Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Snowpiercer je bolji od Filth i Prisoners, pogotovo od Trance koji je srednja žalost

 

ali La migliore offerta i Borgman su najbolji u 2013.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa nije baš tako

 

mene bi npr bilo sramota da nakon Inception snimam nešto tipa Trance, što je treća liga u odnosu na Inception

dakle, Inception je podigao kriterijume a Trance ih nije ispunio, šta tu ima da se priča

 

isto je i sa Filth, koji jeste dobar film, ludilo, ali zaboravljate da je to ekranizacija romana od istog pisca koji je napisao Trainspotting, dakle, opet su podignuti kriterijumi, a Filth nije dosegao kvalitet filma iz 1996. godine

 

Prisoners se tu još odlično drži, ali sve u svemu ne raspamećuje nešto naročito

 

a Snowpiercer u svojoj oblasti ponajbolje stoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smatras da je Snowpiercer najbolji film 2013. godine? Ili si mislio u odnosu na neke konkretne filmove?

 

najbolje od onoga sto sam ja gledao, a nisam gledao bas sve, kao na primer najbolju ponudu i borgmana, mozda mi je jos nesto izmaklo

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje od onoga sto sam ja gledao, a nisam gledao bas sve, kao na primer najbolju ponudu i borgmana, mozda mi je jos nesto izmaklo

 

Oket, podrzavam. Samo je mene Snowpiercer razocarao, te sam mu dao 7/10 na imdb-u, sto mi je nekako i realna ocena. Meni na prvu loptu padaju na pamet filmovi kao sto su (bez nekog posebnog redosleda) Dallas Buyers Club, La Vénus à la fourrure, Nebraska, New World, Miracle in Cell No. 7 itd.

 

Nisam gledao 12 Years a Slave, iako sam ga skinuo odavno, sve nekako izbegavam jer ocekujem da vidim neku pateticnu pricu o ropstvu, sto mi i nije preterano interesantno. Takodje, ne razumem otkud toliki hajp oko Prisoners, film je dobar, al nikakvo sad remek delo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ vrlo dobar taj argentinski, gledao sam ga prije nekih godinu dana mozda, ne znam kako sam naletio na njega. Bas dobar film, a i sjecam se da me je odusevila ona scena kad onaj lik sto ga ganjaju utrcava na teren u sred fudbalske utakmice. :)

 

Dva sjajna filma Pitera Vira, meni ipak bolji ovaj prvi, iako mi je ovaj drugi jedna od uspomena iz djetinjstva, cesto su ga pustali na TVu, nedeljom uvece:

 

Piknik na Henging Roku

 

Posljednji talas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel gledao ko Ovu novu Godzilu ? Dal se isplati DiDem U bioskop da gledam ?

 

Gledao sam Godzilu u bioskopu, i film je tesko razocaranje. Ne isplati se bacati pare.

 

enemy - neopevano sranje.

 

edit kraj filma :haha: :haha:

 

Meni je Enemy jedan od boljih filmova ove godine. :smile: Kraj je bas do jaja.

Edited by Fake City
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...