Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

prestrašan je film u smislu da krajnje realno i hladno opisuje sve što se tamo dešavalo, a prema Jedinici 731 su Mengeleovi eksperimenti znali da budu luna park

 

poprilično je "grafički" na momente i baš valja imati stomak za neke scene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ste vec kod njih, jel gledao ko Cold Fish (2010)? Stoji mi na kompu vec neko vreme, nikako da se nakanim.

 

Btw. neko je spominja Chaser (2008) na prosloj strani, i za mene je on bolji (jebiga, mnogo mi je kul ubijanje sa cekicem) i od Oldboy (2003), a pogotovo od I saw the devil (2010) koji je bio preteran jer ispade da ne mozes ubiti Min-sik Choi (mada ovaj i ne zeli da ga ubije, al aj sad, preveliko je mudo u filmu (sto me podseti na The Yellow Sea (2010) gde Yun-seok Kim tek ne mozes ubti, lik je pobio 50 ljudi u filmu u masovnim okrsajima nozevima (sto mi je uvek cudno kod azijata, uvek se makljaju nozevima, msm se, pa izvadi sine pistolj, al jok vala, nema (mada je i kul jer je sa nozevima, krv vise pljusti :))))).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala na informaciji, nisam znao. A da pitam i ovo sto me kopka: naime, zasto vrse ponavljanje zlocina, kad kao osumnjicenog vode na mesto zlocina da pokaze kako je izvrsio ubistvo? To sam video i u Memories of murders i u Mother, a verovatno i u Miracle in cell no. 7 (tu ne mogu sigurno da tvrdim, al msm da je i tu bilo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

I saw the devil je B produkcija, kao B film je fenomenalan, ne može da se poredi sa drugima koji su u startu produkciono iznad, mada je meni bolje legao nego Chaser i Oldboy, ali meni Azijati generalno nisu nešto, druga je to civilizacija bre, ne pali me krvopljus i njihove emotivne reakcije, mada je to pitanje ukusa

 

E hvala na informaciji, nisam znao. A da pitam i ovo sto me kopka: naime, zasto vrse ponavljanje zlocina, kad kao osumnjicenog vode na mesto zlocina da pokaze kako je izvrsio ubistvo? To sam video i u Memories of murders i u Mother, a verovatno i u Miracle in cell no. 7 (tu ne mogu sigurno da tvrdim, al msm da je i tu bilo)

 

mislim da to svi rade, i srpska policija, a viđao sam i u američkim filmovima, mada ređe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

inače, pogledao sam GRAND BUDAPEST HOTEL, stvarno klasični Anderson, da to prerasta u boles'

 

ali ko voli ovo mu je među boljima, glavni lik je totalna budala

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja preksinoć gledao, simpatičan film. što bata kaže, klasičan anderson. da pogledaš minut filma bilo bi ti jasno čiji je. a i uvek mu je ista ekipa u filmovima. čim sam video švarcmana, samo sam čekao da se pojave bil marej i neko od braće vilson.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ipak nije to taj. Gledao sam neki koji se zvao Mobilni telefon ili bas slicno tako. Bio mnogo dobar horor sa odlicnim specijalnim efektima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warm bodies.

 

Do negde pola film je ekstra, znaci sabio, jebo majku.Originalno sve, neobicno, totalno drugi pristup zombi filmu, tj zivot....nezivot iz ugla jednog alternativnog(za zombije) zombija. :haha: .I dotle preporujem.e sad, drugi deo je vec klise, uber shit, cemer i jad, ljepotica i zvijer bajka sa hepi endom.Imao sam u glavi vec drugaciji nastavak i kraj, i tad bi garant postao kult, al jbg.

E da, tu je i Dzon Malkovic da zacini.

Tako da do pola ce se mnogima svideti a mozda i ceo film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...