dela, jeste. zabavniji? svakako. zivcira me potenciranje izvornog materijala, mogao je film i bez toga da prodje. Cumberbatch fenomenalan glumac, uspeo je da prenese mnoge emocije i manirizme "John-u", i to samo u nekoliko scena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pati od prometheus sindroma.

jednostavno za sci-fi zanr potrebno je postovati neka pravila i uvazavati seting da bi stvar bila zabavna, ovako su usrali film sa felerima. tipa teleportacija u drugi zvezdani sistem i magicni eliksir besmrtnosti koji se nalazi u khanovoj krvi (i krvi njegove posade); a i khanova teroristicka sekvenca je surovo glupa - pucanje iz mitraljeza? rly? - nisam mogao to da gledam premotao sam; i pocetak sa vulkanom je besmislen - zasto je spok morao uci u grotlo vulkana; sto nisu ispucali taj uredjaj iz orbite; zasto je sulu rekao khanu da ce lansirati torpeda na njega - nije li se plasio da ce se ovaj teleportovati negde?; zasto su planetu s pocetka nazvali nibiru, reci koliko gej?; zasto ona glava warp jezgra moze da se toliko dislocira; kakva je to koji moj kurac funkcionalnost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebem mu mater napiši ime filma, ne čitam kineski ili koji je već ovo jezik, mislim mogu da otvorim sliku i da vidim da li piše ime u Url-u ili da idem na image search ali daj malo profesionalnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...